Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru Jani aj domov nosim momentalne robotu, no nam sa to skomplikovalo s tym domom. spravila sa niekde chyba na katastri a zle bolo nieco zapisane, takze musime cakat zevraj niake 3 mesiace kym to daju do poriadku a bez toho zas nemozeme brat hypoteku... no hroza ]-(
Odpovedať
jaj Matka :-( tak to vobec nepotesi. takze zacnete prerabat asi az na jar?
Odpovedať
Profilova fotka
joj matka to ma mrzi este aj taketo komplikacie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jani a kam na kona nakukujes? ja som tam teraz raz mrkla - no pravdupovediac som tam dost stratena... ale vcera sme boli vonku a boli tam kamarati co maju nadhernu 4 mesacnu malicku Lily - krasne dievcatko - tak sa mi na par minut materske pudy prebudili :) ale my este nemozeme mat deticky.... no co uz no :(
Odpovedať
Profilova fotka
no Jani tak to vyzera, este rozmyslame ze mame niake peniazky tak aspon urobime plyn a kanalizaciu a take veci, ktore moc nestoja a zvysok az na jar, no skoda, zbytocne pol roka stratime ale tak co uz. hlavne nech sa to da do poriadku ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, na chvilku som tu aj ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky..my dnes poobede odchadzame do toho Sturova..prideme az v nedelu tak sa tu majte krasne a nepopiste vela, nech nemusim moc docitavat :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moni a tak aky to mas strih? si spokojna? no tak si to pekne uzite. katka nakukujem aj ja na kona, materske pudy biju na poplach :-D ale zatial tam sa neda moc zapojit ked sme bo faze ze musime cakat :-| jedine ze by sme sa presunuli pekne vsetkya kecali tam jak aj tu a potroche planovali a tesili sa z lyubky a taaaaaak, ktora sa kedy prida :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Moni tak si to riadne uzite a oddychnite si ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni krasnu dovolenku! Pocasie ma byt kraaasne. No ktora sa ide pridat na kona???
Odpovedať
Profilova fotka
no ja zatial nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moni peknu dovcu - odpocinte si :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lupi ty sa uz chystas ci nebodaj mi nieco uniklo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lupi ja by som sa aj..ale ked my sa este fakt nechystame - aj ked mozno by som prijala babatenenko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa chystam ale manzel sa nechysta :-D a pri hypo asi budeme radi ze sami mame co jest z dvoch primoch, potiom sa uvidi aka bude situacia...
Odpovedať
Profilova fotka
Nie...este sa chystam na dovolenku...cize na taku pravu svadobnu cestu a potom uvidime... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha takze vy takto - tak to uz bude cochvila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej to postupne bude viac majoviek tehuliek :-) a krasne dvojmesacne vyrocie dnes zelam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
booze ale to leti... my sme este takto pred rokom ani len neplanovali ani nic..iba sme vedeli ze chceme svadbu v maji ...
Odpovedať
Profilova fotka
veru to je az neuveritelne, pre rokom sme ani terminy nemali ...spolu to uz tiahneme vyse roka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tk pred rokom keby mi toto niekto povedal, tiez neuverim :-) A dakujem za gratulaciu... :-) My sme sa na svadbe dohodli v septembri a zasnuby boli v oktobri... Lubi vy ste spolu kolko chodili?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme spolu boli na svadbe presne 4 roky 5 mesiacov a 5 dni :-) a zasnuby v oktobri 2006
Odpovedať
Profilova fotka
jeej aj my sme mali zasnuby v oktobri 2006 - konkretne 13teho :)))) a potom takto pred rokom sme sa dohodli ze v maji zacneme a v septembri sme isli zabookovat termin na radnicu :) a teraz sme spolu 3 roky a 7 mesiacov... lupi a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ja si zu nepamatam presny datum :-N 14 alebo 15teho sa mi zda.. musim niekde vyhrabat kedy to bolo ani do knihy nasa svadba som si nevedela zapisat :-N v maji min roku sme povedali ze o rok bude svadba v maji ale na termine sme sa dlho dohadovali a az v decembry tusim zajednali presny.
Odpovedať
Profilova fotka
babule mne sa uz total zatvaraju oci...a to tu som do 16,20 a potom idem na Aquaerobic
Odpovedať
ale no kocky,hadam ma na toho kona nenechate behat samu,?? ;-)
Odpovedať
Monika,tak super dovolenku. uzite si to. ja tam mam teraz brasku,ale to pocko im asi ktovie ako nevychadza
Odpovedať
Matka: no,ved to,ze teraz neplanovane musite cakat,ale ten cas ujde rychlo a fakt ho zazeniete tym,co sa da spravit. dnes pokym povybavujes urady,dodavatelov, zozenies majstrov,tak to trva viac ako samotna stavba
Odpovedať
Profilova fotka
jani a kde tam behaas?
Odpovedať
Droby: inak, vcera som nakukla do temy domace pekarnicky. vy ju mate? ako ste spokojny. ja som vtedy prosikala pred svadbou,ked sme to tu rozoberali,ale nepreslo mi to. ale vcera som po precitani uz 3 stran vedela,ze ju chcem. ja chlieb nemusim,ak tak celozrnny,alebo cierne rozky aj to max. raz za tyzden. ale moj je taky rozkovy a ked som tam citala,ze to dokonca robi vianocku, knedlu ci babovku tak nie je o com. sice robim super babovku v rure, ale mat cerstve peci rano doma bez navstevy obchodu....ta predstava sa mi paci
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?