Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no leti to, ja som vcera do noci pracovala takze ziadne slavenie aspon sme si pripomenuli a stretli sa cez obed... joj aj ja by som brala taku dovcu, no s hypotekou na krku si neviem predstavit vobec njaku dovcu a vobec nie taku priejmnu matersku |-|
Odpovedať
Profilova fotka
lubi a hypoteku uz mate vybavenu? takze ostavate v tom bytiku po dedkovi?
Odpovedať
Profilova fotka
vybavujeme hypoteku, mame na to cloveka tak konecne vybavenie uz nebude taky problem. este uvidime kde budeme, ale je to dost pravdepodobne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to by bolo fajn, by ste sa aspon stahovat nemuseli..to mate 3-izbovy?
Odpovedať
Profilova fotka
hej to je 3 izbovy, dost velku rozlohu ma. a hlavne ziadne trable s realitkami a kupou, tym neprijemnostiam by sme sa vyhli a lepsi by sme aj tak nezohnali, len horsi a tento sa nam paci jak je netradicne rieseny. ak si vies predstavit tak je robeny tak ze stred bytu je jadro a z dvoch stran je chodbicka az dalsich dvoch kuchyna a obyvacka priechodne tazke sa da behat dokola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate super..nemusite hladat vacsi..3-izbovy je fajn, uz aj pre baby nachystana izbicka :-D hej, viem si to predstavit..videla som uz take byty.. my sme mali na byt tiez stastie..nizka cena a rozlohou tiez dost velky..islo to cez realitku, takze ani s vybavovanim sme nemali problemy..a hlavne sme nemuseli behat po uradoch..vsetko vybavili oni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne ked uz amme kupovat tak sme povedali ze mensi nechceme ked zu sa mame na 30rokov zaldzit tak nech nam aj vydrzi ten byt.a ta detska je taka velka jak dve moje detske, tazke sa urcite da aj s viacerymi detickami byvat, koniec koncov byval tam moj dedko s babkou a dve ich deti v pohode cely zivot. vy ste za taku "smiesnu" cenu kupili byt cez eralitku? ked si vezmem ze tolko si u nas len navysuje realitka k cene bytu, tak ne to pre mna dost neuveritelne ale mate super ze bez problemov to mate. este si neviem rpedstavit co za behacky nas cakaju na hypo mame cloveka ten sa o to postara to dalsie uz ani netusim, ved uvidime
Odpovedať
dobre ranko.to nie je mozne! =-) som tu prva?
Odpovedať
Profilova fotka
druhaaaa :-) dobre ranko :)
Odpovedať
ahoj Katka, tak uz tu byva pustejsie.aj ja som vinnikom,ale v praci mam toho dost a som rada,ze aspon rano stihnem nakuknut
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiez mam toho dost v robote a nechcem ani drazdit "tigra" a byt tu casto... no ano..svadobne temy sme prebrali - tak je to uz menej frekventovane...
Odpovedať
to ano.uz cakam,kedy sa presunieme inde :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte krasky...no veru, kedysi sme tu pisali, ze sme sa pretekali a teraz je to tu take smutnejsie :-( Presuvame sa? :-) Alebo posuvame dalej???
Odpovedať
Profilova fotka
ale kam sa presunut na streche je dost "mrtvo" a na konikovi je to vraj obcas doost depresivne...
Odpovedať
Profilova fotka
To teda je...ja som tam sem tam nakukla, ale uz to neriskujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez davnejsie nakukla a od vtedy nie...
Odpovedať
Profilova fotka
No jedine, ze by sme mali vlastne forum... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky..dnes som mala vela prace, ale uz idem za chvilu domov.. teda ku kadernicke, idem sa dat ostrihat..novy letny strih, vlasky len tak po ramena vecer sa ozvem, ako som dopadla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni tak hod foto potom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krasne dobre raaaaaaanko prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Moni tak kde je foto noveho ucesu? veru uz tu mame niako pustejsie, ale ja fakt teraz nestiham, je toho hrozne vela, kazdy den som min. do piatej, siestej v robote, od siedmej rana, a este aj vecer doma robim, no proste hroza :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko prajem - sme tu len my dve? zase sa flakaju dalsie?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to vyzera Kati, ze zvysok tvrdo maka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko... no sa nam to tu njak vypradznuje.. ale mozno aj tym letom. no ak sa vsetky pustime do prerabky tak mozme aj strechu ozivit, veru ta svadobna tema uz je pasee
Odpovedať
Profilova fotka
drobik a vy ako s bytikom? vy ste sa stahovali?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nestahovali, my sme staale v tom istom uz roky, len sme si prestahovali izby do lepsej. ale teraz sa riesi co dalej.
Odpovedať
ahojte som tu na skok,idem pozriet,co sa vcera riesilo. ja stihnem dobehnut tak rano a potom uz cely den makam alebo vas "podvadzam" :-D
Odpovedať
Matka,nosis si este robotu domov??? :-( ufff,tak to uz je moc
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janim pozeram ze to ams lahke docitavanie vcera sa m,oc neriesilo, ked uz tri dni piseme na jendu stranu :-N ty nevernica neverna :-D ja trosku pobehujem aj po streche
Odpovedať
ja po konovi :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?