Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Matka: presne vcera v noci som si uvedomila,ze uz je to dva mesiace.leti poriadne. ja by som teda chcela byt ucitelkou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je sila moni... presne ja som tiez za to ze ked si zasluzia treba im dat. ja som tiez zoparkrat dostala a veru na skodu mi to nebolo :-D :-D :-D
Odpovedať
Monika-mas moj obdiv.ja som sama este lekvar nerobila.ak tak s maminou.malinovy,ale ten sme tiez uz roky nerobili. a ceresnovo-jahodovy robi svokra a ten je fakt super. Ten lekvar myslim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moni aj moj obdiv mas a tiez by som mu vlepila nazad... u nas je to rovnake - moja krsna sama vychovava syna a ten je drzy jak opica a ked povie nieco nevhodne alebo cojaviem nevie sa chovat pri stole a to ma 8 rokov - tak sa len zasmeje na tom - tak to ja neee - ked som tam - tak mu vycistim zaludok jedna radost - a uz ma predomou respekt - co veru pred svojou mamou nema.... hold tak to je... moni a ta ich matka ti co na to povedala - sa nehanbila za svoje decko - ze je take drze?? to je sila..
Odpovedať
Profilova fotka
Jani..na lekvare nie je nic tazke..pomixujes ovocie, das tam zelirovaci cukor, ked to zovrie, miesas asi 5-10 minut a plnis do poharov..ale najhorsia je ta priprava..teda aspon tie ceresne, to bola hroza. ine ovocie ide fajn..marhulky, broskyne,... matka..ja som napr. od nasich nikdy nedostala, ale my sme so sestrou boli naucene na to, ze nam stacilo, ked sme zle robili, tak po nas tato len skaredo pozrel a uz sme vedeli kolka bije :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Katka. v nemecku? a matka hanbiaca sa za dieta???????,, eeee |-|
Odpovedať
Profilova fotka
katka..nehanbila sa..si predstav :-D :-D povedala mi, ze si viackrat nezela, aby som bila jej dieta..ze oni na to nie su zvyknuti..ze ona ich nikdy v zivote nebila a ani bit nebude..no proste bla bla bla.. tak som jej ja povedala, ze ja zase nie som zvyknuta na to, aby deti bili svojich rodicov a aby im takto skakali po hlave..ved dieta ma mat pred rodicom predsa respekt, ci nie? =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no zabudla som - ze nemesko sa amerike uz priblizuje..vypasene rozmaznane nevychovane decka...
Odpovedať
Profilova fotka
viete co mne povedala ta moja domaca, ked som jej povedala, ze u nas niektore deticky chodia do jasliciek alebo do skolky od 06,00hodiny? ze to je tyranie deticiek, tak skoro vstavat..ze dieta sa musi dobre vyspat, aby posluchalo cely den... no toho jej maleho som vodila do skolky na 08,00 - 09,00 a teda fakt neposluchal 8-( 8-( 8-( no co uz, to su uplne ine narody..my to asi nikdy nepochopime..
Odpovedať
Profilova fotka
to su teda... ze tyranie - asi skapem z toho... a takto kedy mila zlata ona zostala doma s deckami alebo ich vodila..to uz je ok - aby deti vyrastali s "cudzou zenou" - sak jasne - kazdemu jak sa hodi - to sa mu paci...
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som nikdy nenechala cudziu zenu, aby sa mi o dieta starala, vychovavala ho..ani vlastnej mame by som ho nedala..to by som sa musela dostat do strasne zlej (napr. financnej) situacie, aby som odisla od dietata a nechala ho napr. mojej mame inac, uz som doma :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tebe je dobre Moni - ja idem az o stvrt na pat - lebo idemme z roboty na Aquaerobic - mame to firmou predplatene tak no aspon v lete to vyuzijem - lebo v zime - mna hned ako ofukne - hned som chora - tak som chodit nemohla...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to poznam Katka..ja tiez rychlo ochoriem..a hlavne v zime..trosku prechladnem a uz lezim doma s teplotou :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no presne... a v zime keby som vybehla s cerstvo aj vyfenovanou hlavou - som na 100% hned chora..nie ze by som si to privolavala..ale uz to poznam..mam to odmalicka...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja nemozem ist ani cez leto spat s mokrou hlavou..mne hned ostane zima a do rana som nachladnuta :-N :-N jaaaaaaaaaaaaj ale dnes sa mi strasne nechce nic robit..si dnes spravim taky lenosikovsky den :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no hlasim,ze ja som uz doma...akurat triedime fotky pre rodinu a piseme podakovania - no uffffffffffff to je makacka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko prajem... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je hrozne :-p v noci bola riadna burka :-S
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko,tu je pod mrakom ale zima velmi nie...teda 21 stupnov a vraj v noci prsalo ale ziadna tragedia... :-) fotky sme uspesne dotriedili a uz ich len rozposlat....
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas tiez prsi, ale v noci ziadna burka velka nebola, teda aspon som ju nezaregistrovala :-D
Odpovedať
dobre ranko.tak u nas bola riadna burka. hrmelo tak,ze ma zakazdym nadhodilo z postele :-S aj ked sa zablysklo a cakala som to zadunenie,zakazdym to bolo take silne,ze som sa zlakla. zase som toho vela nenaspala.
Odpovedať
Profilova fotka
Janka..u nas to bolo presne take iste..som sa tlacila v posteli k drahemu, ale ten spal ako zarezany :-| A rano ked vstal a videl vonku kaluze sa ma opytal, ci prsalo.. :-N :-N
Odpovedať
ja som vstala a isla zatvorit okno do kuchyne, cestou na wc :-N a ked som si lahla, tak on sa tak napol prebudil a ked pocul hrmiet,tak on sa supol pod moju perinu ku mne :-N Rano mi hovoril,ze sa bal :-D - zartoval
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas som bola ja ta, co sa bala :-D :-D :-D nemam rada burky..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som burku krasne prespala, tak dobre som uz davno nespala, konecne nie je take horko sa vytesujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute babuľky, že boli v noci búrky? Ja o ničom ani netuším, ledva som sa zobudila ráno na budík :-D Zatiaľ mám to šťastie, že spávam ako bábätko. To skôr mužík sa zobudí, ako ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa skor bojima tulkam pod perinku ale vecra zvitazila unava, ked som sa o polnoci prebrala, lebo prisiel manzelik a ja som vecer zaspala v jeho posteli :-N som zaregistrovala njke hrmenie ale spala dalej
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky mne drahý odchádza v nedeľu na týždeň do Prahy :-( Na nejaké hókusy-pókusy na nich ]-( Sa oňho normálne bojím ;-(
Odpovedať
jaj,tak ja sa nepamat kedy som spala tak aby som sa v noci nezobudila. achh... Tinka, neboj, rychlo to ubehne. to idu na nejake testy ??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?