Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne vadi to ranne vstavanie, ale zase o pol tretej idem domov..no niekedy aj neskor, ale to sa nestava casto..nie som typ cloveka, ktory by robil nadcasy s radostou :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
ja keby som chodila aj na 6-tu,alebo 5-tu,tak to mam za jedno, skor ako o 16-tej sa z tadialto aj tak nedostanem. takze o 7 mej vyrazam z domu a som tu podla okolnosti za 10-20 minut.
Odpovedať
Profilova fotka
ja nastastie nemam taku pracu, ze by som tu musela byt do takej 16,00 keby som musela, urcite by som chodila neskor rano do prace dnes by sme chceli s drahym ist aj skor domov, zajtra ideme do toho Sturova, tak potrebujeme nejake veci zariadit..a vecer ideme este kamaratovi na oslavu..v pondelok ma promocie, tak dnes robi oslavu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko žienky :-) Ranné vstávanie preberáte? Ani mi to nespomínajte, ja mám ešte dnes posledný deň dovolenku a ani si nechcem predstaviť pondelok :-S Sa tu vyskytla zmienka o nejakom posvadobnom májovkovom stretku, to by bolo supeeeer :-) Ale podľa možnosti s väčšou účasťou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anoj Tinka :-) jaaj no dovcu by som brala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) konecne budem mat dnes trosku casu, lebo som si povedala ze dnes kaslem na robotu, sa mi vobec neceeeee :-D a bude nejake stretko? to by fajn sa stretnut ;-) a musim sa vam hned aj pochvalit, prave mi volal kameraman a za hodinku si idem pre DVD tak som zvedava, ale skoda ze tu nemam DVDromku :-| budem to musiet vydrzat domov x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati ja som si preventívne po návrate z Egypta nechala do konca týždňa dovolenku, aby som všetku tú načerpanú pozitívnu energiu nestratila hneď po návrate :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme vcera vybrali 3 hotely na krete - poslala som na kalkulaciu cien a jeden si vyberieme - akurat sa mi nece cakat do septembra :-| budem si musiet vymysliet nejaku mini dovcu aj v july a auguste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeej Kati, to je super :-) A čo ste vybrali? Hoď nejaké linky :-) A aspon sa máš celé leto na čo tešiť :-D Ja som sa tešila najskôr na svadbu, potom na dovolenku a teraz sa už fakt nemám na čo :-S Ale tiež rozmýšľame o nejakej minidovolenke v auguste - asi v Tatrách
Odpovedať
Ahoj kocky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooooooooooo Žiraf :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ok - len dufam - ze ma zirafka nezrusi :) rozhodujeme sa medzi tymito troma - aj ked moj favorit je posledny :-D http://www.satur.sk/destinacie/gouves... http://www.satur.sk/destinacie/gerani... http://www.satur.sk/destinacie/santa-...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte kocky...a mna sa dnes zahadne dobre vstavalo rano :-) ale ja chodim do prace az na 9,00. Kati mozem Ti poradit??? Aj my ideme na Kretu...
Odpovedať
Profilova fotka
Kati všetko to vyzerá super :-) Som zvedavá, čo nakoniec vyberiete. Ale na tom v podstate nezáleží, hlavne že si pôjdete niekam oddýchnuť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kika ale zalezi, Kreta je na niektorych miestach krasna a niekde nie su pekne plaze a moc fuka...
Odpovedať
Profilova fotka
Lupi a vy idete kam?
Odpovedať
Profilova fotka
My ideme do oblasti Chanie...len mne tie Katkine linky nejdu otvorit, musim si zobrat Saturacky katalog a idem to pozriet...
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuuj kocky, nerozpravajte o dovolenke, lebo zavidim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kati tak tvoj favorit je aj podla mna najlepsi!!! I ked ani Geraniotis nie je zly...ale Chania je naj vyber. Co sa Gouvesu tyka, tak tam su velke vlny a fuka tam...Kedy chcete ist?
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi..aj moja sestra bola na Krete..a tiez tusim v tej oblasti Chania..a velmi si pochvalovali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeee tak to som rada...uz sa tesim tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
doniesla mi odtial pohar plny medu, v ktorom boli rozne orechy jaaaaaaaaaaaaaaaaj..take vyborne to bolo :-D :-D :-D uplne iny med, ako u nas..
Odpovedať
ja mela med s pistaciema a mandlema z recka... hm... naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu bolo vsetko mozne..pistacie, mandle, leiskovce, kesu orisky, vlasske,..fakt vsetko mozne
Odpovedať
Profilova fotka
A este byva aj so slivkami...hm...asi tam nakupim med :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lupi tak ty by si vybrala santa marinu? to je moj favorit - a potom je volny Gouves - ten Gerontios je uz obsadeny takze vyber sa zuzil medzi gouves a santa marina...rozdiel je v cene .... ale santa marina je v oblasti chania a ta je krajsia..gouves je na opacnej strane pri heraklione...
Odpovedať
Profilova fotka
my chceme ist v septembri 3tieho
Odpovedať
Profilova fotka
No Kati jednoznacne Santa Marina...ako som uz pisala, ten Gouves je veterny a su tam vlny...a plaze su urcite krajsie v oblasti Chanie...takze nas budete striedat...my ideme od 21.8 do 1.9....
Odpovedať
Profilova fotka
jeej no sranda -a vy budete v ktorom hotely?
Odpovedať
Profilova fotka
My nejdeme do hotela...nam by to bolo zbytocne, lebo chceme na skoro cely pobyt auto a pobehat Kretu, cize by sme sluzby hotela nevyuzili. Takze ideme do apartmanov Evilion, tie su inak kusok od hotela Santa Marina...teda kusok od mestecka Ag. Marina, kde je tento hotel.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?