Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja prajem krasny dnik...len vonku je nejako dusno, aspon u nas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj u nas je riadne teplo..a vzduch stoji, ale len vietor nefuka :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nam tu trosku vietor zafuka, ale teply ako keby to bol fen :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja sedim v kancli a je tunastavenych 22 stupnov § takze ja som v svetri :-| ale ostatnym je teplo...
Odpovedať
Profilova fotka
No babenky, co je s vami? Dusno vas zlozilo??? :-)
Odpovedať
ahojte.ja mam zimu ako v chladnicke.tak si kurim :-N vazne. ked som vysla vonku tak ma skoro porazilo ako je horuco vonku.byt na mne,tak som so stolom a PC uz vonka pred budovou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tu zacalo byt dokonca vlhko...no neviem neviem...nech uz su styri!
Odpovedať
a u nas sa prave paradne zamracilo.zeby dazd???? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je moooooc dusno, ale uz sa vonku trosku tvoria mraky, tak asi aj prsat bude dnes si ideme s drahym okuliare vybrat do optiky :-D :-D som zvedava
Odpovedať
Ahoj kocky majove... tady je hnusny hic :-p :-p :-p
Odpovedať
Bambuli - my mame nove brylky od pred svatbou :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ziraf, no my sme boli u ocneho minuly piatok, skor sa nam akosi nepodarilo ist :-N :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte babulky...no teda aj u nás je tak strašne horúco...je mi až na samovraždu z toho tepla :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gabi..u nas sa uz zase vycasilo a vonku je hroooooooooooozne :-p :-p som myslela, ze aspon trosku sprchne, ale vobec nic :-S aspon vecer by mohlo poprsat jaaaaaaj babulky, my este stale nemame svadobne dvd, kameraman nam povedal, ze bude za 2-3 tyzdne a teraz bol uz 4 tyzden a ani sa len neozval..ak sa neozve do soboty, tak v nedelu mu zavolam a uz budem neprijemna..som sa rozhodla, ze za kazdy omeskany tyzden mu dam dole 500,- ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Aj my budeme mat o 1-2 týždne...ale my to berieme v pohode...je to náš kamarát a prerába si byt takže sme v tomto zhovievaví :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gabi, pokial by to bol kamarat a viem, ze ma vela prace, tak by som to brala aj ja v pohode.. ale ked sme si minuly tyzden isli po fotky, podotykam, ze sme sa v piatok rano dohodli, ze mu vecer okolo 19,00 zavolam, lebo do 18,00 je v praci..volala som mu hodinu asi 20x a vobec mi nedvihal nakoniec sme ho nasli v krcme ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( vraj ho rano nasrali v praci, tak nikomu nedviha..povedala som mu, ze je to od neho maximalne neprofesionalne, ved sme sa predsa dohodli a ja nemozem vediet, ze jeho niekto nasral!!!! horko tazko isiel s nami, ze nam teda da fotky, ktore mu uz fotograf dal hotove asi tyzden po svadbe..cakali sme este asi 20 minut pred vchodom, pokial nam ich napalil na DVD-cko a to nam slubil, ze nam spravi pekne, aj s potlacou..toto nam dal ledva do obalu :-S :-S ja neviem, ale ked sa s niekym dohodnem, ze mu dam DVD do 2-3 tyzdnov, tak sa to aj snazim splnit..on sa stale vyhovara na to, ze ma vela roboty (no ved keby som bola kazdy den do 18,00 v praci a potom by som isla rovno do krcmy, tak by som nestihala asi ani ja ]-( ]-( ) a ked mam tooooooooolko vela roboty, tak si toho neberiem vela, ked potom nestiham s fotografom sme boli velmi spokojni, ale kameraman zatial nic moc..som zvedava na to dvd :-| ale mam pocit, ze ho este ani nema, lebo ked som sa ho opytala, ze kolko ma zatial postrihaneho materialu, ze ake je to dlhe, tak mi nevedel ani povedat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
krasne slnecne ranko prajem ;-)
Odpovedať
dobre ranko.Matka,na teba nemam stastie.este stale mate tie skolenia??
Odpovedať
Profilova fotka
cawte babulky moni - ten kameraman je absolutny neprofesional ... skoda penazi za takeho...asi su lepsi ozaj profici - ktori sa venuju len tomu a inu pracu nemaju... my sme ledva vcera vytriedili fotky a dali dokopy kolko asi budeme tlacit a vyslo z toho take cislo - ze ament-ma - drahe to bude jak fras ]-( ale co uz..
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko, dnes by mi uz konecne mali dorazit fotky od Rofa. Ja sa uz tak velmi tesim a neviem sa dockat :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, no ja som fakt zvedava, kedy sa nam ten kameraman ozve
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani, no vcera sme mali posledne testy tak uz by som mala byt teraz len v robote, vdakabohu... Kati ved ich objednaj cez net to ta vyjde ovela lacnejsie a su dobre tie fotky ja som tak davala robit. a daju sa aj rozne formaty Moni no tak hadam aspon to DVD bude stat za to dlhe cakanie...
Odpovedať
Profilova fotka
Jani mne sa stale vracia mail z tej novej adresy
Odpovedať
Profilova fotka
mati ako cez net?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati cez www.happyfoto.sk, stiahnes si taky program tak ich vsetky nakopirujes a das si rozmery ake chces, ten klasicky rozmer 9*13 stoji len 2,90 a teraz je akcia ze aj ten rozmer 10*15 stoji 2,90 a potom su aj vacsie rozmery za dobre ceny. je to fakt jednoduche, len potom davaj format KLASIK, nie ideal lebo ten by si mala s bielymi okrajmi.
Odpovedať
ja som objednavala na radu Matky tiez cez happy, suhlasim aj s rozmerom,len niektore fotky su pri tom klasik orezane. ani by som si to nevsimla,len na dvoch fotkach boli vyfotene torty a chybali nam postavičky na vrchu :-N ale som spokojna. tento tyzden by som este chcela objednat nejakych 150 tych pozovacich,format 13x18.
Odpovedať
Profilova fotka
no Jani hej, lebo on tie fotky aj ked su trosku inac urobene roztiehne aby si nedostala biele okraje, ja som tak raz objednala cez fotolab a prisli mi jedna mala 10 cm, jedna 11, uplne kazda inac, lebo je to vraj podla fotaku.. ja som teraz davala robit aj take velke 20*30 ale len dve uvidim ako budu vyzerat.
Odpovedať
Profilova fotka
aha - ale my chceme biele okraje - aj od profi fotografa take mame a su pekne..a nechcem aby nic neroztahovali ani neorezavali - aby ich nechali v nedotknutej podobe ako u fotografa a to ked takto objednam mi poslu tie fotky postou ?
Odpovedať
Matka,viem o com hovoris.ja som si tiez dala urobit fotky z CD a vobec odo mna nechceli format ci klasik,ci ideal a som sa zhrozila,ked kazda fotka bola s inou dlzkou aj sirkou....
Odpovedať
Ahojte babulky....aj mna to happyfoto zaujalo....to im pošlem takéto digi fotky a oni mi ich spravia a pošlú...a v hociakých rozmeroch...? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?