Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, idem vas len pozdravit, dva tyzdne sa neozvem, ideme na tu svadobnu cestu, ta vystriedam Leni;-) tak pekny weekendik, pa vsetkym.
Odpovedať
Profilova fotka
pekne nedelne ranko prajem, ak sa tu dnes niekto vobec objavi... ani sa necudujem ked je vonku tak pekne a pozeram ze svadobne cesty v plnom prude :-) my ideme bud sobotu, este nevieme kam a ci vobec sami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko Lubi, no ja uz sedim za PC doma a pracujem, ale idem este dohodit niake foto do albumu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj matka, takto sa venujes praci este aj doma v nedelu a taku krasnu slnecnu? radserj sa chod niekam pekne okupat, ja bysom hned sla, estye som tento rok vodu neskusala. no tesim a dalsie foto.
Odpovedať
Profilova fotka
jej superne milujem CB fotky x-) vam este fotograf upravoval? coto mas za papucky pri tom krajani torty? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no lubi mam teraz toho vela a ked nechcem ist do roboty tak makam doma :) no tie foto este upravoval brat, este mi ma niake dorobit len akosi nema casu. no papucky su dobre, som sa aj na nich smiala :) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj ale lepsie sa robi doma jak v robote. ale doma sa k tomu neviem dokopat :-N aj vcerajsiu upravu foto som nechala na dnes... som toho aj tak mala vcera dost som si zmyslela prehodit izby a pravit novu spalnu, tak som stahovala a poobede som strazila male diavcatko tak som ani nemala casu, ale manzelik bol prekvapeny ked vecer prisiel ze mame druhu izbu :-D pekne ich upravil, karsne ich mate. to kebdy si bola v papuckach na svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
no to je pravda vcera som sa tiez dokopala k tomu si sadnut az o tretej poobede a tak som zas pri tom sedela do desiatej vecer. lubi to bolo na druhy den :-D na svadbe sme tortu nekrajali :-D no pochvalim brata :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D to ste mali take tie popravky? bo tam za vami este aj ludi vidno. my sme stihli slonukovu tortu este na svadbe pokrajat co som rada aspon tu. jaj v lete by mali zrusit robotu uplne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru to boli u draheho tie popravky, tak ked sme nestihli na svadbe tak sme ju pokrajali tam :-D inac tie papuce by som bola pristala aj na svadbe :-D veru, veru v lete by sa nemalo pracovat.
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no ale cool su na fotke :-D ja sa divim ako som v tych topankach vydrzala v takej pohode, ja co opatky nenosim, ale potom po polnoci ked som dala balerinky to zas bolo ine kafe to som sa este roztancovala :-D zrazu lahunke satya pohodlne botky :-D no ale vypklatka by bola.. joj zajtra sa chystam na nakupy davno som nebola tak sa normalne tesim. sak uz v lete nam co na seba zistujem, treba predsa novy satnik ked uz som pani manzelka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som v tych svadbonych bola od 12 na obed do do piatej rano a vydrzala som tiez sa cudujem... veru aj sa chystam na nakupy niake letne saticky by sa sikli ked je take horko. ano ano musime reprezentovat tych nasich manzelikov :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
si sa neprezliekala do popolnocnych? no ja marne zhanam dlhe letne saty take jake pohodlne nech ich vynosim, ale nikde nic :-| akosi som zo vsetkeho vyrastla do sirky :-N :-D aj muzikovi treba nech njako vizerame ako manzelia. jak tak kukam dnes mam na sebe take bordove tricko s kostrickou piratskou :-D to je teda ako na spravnu manzelku :-D :-D :-D sak nedela treba pohodlne aj tak ma za cely den vidi len par kolegov :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Moni... lubi prezliekla ale topanky som si nechala :-D lebo sa mi k tym satam hodili. no ja tiez chcem niake take letne saty ale ja zas kratke, take po kolena, ale tiez som niako nikde nevidela. veru v nedelu treba pohodlne, ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
je ahoj moni, a co ty takto v nedelu? hej aj kratke by som chcela, ale specialne dlhe, to ja tu sedavam s nohami kadejako tak sa dlhe zidu a asik mi je v dlhych lepsie aj nirmalne nemusim davat pozor ako sedim a zohynam sa, ale fakt neviem ci sa pod zem prepadli, no zakon schvalnosti ked nieco chceme tak to zrovna nidke nie je
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule - ja vas len pozdravim - mam toho tolko ze k PC sa ledva dostanem...
Odpovedať
Profilova fotka
jej ahoj katka tak pekny dnik a nech mas chytro pokoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali vcera firemny letny fest..bolo super, este aj v tombole sme vyhrali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej moni super, co si vyhrala?
Odpovedať
Profilova fotka
drahy vyhral futbalovu loptu a kozmetiku a ja som vyhrala 10 vstupov do kupelov v Bojniciach :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej ale to su aj pekne vyzhry, ty mas teda stastie na take tomboli, ja nikdy nic nevyhram :-( ani neviem ze v bpjniciach su kupele :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no to ano..prva cena bola televizor, druha skuter a tretia susicka pradla..ale bohuzial, nic z toho sme nevyhrali celkovo bolo pripravenych 350 cien ;-) takze kazdy nieco vyhral.. dnes sme aj dost unaveni, lebo vcera doobeda a poobede sme mali vo firme este den otvorenych dveri a ludia chodili na exkurzie..vystriedalo sa tam vyse 500 ludi :-o :-o rano sme to tam museli vsetko nachystat a potom zase vsetko spratat a potom sme sa ponahlali uz na ten fest, lebo poobede bol program pre deti (boli tam rozne sutaze, kolotoce, obcerstvenie - a to vsetko zadarmo ;-) ) a vecer zacal potom program pre dospelych..bolo fajn, dobra zabava aj ludia si velmi pochvalovali..
Odpovedať
ahoj zienky peknu nedelu prajem :-)
Odpovedať
cauko zdravim vsetky baby
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leni ;-) vy ste boli na svadobnej ceste, pravda?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko babulky
Odpovedať
dobre ranko. jeeej, Lenka - uz po svadobke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny den sa zela :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?