Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Ano Moni ja tu ešte straším....jeeejda aj ty si si zmenila fotku... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noooooo..tu medzi vami vytrcam s tou civilnou fotkou :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Myslím že ešte Miluška má civilnú fotku... ;-) ale už aj ja idem...asi pojdeme za našim kameramanom...musíme mu odniest fotky...tak pa zajtra... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano..Miluska ma este civil fotku ja zajtra tiez zavolam kameramanovi, uz by som chcela DVD-cko x-) tak papa
Odpovedať
Profilova fotka
jej peknucka si tu moni. ja stale neviem aku si mam dat do pasu :-N nam uz sa robi dvdcko sa vytesujem najradsej by som tam nechala vsetko nic nemazala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved aj nam povedal kameraman, ze vela z toho vymazavat nechce, lebo ze su tam fakt super veci.. ja som len zvedava na ten nas tanec, ze ako to bude vyzerat na kamere :-N
Odpovedať
a ja mam este civilni fotku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz som nas netradicny videla :-D vsetci okolo sli do rehotu :-D zahodila som kyticku a sli sme na to :-D stale ale nemam album na fotky :-|
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli vcera po fotky, co som objednavala cez net, tak som ich vecer skoro 2hodiny ukladala do albumov :-| dnes som ich mala v praci a poobede som ich nechala u nasich, nech si povyberaju
Odpovedať
lubko, ja album taky este porad nemam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no idem ja citat..uz mi chyba len par stranok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja milujem ukladanie foto do albumu, na to sa tesim, si vyhradim cely den na fotky :-D nasim aj svokrovcom chcem dat maly albumik s fotkamu nech maju tiez na pamiatku pekne. zirafka sup na albumik tp predsa treba aby si mohla uakzovat malym zirafiakom :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj májovečky :-D Moni - jsem zkoukla fotečky a byli jste k sežrání, fakt vám to moc slušelo a fotky jsou okouzlující ;-) Ještě chybí mám pocit milu s fotkama, že? Či se pletu? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj charlei ty si take nocne vtaca nie :-D ani uz len miluska nema foto od fotografa ibnak mame vsetky
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi - já noční pták teda moc nejsem, spíš si nemám čas psát v práci...tak to doháním večer, no a navíc v TV je fotbal, takže oba s manžou máme svůj program :-D Jak skončí zápas tak jdu chrnět :-D Teda tak už nám zbývá se pokochat akorát miluščinýma fotečkama? No paráda, se těším ;-) Pořád to tu zodpovědně procházím abych na žádnou z nás nezapomněla =-) :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ked sa tu takto vecer ukazes vacsinou tu uz nikto nie je. ty si taky fotbal maniak? to ja nemusim ani neviem co sa tam deje :-N ja stale prechadzam svoje foto :-N :-D sa vytesujem pekne dokolecka dneska cely den
Odpovedať
Profilova fotka
nejsem fotbalový maniak, to moje drahá polovička je maniak, já jen sedím u telky s noťasem a procházím si diskuze nebo taky procházím pořád dokolečka fotečky. Zatím totiž nemám jasno, které si chci nechat vyvolat, album už mám, ale ty fotky prostě nemůžu rozhodnout, který jsou ty nej, prostě chci všechny :-D Ale už půjdu spát, tak si zítra užij poslední pracovní den (nevím teda jestli nepracuješ třebas i o víkendu, já naštěstí neeeee) a taky víkendík :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no presne aj ja chcem vsetky treba velky album, to uz viem ze potrebujem velky na fotky :-) par fotiek uz mam vytlacenych prioamo opd fotografa tak sa mozem kochat stale, a este mam ramiky do krorych njake foto potrebujem, tak sa mozem venovat vyberu :-) no ja pracujem teraz, zajtra aj cez vikend :-N len sobotu mam volno-fotkove volno x-) dobru noc teda papa a pekny vikend
Odpovedať
Profilova fotka
babulky dobru noc vam prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
co to citas monika? aj tebe dobru nocku, ja si tu este dobudnem hodku
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko prajem, lubi kraaaaasne nove foto :-)
Odpovedať
dobre ranko.vidim,ze mam co dohanat
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko manzelky ;-) lubi, citam tu novu knihu od Evity..
Odpovedať
Profilova fotka
dobre piatkove ranko. vdaka matka x-) jaj hned by som si nieco precitala, uz si ani neviem najst cas ani vhodnu knihu, ale teraz sme s ammou njake poobjednavali take pohodove letne citanie tak som zvedava
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som veru tiez uz davno nic necitala...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko babulky ja som citala teraz to bez dcery som neodisla od timei - tiez z evitinho vydavatelstva a chcela by som si aj tu evitinu knihu precitat...
Odpovedať
hi,hi,tak ja citam par poslednych rokov len skripta.aj buduci tyzden idem citat veeelmi zaujimavu didaktiku 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny pietkovy den sa zela :-) no tak ja teraz citam same knizky o tehotenstve :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej lubi ajja take chceem :-D prijemna poucna literatura :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsak neboj aj ty budes ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?