Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
miluska ani monikin musim nebol ta sexi postavicka, sedel vedla nej ;-) uz som pisala len to skocila na spodok vedlajsej strany my sme mali len klasika odcepcenie, a ani neviem kde skoncilo pierko, som ho po svadbe marne hladala, chcela som si ho vysusit, kyticku ma vysusenu x-)
Odpovedať
Nie Miluš len nelutuj...dovolenka bude aj tento rok aj na budúci...Netreba mysliet na to najhoršie...Inak by ste to odkladali každý rok...to je vlastná skúsenost... :-p ...My sme spolu 4 roky a každý rok si dovolenku odkladáme...ale vravím si ked nie teraz tak už nikdy... :-p :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a za vsetkymsu len tie blbe financie ]-( ale netreba lutovat troska si nieco odpriat niekedy odsunut dovolenku niekedy troska posetrit hlavne ze sa mate radi, vsetko naj zvladneme
Odpovedať
Jasne peniaze boli sú aj budú ako sa hovorí ale asi nie v našich penaženkách...však baby... :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D gabi pekne :-D len tie nase penazenky obchadzaju, v tom ma napada mala bysom ist cim skor do banky nech mi korunkyu ostanu, ked uz mam iny oP a meno :-D jaj bezim domov po fotky natesena jak male dieta, manzelik zatial navaril obedik, moj milacik, ale za hodku som spet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky..ten sexi chlapik bol nas DJ..on sa takto na odcepcenie vzdy dohabe :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kocky..neblbne vam nejako stranka? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Blbne, Moni, akurat som to isla pisat.... ]-( ]-( Inak ten vas Dj musi byt potom iny typek.... :-D Lubi, sa mas, ze manzelik navari obed, hm..... gabi a kam sa chystate???
Odpovedať
Profilova fotka
no ved mne to takto blbne od pondelka..vzdy vecer, ked som chcela z domu pridat fotky, tak mi to zacalo blbnut..vcera som cakala az do 23,00 pokial to prestalo..cize fotky som poppridavala az o 23,30hod.
Odpovedať
Profilova fotka
o penazkoch ani nehovorte...clovek aby mal hlavu v smutku - mladu rodinu tento stat nijako nepodpori - byty treba na hypo splacat roky rokuce - potom ani detom vlastnym sa neda poriadne nasetrit a potom pride dochodok a umrieme od hladu - lebo na nas nebude mat kto robit a "stat" sa nam vysmeje - sak sme si mali aj na to nasetrit... :-( - no dufam,ze takto to nebude..ze bude aj lepsejsie... lebo takto to je otasny vyhlad... sme akurat skonstatovali so svokruskou vcera... a preto my ideme na dovcu tento rok - co mozes urobit hned - neodkladaj na zajtra :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati a vy sa kam chystate?
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme chceli na kretu...uvidime ci sa zadari..urcite v kazdom pripade chceme grecko..a od dovolenky setrime jak hovado :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
blbne to par dni riadne. ale nevadi ja sa teraz vytesujem bo fotky su naadherneee x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, fakt blbne stranka, konecne som si pozrela Monikine fotky. Moni krasne. A neviem, preco si Ty chcela chudnut, ved ty si kocka...vobec to podla mna nepotrebujes! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne to blbne a dnes riadne. veru Lubi z Moniky je riadna kocka a vobec jej netreba chudnut :-) inac my sme chceli ist tiez do Grecka ale kedze pojdeme az v septembri tak uvazujem asi aj nad Tureckom, ale tam zas potrebujem pas. ale tak ten sa zide.
Odpovedať
Profilova fotka
no o dokladoch mi nevravte - taaaaaaaaaaaak sa mi to nechce vybavovat...a pas nemam teraz uz vobec platny..
Odpovedať
Profilova fotka
Inac baby, ja som si dala robit pas nakoniec do toho mesiaca, s tym, ze mipovedali, ze pravdepodobne dojde do nasej dovolenky a predstavte si, ze za tyzden som uz pas mala, no dobre ze som tych 4000Sk nedala za ten trojdnovy.... No Turecko ja nemusim, ale Grecko by som aj ja rada navstivit....casom
Odpovedať
Profilova fotka
to su luxusne dovolenky :-D a mys a chystame do tatrov x-) a len k slovenskemu moru. ked to co ma laka - karibik :-D ostane asi pri snivani pri piratoch z karibiku :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No, Lubi, tak ja by som Floridu, Hawai, ani Malorca nieje zle, ale to sa pohybujeme pri tridsiatich tisicoch na osobu, all inclusive a podobne....toby sme si museli brat pozicku, ze? :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ked je i teraz prvorade byvanie tak papa hawai, dovolenka postaci aj nasa chata aj tak je tam najlepsie :-) ale strasne rada mam chorvatsko, viem kam idem co ma caka, neni to preludnene, drahe dorozumieme sa a v priatelskej atmosfere. tak sa tam tesim uz sme si nakupili nafucku aj karimatky, ihned by som sla do mora, take hnusne teplo tu mame
Odpovedať
Baby tak to vám závidím...my...teda hlavne ja len tak skromne...Bulharsko ma zaujalo...hlavne tým že nám to odporučil náš kamarát...ale upozornil nás aby sme si vybrali bez stravy...že tam je úplne lacné jedlo...a je to výhodné že nemusíme vstávat každé ráno na ranajky...a pojdeme sa najest kedy my budeme chciet...ešte sa chcem opýtat Lupienky,že ako to vlastne je...ona je v tom zbehlejšia... ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gabi - tak v bulharsku je superne - my sme si zvolili minuly rok taky trolinku lepsi hotel a boli sme nadmieru spokojny - bolo to uplne genialne ako tam bolo pekne fajnovo - superne more a lacno! a to suhlasim s kamaratom - v hoteli sa jedlo neoplati - lebo ranajky v tom nasom stali za prd - ale dalo sa najest hockde za par koruniek - ako u nas a lacnejsie... a to my sme chodili s nasimi chlapmi furt na morske priserky (boli sme s kamaratmi) a fakt - ta dovolenka bola uni - tuti :) len bacha - je jedna oblast ktora draha je - a to su tusim zlate piesky...
Odpovedať
Profilova fotka
gabi, aj my ideme do Bulharska - konkretne Varna Zlate piesky, ak by si chcela, dam ti kontakt na hotel, kde ideme, vyjde velmi lacno, my ideme letecky na dva tyzdne a cena na osobu je 11000Sk aj s polpenziou, ale to je uplna pravda, ze je tam lacno.Bolisme na tom istom mieste aj last year a banovali sme, ze sme si zaplatili PP, totiz kebab kupis za levu, co je asi 15 sk a podobne a cobec neni pravda, ze more je spinave, bolokrasne ciste, aj plaze....
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, priamo v ZP je draho, ale staci ist cca 2 km od centra a uz je tam paradne lacno, fakt komplet vecer za 150 Sk a este aj slovenske menu....
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aj ja sa pridam :-) My ideme v auguste na Kretu...uz nech to je!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lupi, predpokladam, ze cez vasu cestovku :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, prave som volala s fotografom a zajtra by mali byt konecne fotkyyyyy, huraaaaaa! Ved uz som ostala len ja 8-(
Odpovedať
No tak to stavím asi na to Bulharsko...asi sa to fakt oplatí...myslím že aj nejak v strede augusta sú už lacnejšie dovolenky,lebo už pomaly končí vtedy sezona,alebo niečo také... :-p :-D Drobik už pridáva nové foto a sú úžastné...aj na tvoje sa vytešujem Miluš... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mi to trvalo sak somsa ani len sem nevedela dostat ale uz su tam podaktore, ale je ich tolko ze by som potrebola aazopn 4 albumi :-D miluska no uz sa aj na tvoje tesime ake budu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky..je tu este niekto? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?