Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Ziraf-ale ja som myslela realny -fyzicky svadobny album a vyvolane fotky :-) mam uz vyvolanych 240 z obradu a z hostiny a specialne na to urcenych album,a je to taky lepiaci,takze tie fotky sa daju menit aj tam,len je to trosku komplikovanejsie
Odpovedať
jo taaak, tak to promin :-)
Odpovedať
Ahojte babulky idem vám poslat fotky včera som fakt zase nestihla... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahijte ahoj gabi o teba sme sa uz aj bali co je stebou po svadbe takj som strasne zvedava, ja som dnes pridala prve foto od fotografa, joj mal by prist uz aj balicek s ostatnymi. zachvilku utekam vybavovat novy OP :-)
Odpovedať
Lubik aj ja sa už chystám vybavovat OP...chcela som vám poslat foto na maila....ale ani mi ich nechce načítat na centrume.... :-( :-( :-( ....Lubik nevieš náhodou o nejakom programe na zmenšovanie fotiek...?...lebo už som fakt zúfalá... ;-( ;-( ;-( ... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabi najlepsie fotoshop ja v nom robim vsetko, podla mna je naklepsi a na 30 dni si ho vies stiahnut zadarmo ;-)
Odpovedať
Lubik-jjjeeeejjjj krasne fotky.chceme dalsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka jani aj ja chcem dalsie, ale zatial mam len tieto, a pacia sa mi tak som na dalsie naozaj zvedava. no bezim ja po ten Op, majte sa dnes krasne
Odpovedať
Profilova fotka
lubi kraasne fotecky, na tom moste ta je super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi...pozrela som si tvoje fotky, bola si nadherna...a chcela som pridat gratulaciu, no skoro som nepridala, tolko ich tam mas, nedalo sa mi normalne dostat na koniec :-)
Odpovedať
Babulky.....zázrakom sa mi podarilo zmenšit fotky.....tak už aj ja sa vám možem pochválit svojim svadobným albumom.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Gabi ja uz som videla!!! Krasne fotecky mas, to fakt a aj ty si bola nadherna...tie saty si mala krasne!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
gabi kraaaaaasne foto, a saty su super... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabi uz som videla - kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne secko - som to tam na popisala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeej no uzasne a ta fotka e prirodzenost je waaaw. no tak nam uz len monika chyba s fotkami :-) a ja uz mam novu identitu juhu, len som zmeravela ked som sa mala podpisat pori prevzati OP :-N este mi to nove priezvisko njak nejde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
droby aj vase profi som videla a su super :) to je sranda ako sa nam to tu krasne vydarilo - vsetky tie svadbicky...a ja sa musim pochvalit - kupili sme si prvy svadobny dar - LCD cko :-D a dnes si asi prvy krat na nom kukneme nejaky filmik :) doteraz sme mali staru skaredu velku tucnu telku a teraz mame stihlunku a taaaaaaaaaak pjekne to tam vyzera :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja som rada ze sa nam to vsetko vydarilo vsetkym aj pocasie aj fotky. no tych profi mam zatial fakt len na navnadenie a z tej s gitarou a pod zavojom sa vytesujem prave si ich idem dat vytlacit a kupit aj albumik juhu a mozno uz dnes buud aj vsetky ostatne od fotografa musim ist skontrolovat schranku domov. tak sa majte som tu zas zajtra, papa
Odpovedať
Dakujem babulky....no ešte Moni nám tu chýba...Tak som aj na jej foto zvedavá... :-D :-D :-D Ja som si už na nové priezvisko zvykla...horko ťažko ale zvykla... :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D My sme si objednali do spálne skrinu a komodu...ako prvý náš svadobný dar... :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati to je super, mame rovnaky svadobny dar :-) ja uz som si nan pomaly aj zvykla :-) A zajtra ideme kupovat dalsi, chodbovu nejaku stenu alebo botnik...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Gabiiiiii, kraaaaaasne fotkyyyyyy, tas tym obrazom vyzera fakt autenticky, cisi bola aj na obraze? :-N baby, vy takto uz investujete do bytu? Hm.....tak to my si este nejaky ten rocik pockame.... :-S :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hehe baby co sa mi stalo prave :))) - mi zvonil telefon v robote a kedze nezvykne az tak casto zvonit - som zdvihla Mikusova - prosim? - a na druhej strane sa ozvalo - dobry den - ja potrebujem hovorit s pani Monosikovou :) - a ja ze - no to som vlastne tiez ja :)))
Odpovedať
Miluš nie...to sme sa tiež čudovali na fotení,že prečo Mojko drží len prázdny rám...a ked sme videli album tak sme sa len čudovali že ako to suprovo urobil fotograf :-D :-D ...to je len upravená fotka v nejakom programe...Aj mne ked volal fotograf,aby sme si prišli pre album...tak sa opýtal : Pani Blaňarová...zamylslela som sa...a ja,že áno to som ja...takže fakt sa niekedy ťažko dá zvyknúť na nové meno.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dnes nic nestiham kolko mam robotky, ale stihla som si pozriet nove fotecky a musim povedat ze su bez chyby vsetky ;-) tak a idem konecne domov z robotky tak prajem krasny zbytok dna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky a ja sa skoro vsade predstavujem starym menom, lebo pod novym by ma nikto nepoznal :-( Aj vo vsetkych programoch, v ktorych robim mam prihlasovacie meno stare. Ale raz si ma uz pytali pod novym menom a tiez som bola v soku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky...mam foto v albume..konecne sa mi podarilo pridat fotky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mooni tak som si ta objavila,..paradne fotecky...krasna si bola mojik :-)
Odpovedať
dobre ranko.vidim,ze su tu nejake fotky??? idem na ne
Odpovedať
Monika-krasne! nemas fotku s popolnocnymi v celej dlzke? vyzeraju byt take krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani dakujem ;-) juuuuuuuuuuj..tak to fakt netusim..tych fotiek mame strasne vela..ale mozem doma popozerat
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, Monika kraaaaaasne... fakt nadherna nevesta a super uces.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?