Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vsak aj moja mama si upravila verziu
Odpovedať
Profilova fotka
slubu svokier (omylom som odoslala ) este ja som rozpravala nieco take ze dakujem mame za to a to a to ja som stale dakovala a tiez som si upravovala verziu, ale s tym ma DJ prekvapil a necakala som to
Odpovedať
Profilova fotka
ake dakovanie, co ta dj prekvapil? nam dj zahral valcekovy tanec, to sme necakali, alebo neviem kde sa tam ten valcek nabral ale sranda. jaj ja si to chcem zopakovat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dakovanie, take ze dakujem za to ze ma vychovala za to ze ma ma rada za mojo prvy krok a tak kazda druha vety bolo dakujem a s tym ze budem takto dakovat ma prekvapil
Odpovedať
Profilova fotka
jej ale muselo to byt mile ahlavne pre mamu x-) pekne my smedakovali vlastne pri odobierke co blolo vlastne len stretnutie na par minut dal mi kyticku amama sme podakovali a dali kyticky, ale nerozkecavali sme za co vsetko, no bolo by to mile ale zas straasne dojimave a svokra aj tak plakala
Odpovedať
Profilova fotka
Hojky májovečky, vás tu ale zanedbávám, jsem ostuda, vím.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, jeej ale mas peknu fotku v pase. no po svadbach sme njake roztrusene a menej sa tu pise :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Droby - to je pravda, teď se řeší zas jiné věci než konzultace co a jak na svatbě :-D Aby jsme se za chvilku nesešli na koňovi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no veru ale povacsine riesime skor byvania, na konovi az potom :-) neuveritelne stale ze uz to mame za sbeou vsetky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jojo, a tak dlouho dopředu jsme všecko probíraly a najednou je to všechno pryč :-| :-D Už máme doma video, je to nádhera, včera jsem si udělala promítání s vínem a bulela jsem dojetím jak želva :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame videjko drahy ho upravuje tak pozerame kazdy chvilku, joj jak mi je smutno ze to askoncilo, ale stalo to fakt za to. chcem este :-N az ked sa prestahujem na Kona tak to prejde a budem zas planovat :-) ako sa inak dari, co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
Já bych se taky vdávala zas, byla jsem před týdnem na svatbě kámošky a kámoše a prožívala jsem to s nima. Mě se to moooc líbilo ;-) Je fakt, že plánovat můžem zas něco ;-) Teď můžem s manžou plánovat kdy pojedem na víkendy, co jsme dostali jako svatební dar :-D A taky můžem řešit tu naši zahrádku, pořád ji totiž nemáme napsanou na sebe, soused co nám ji prodává je lempl a teď když už jsou smlouvy nachystané k podpisu si zjistí, že tam visí věcný břemeno po jeho zemřelé tetě......Se picnu. Na zahradě už máme novou trávu, tujky, kytky, skalku, krb a zahradní nábytek :-) Pokud z toho nakonec sejde (jako že doufám, že ne), tak nevím jak budu zas všecko stěhovat pryč (hlavně ten půltunovej krb by stál zato) :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jej ste dostali vikendove pobyty? to uzasny darcek x-) my tiez amme naplanovane volo a musime rozmysleit kam pojdeme. jej zahradka to je super, neboj z toho nesejde, to musi byt pekna zahradka s krbom, radost vysedavat a robit gril party :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dostali jsme víkend v hotelu ve Znojmě a pak víkend v rehabilitačním centru v Luhačovicích, pak projížďku na koních :-D Gril párty se doufám konat bude, ale bude muset být jen maličká protože zahrádka je opravdu pidi, cca 40m2, ale na sednutí si a na opalování stačí :-) Víc nám prodat bohužel nechtěl :-( Já už se pro dnešek loučím, měj se krásně a zas se ozvu. Dobrou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
budete grilovat vo dvojici ;-) , lepsia ako ziadna. pekne napadite dary si to fakt uzijete. papa a dobru noc
Odpovedať
Profilova fotka
babulky..len som vam prisla zazelat dobru noc.. tie fotky mi nejako nejdu zmensit :-( no skusim sa s tym este popasovat.. ak to nepojde, prihodim ich zajtra..to mam poobede konecne tak volnejsie, lebo z prace sa mi sem niekedy vobec neda prihlasit :-|
Odpovedať
Profilova fotka
joj moni, nejde to vo fotosope? alebo v com robis? no hlavne ze ich uz vy mate a tesite sa z nich.
Odpovedať
Profilova fotka
lubi..photoshop mi nejako zmizol :-N no pokusim sa to pozmensovat.. teraz si aspon vytvorim album a napisem tam nieco o dodavateloch a tak..nech uz potom len fotky pridam a bude to..
Odpovedať
Profilova fotka
jaj si mala stiahnutu 30dnovu verziu? alebo njaky pocitacovy skriatok zauradoval :-D hej aj ja som najprv napisala do albumu apotom len dala foto ked som zmensila, bude menj roboty, no uz sa neviem dockat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobru noc
Odpovedať
Profilova fotka
lubi..vcera som ta uz nestihla..napisala som prispevok a vobec mi ho nepridalo..potom mi vypadla stranka a uz sa mi nedalo prihlasit :-| inac dobre ranko sa tu praje ;-) no dnes si musim najst cas na tie fotocky..album mam uz prichystany, tak ked pridem domkov, pozmensujem to a nahadzem do albumu.. dufam, ze mi to uz pojde, pretoze vyzeram pekne trapne medzi vasimi svadobnymi fotkami v pasoch :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko prajem. no Moni veru uz cakame len na vase foto :-) joj babulky ja mam teraz tak vela roboty, uz ani nemam moc cas tu chodit :-( a po veceroch doma robim, strasny to zivot :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tieto 2 dni asi tiez trosku vynecham, pretoze mame v praci audit na zivotne prostredie :-p takze mam tiez co robit :-| Matka neboj, vecer tie fotky uz pridam..album mam vytvoreny, vsetko v nom popisane, tak uz len tie fotky pozmensovat a bude to ;-)
Odpovedať
dobre ranko.tak nam vcera prisli tie fotky z happy fota. som spokojna,takze mozem veselo objednat aj tie velke portretove. zase ich bude cez 140, takze to bude opat baaaliik
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis Jani a za tu cenu sa to oplatilo, ja idem este asi tiez dat niake foto porobit, teraz zas maju akciu aj na tie vacsie foto 10 x 15 len za 2,90. len este cakam kym mi bracho urobi tie foto, ale mam pocit ze sa toho ani nedockam :-) no Moni uz sa velm tesim na tie fotecky.
Odpovedať
Profilova fotka
cawte babule :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vcera objednala 427 fotiek cez fotolab :-N
Odpovedať
Profilova fotka
noja som tiez minule objednavala vyse 300 a este som dostala niake foto od kamosiek tak do idem dat dorobit :-) fotiek a fotiek bude :-D ahoj Kati.
Odpovedať
Profilova fotka
babulky chcem sa spytat, aky je dobry program na upravu fotiek? lebo ja mam irfanwiev a ten sa mi az tak moc nelubi.
Odpovedať
ja som nad tym formatom 10x15 uvazovala,lebo uz som dala vo fotolabe urobit taky format,ale potom som si uvedomila,ze vsetky v tom formate nenapakujem ani do toho najvacsieho sv.albumu co mam.nastastie sa tam daju vkladat nove stranky, ale neviem,kde ich zohnat. mne este kopa ludi tiez nedodala fotky, ale co uz...budem to snad objednavat na 500 krat :-S Mna mrzi,ze som neskusala aj tie portretovky objednat spolu s tymito,len neviem,ci by to uz ten program zvladol,tie portretovky su strasne velke,kazda jedna fotka ma cez 5 mega....to by to stahovalo asi cely den. musim ich trosku pozmensovat. ja sa v tych programoch nevyznam. cez infra som vedela akurat tak otocit a zmensit, ale od minuleho tyzdna uz ani to v praci nemam. doma mam nieco ine,ale netusim,ako sa to vola
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?