Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Waaaaw...tak to ti o to viac Leni závidím...ja by som to už chcela mat čím skor za sebou a tiež takto lenošit...na dovolenke...mne by stačil len taký malý ostrovček Bora Bora... :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lochnes - bylo to supr, až budu mít ty správný fotky, tak uvidíte ;-) Teď na každý fotce čučíme jinam, tak to nevypadá zrovna dobře ;-) Do Egypta letíme pozítří, takže zítra jdu vrátit šaty, jedem vyrovnat dluhy a už se můžem hned chystat. :-D Holčinky, musím vás opustit, jsem už utahaná, takže tobě Gabi přeji krásnou svatbičku, no a lochnes, my se určo potkáme a pokud ne, tak taky držím oběma palečky ;-) ať máte svatbu taky tak úžasnou jako jsem měla já x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Leni tak si to uži v Egypte, poriadne si oddýchni a zrelaxuj po tých predsvadobných stresoch a zhone. Potom dáš rady aj ohľadne svadby, aj Egypta (mi ideme 13.6. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej leni ake pohodove fotecky :) taka atmoska z nich ide.. to je nenormalne - vzdy ked vidim fotky z vasich svadieb mam normalne zimomriavky... :) a hlasim ze mame nakupeny alkohol a posledne dekoracie na hlavny stol :) biele sviecky :) a este odzobit perlickami ich musim....
Odpovedať
Profilova fotka
Kati tak super, odbúda to :-) Nemáš fotky z tej skúšky účesu? Že k čomu ste nakoniec dospeli?
Odpovedať
Profilova fotka
tinus nemam a poviem ti, ze by ani nebolo co odfotit, pretoze ten zaverecny vitazny bol skuseny po 3,5 hodinach trapenia s tym povodnym tak - ze len pinetkami pozachytavame vlasky v pramenoch na hrubu predstavu ako by to malo vyzerat keby to bolo na 100% -tak by to bolo aj na fotenie..ale v podstate islo len o predstavu ale to bolo fakt pekne...mne sa to velmi pacilo, na moj typ hlavicky makovicky to super sedelo... ja som hlavne chcela aby uces nebol v popredi ale ako krasny a decentny doplnok - no a kym sme sa pochopili tak to trvalo... a hlavne budem potrebovat taku vypchavku na drdol aby mi drzal krasne "nafuknuty" - a nechcem to zakriknut ale nakoniec som sa do toho ucesu zalubila - dufam,ze ked sa uz bude robit na sto percent bude super... duuuuuufam....
Odpovedať
Profilova fotka
Juj Kati super, som rada že nakoniec to dopadlo takto. Už som mooooc zvedavá. Ja idem ku kaderníčke vo štvrtok, hovorila mi, že bola na nejakom školení či na čom, a tam videla účes ako pre mna, tak som zvedavá, čo to bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko prajem :-)
Odpovedať
ahojte. Matka,no krasne,u nas tak strasne prsalo. v plane sme mali ist na bytove a pre novy vodicak,ale ked sme videli tie kilometrove kolony do mesta,tak sme to otocili a sup-sup do prace :-| takze zase si tie vybavovacky odlozim o tyzden neskor,kedze v stredu a v piatok ma manzel skusky a to su prave strankove dni vsade :-|
Odpovedať
ja to tu od svadby zanedbavam :-S ale mam toho najma v praci vyse hlavy. cez vikend som len prala a umyvala v nasej prechodnej kuchyni okna, ani som sa poriadne nevyspala....a zase je pondelok
Odpovedať
docitavam,ze Matka mas dalsie fotky,tak idem na ne
Odpovedať
my budeme mat dnes konecne DVD,tak som velmi zvedava, ake to bude :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Matka,tie fotky z atelieru su krasne :-) My tie nase od fotografky este stale nemame.najhorsie na tom je,ze som jej aj pisala mail,aj sms a ziadna odozva. dnes jej idem zavolat. minuly tyzden som si nestihla ani uvedomit,ze nemame ani DVD,ani fotky,ale tento tyzden uz budem netrpezliva. zatial som dala vyvolat 20 fotiek od tety, v PC mam fotky od styroch fotografov-amaterov a idem este obvolat dalsich. uz teraz mam z nich vybratych 180 fotiek a to su uz preriedene po x-kolach vyhadzovania. najradsej by som dala vyhotovit vsetky,len neviem,ci by nam stacili peniaze z vykrucanky :-D
Odpovedať
Ahojte...super Jani už aj budete mať DVD...nejak skoro...tak to je váš Kameraman fakt šikovný....no baby strašne sa bojím soboty hlavne že nebude pekné počasie...včera u nás bola taká búrka že som sa až bála... =-) =-) =-) :-p :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Gabika,Matka pozerala DVD uz v utorok po svadbe..... :-N Gabika, to ti verim s tym pocasim.mna mrzelo ze sme tu nasu svadbu nemali toho 10.5. ked sme chceli,ale menili sme termin kvoli fotografke. 10-teho aj teraz 17-teho bolo krasne slnecno,teplo.... my sme mali dost zimu velky vietor aj dazd,aj krupy.....ale zase moj hovori,ze mohlo byt aj horsie. ja neviem predpoved na najblizsie dni,ale teraz ked aj poprsi,tak sa vyjadni a hned aj mokre cesty vysusi....takze nemaj strach. nam tiez pred fotenim spchlo a fotili sme sa aj na trave ;-)
Odpovedať
Gabika,ale uz sa ti to krati. uz mas dovolenku? vsetko uz zabezpecene?
Odpovedať
No Jani skoro všetko...v stredu ideme ešte kúpiť vínko a vodu...a chceli by sme ešte kúpiť pár fliaš Fernetu keby náhodou niekto nepil tvrdý alkohol...večer máme generálku sobáša...vo štvrtok idem na masáž tváre a na manikúru...poobede preberáme sálu...chceli by sme hned poskladať stoly...večer máme rozlúčku so slobodou...u nás sa tomu hovorí Pikoviny...to je tá časť svadby kde sa robia pierka na svadbu...a kamaráti sa prídu opiť a tak...v piatok vyzdobujeme sálu....takže máme čo robiť....už teraz sa mi nechce... :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Jani, myslela som ze tie foto budu horsie. skoda ze prsalo by sme boli viac foto urobili vonku, ale tak nie su az take strasne :-) ja uz tento tyzden chcem dat vyvolat ajostatne foto a hlavne porobit kopie pre rodicov. no Jani ja este ani nemam obciansky novy, ale uz v stredu sa nan chystam, tak dufam ze ho uz konecne vybavim. Gabi neboj urcite to vsetko dopadne super :-)
Odpovedať
No teraz som si zistila aké bude počasie...do štvrtku bude pršať,v piatok má byť slnečno a v sobotu aj slnko aj mraky...takže asi sa nechám prekvapiť... :-p :-p :-p :-D :-D :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Gabi tak veru pestry program, len si to riadne uzi :-D :-D :-D lebo fakt to hrozne rychlo ubehne.
Odpovedať
Mati ja už chcem aby bolo po všetkom... 8-) :-p :-p :-p :-D :-D :-D :-D ale jasné že si to budem užívať...hlavne náš veľký parket.... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Gabiiiiiiiiiii uz se nam to blizi probuh, ja se po....:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky..ja som uz len zajtra v praci, tak dorabam vsetko, co sa len da, tak sa ozyvam az teraz.. mam toho nejako vela, este dorabam ozdobu na auto, zajtra musim este menovky vytlacit a aj svadobne menu.. naskladat krabice..ach jaaaaaaaaaaaaaaaaj
Odpovedať
Profilova fotka
BAmbulko, co obsahuje to vaše svatební menu? Vy dáváte hostům na výběr jídlo?
Odpovedať
Ahoj kocky, drzim palecky, at je vsechno OK :-) A hlavne kliiiiid ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holčinky, teda vás tu je na tu sobotu, moc moc vám držím palečky, budu na vás myslet a už se těším na dojmy a fotečky. Já si v tu dobu budu válet šunky u móřa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Charlie ty se teda máš... já jsem s nervama skoro na dranc...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie smudlik..to je len tak pre info, ze co sa bude podavat..najskor bude napisane predjedlo, polievka, hlavne jedlo a potom vypisany teply a studeny bufet..aby ludia vedeli, na co sa maju tesit :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Smudlik, neboj, všechno dopadne na jedničku :-) Uvidíš, holky no vám všem to dopadne supr, uvidíte ;-) Zbytečně se nenervujte, fakt. Vím o čem mluvím :-D
Odpovedať
Souhlas s charlie :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?