Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
a som ti poslala zmensenu cez skype ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ale vsetky sme boli, skoda ze uz boli :-( kraaaaaasne nevesticky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi kraaasna :-) Mne sa najviac paci ta posledna foto!
Odpovedať
Profilova fotka
jeej lyuby - aka krasnucka si bola :) mne sa paci s okuliarmi a ta posledna - taka je romanticka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no teraz sme uz krasne zenusky ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ste zlate :)
Odpovedať
Profilova fotka
snad vecer alebo zajtra uz budem mat pozmensovane fotky, lebo tu mi to nejde, tak musi drahy zmensit :-)
Odpovedať
kocky,tak mi mame spolu 5 albumov. dva su iba tenke na 34 fotiek rozmerov 13x18 - tie su pre rodicov,zatial maju v nich po 20 fotiek od fotografky. my mame zatial 40 fotiek 13x18 od fotografky, v tomto rozmere si dame dorobit este 140 fotiek (bude to v dvoch svadobnych albumoch) a tie co som davala robit cez happyfoto,tak tie su len 9x13 a to su z hostiny a z obradu (tie budu zase v samostatnom albume)
Odpovedať
ja prave stahujem tie fotky....
Odpovedať
Profilova fotka
to mate take tie zakladacie albumi? ja som myslela ze kupim take lepiaci a mzoem dat akykolvek rozmer foto, bo nam fotograf posle nieklko druhov, zu presne napamatam kolko akych, ale aj klasika 10x15 aj vacsie
Odpovedať
Lubka,jeden mam ten lepiaci.prave tam budem davat tie fotky z hostiny a z obradu a presne tak, vyhoda je,ze tam mozes kombinovat rozne rozmery ;-)
Odpovedať
Lubka-lyubka: pekne fotecky, uz sa tesim,ze das viac do albumu ;-) a tak si sa bala,ze nebudu dobre..... posledny tri su superne. a satocky ste teda riadne pozmenili, nemas aj detail na ne? krajcirka mala sikovne rucicky, ani brusko nebolo vidiet
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to planujem zatial myslim ze jeden taky velky postaci a pekne si ho sama urobim ako chcem rozne rozmery a mozem tam aj kadeco popridavat, lupienky s kyticky napriklad x-) a anjke dva male rodicom ako darcek to je super napad :-) jaj strasne rada zakladam fotky aj sme dostali jeden veliky album na fotky ako dar, skor taky rodinny, tak sa tesim ze pekne po svadbe ideme tam davat ako zacina nasa rodinka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to tak naschval robili aby brusko moc nebolo vidno, len na jednej jedinej fotke som tak ze brusko trci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
musim odfotit detail siat lebo na ziadnej to nie je nejak poriadne vidno
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi a to uz mas brusko? V ktorom si mesiaci?
Odpovedať
saticky si nechas? uf,,ja som tie moje este stale ani neprala, nedostala som sa k tomu.najradsej by som ich supla do cistiarne-ale nemam ani ja dobre skusenosti,a tiez viem o jednej kocke,co jej pred svadbou pokazili uplne svadobne saty :-S
Odpovedať
Profilova fotka
uz brusko je vidno a som v 4 mesiaci tak sa uz vystrcilo a saty si asi teraz este necham a potom uvidim, ale asi najskor si ich necham je mi luto ich dat prec
Odpovedať
Profilova fotka
tak konecne som pozmensovala fotky nasla som program na to, tak idem spravit album :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak a konecne mam fotky v albume
Odpovedať
Profilova fotka
Idem pozriet... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi super!!! Bola si fakt krasna...a ten odvoz nemal chybu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ten odvoz si kazdy pochvaloval a ten co isiel autom len lutoval :-p
Odpovedať
Lubka-paradicka.podla tych fotiek bola zabava superna.to spoznavanie podla noh - waw :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to nas DJ prekvapil, ale sa divim ze ma spoznal
Odpovedať
Profilova fotka
Ale ved to je super, ze Ta spoznal... :-) Ja by som mojho Mareka asi tiez spoznala...mozno by som ku kazdemu pricuchla :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D no ja dufam ze tiez by som ho spoznala ale nie som si ista :-N
Odpovedať
:-D ktovie ci by moj spoznal. ale ten by isiel najskor na kolena. ja mam vraj take zvlastne - siroke :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale ja si myslim ze by spoznal, ten moj najprv si myslel ze som niekto iny, ale to som tam este nebola, ale ked chytil moju nohu tak hned vedel ze som to ja, nakoniec to masirovanie noh bolo aj jemu na nieco dobre :-N :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som spoznavala zenicha podla ruky zase a spoznala som, ak som sa netrafila musela som vyopit za stamperlik, raz mi nastrcil v ruke rezen, taak to som neuhadla ze je on :-D ale pootm ked vystrcil rucku spoznala som si hu, hlavne ze som vsetkym ohmtkavala nechty a chlepy na rukach :-D a nastrcila ruku sesternica a ruka oholena, no bracho to cele viedol a komentoval to bola sranda a drahy zas ohmatkaval prasa za paprcku :-D ale nevedel ma najst :-N aj my sme mali slub svokier ale miestami sa im opakovat nehccelo a rozpravali upravene verzie :-D no ale sranda bola
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?