Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Milus ale ja som toto uz pocula, ze sa to nejakej mamicke stalo, ale nie teraz, cize to nie je ten isty pripad...ze uz nikdy nechce rodit...a uz vobec nie v TN!
Odpovedať
Profilova fotka
no teeeeeeeeeeeeda...nase super zdravotnictvo :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
no ona rodila pred pol rokom, tak ak to bolo vtedy tak to moze byt ona, pretoze ona uz v zivote rodit nechce a ani sa nedivim...A ako sa to moze stat? Vraj to bola nejaka mlada anesteziologicka a neodhadla to... Ale aj tak je to cudne, ved to musi lekar rozoznat, ze je ten clovek pri vedomi, pre Boha!! Mitu dlho plakala, chuda a taka mlada a este ked ju viezli na posteli zo salu, naburali s nou v tych bolestiach do dveri.... ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
No ja zistim, ci to je ta ista...toto je sestrenica mojej kamosky, tak ked budem s kamoskou, spytam sa...no ale je to teda sila! Milus, Ty si na akom oddeleni?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja robim u Voglovej,ak poznas, v starej poliklinike, sme endokrinologicka ambulancia - stitna zlaza, neplodnost, chlpate zeny.....
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to nepoznam...zatial take problemy nemam...a dufam, ze mat nebudem...ja len, ze ak by som mala nejaky problem, ze by som sa obratila :-)
Odpovedať
Milus,ty si to teda v skratke zhrnula :-N
Odpovedať
uuuuuuuuuffffffffffffffffffff. sila s tym zdravotnictvom. nechcem vediet,co dorabali s mojou maminou na operacke.
Odpovedať
kocky,uz ste to zabuchli? ak ano,tak krasny vikendik vam prajem. zajtra nevyzera byt pekne pocasie, tak som rozmyslala,ze este vydrzalo pre nas "majovky" teda vratane minulotyzdnovych Lubiek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som este tu ale za tristvrte hodku idem k babke na minioslavu :)
Odpovedať
Profilova fotka
A ja uz chcem ist domov... :-)
Odpovedať
tak dobru zabavu Katka :-) Babka nech sa drzi. uz je lepsie ako pred svadbou?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj ja som este tu, denne taham nadcasy :-( Lubi,jasne, ak ta bude "tlacit v krku", zacnu ti rast fuzy, alebo sa ti nebude darit otehotniet, si vitana :-D Kati, aj cem doooom jani, neboj, ved dazd je romantika ;-)
Odpovedať
Milus,romantika ano,keby som mohla byt v posteli cely den. cely vikend mam skolu a zajtrajsim nevestam ten dazd isto nebude pripadat romanticky. :-N Lubku nam nestras. radsej na kilometer od takych diagnoz
Odpovedať
Zienka,utekam.krasny vikendik
Odpovedať
Profilova fotka
jani to idem mojej babke - ta ktorej bolo nedobre bola jurkova a uz je to trolinku lepsie... no ale ma svoj vek... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jani, aj tebe krasny a nevesticky budu mat aspon koooooopu stastia ;-) A Lubi je predsa pekna zdrava zena, urcite sa nam este aspon do smrti vyhne ;-) Tak pa baby teda a oddychnite si aspon trosku, ak sa da....
Odpovedať
Profilova fotka
No pekne, ja v to dufam tiez Milus. Krasny vikend vsetkym!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak pekny vikendik prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj ja vam prajem vsetkym kraaaaaaaaaaaasny vikendik ;-)
Odpovedať
Monika,uz sa tesim na foto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekne sobotne ranko zelam, my uz mame za sebou aj svadobnu cestu :-D moni pozeram ze vcera ste isli po fotky tak chytro ukaz x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekne sobotne ranko aj ja prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kati a co takto porabas v sobotu? doklady uz zmenene?
Odpovedať
Profilova fotka
aale kde :-) doklady po starom...este som nemala cas - vela roboty v robote a menim si aj trvale bydlisko a s tym je spojenym milion opletaciek - lebo sa najprv musim prihlasit do noveho obvodu a na to potrebujem kopec papierov... ja si citam a hladam inspiration na kupelnicku na nete a popijam si kavicku..jurko mi este spi - dnes mam oddychovu sobotu - nemusim upratovat - asi ani varit :-D :-D pojdeme sa niekam napapat a pojdeme pozriet hornbach a baumax.... chyba mi planovanie svadby tak planujem kupelku :-) a ty ako na svadobnej ceste? si v praci teraz,co?
Odpovedať
Profilova fotka
hej ja uz pracovner, ale super sme si oddychli len na chate, ale aj tak sme zistili ze tam nam je najlepsie, ze asi aj na tie tatry kasleme ked mozme ist na chatu usetrit korunky a vieme ze bude super. konecne sme podojedali svadobne kolace :-p rozmyslam ze pockam uz na tie nove OP a pojdem hned 1 jula si vybavit, ked am na to od vtedy co som dostala sobasny list 30dni tak v pohode stiham. ju to mate super, jeden dobry obchodik hlavne na obklady poznam ale ani za svet neviem kde je :-N sa mi pacia take trocha netradicne obklady ako klasika s listelou. my teraz sledujeme realitky, porovnavame ci dom ci byt.... a ide sa na hypoteku a nastanu tazke casy :-| ale ench uz sme peken vo svojom.
Odpovedať
Profilova fotka
len droby na tie nove obcianske sa potom caka mesiac mi bolo povedane - takze ziadne ine doklady bez neho dalsi mesiac nevybavis - a zatial som nenasla ziadnu vyhodu toho noveho obcianskeho..lebo mne povedali ze ta 30 dnova lehota - ked som sa vydavala 31 maja je v pohode keby som si tiez isla vybavit az prvy julovy tyzden novy obciansky..lenze potom caka pas a vsetko ostatne - tak sa na ten novy vykaslem - aj tak bude platny rovnako... no my riesime kupelku len aby bola taka nie ziaden luxus ale aspon pekna,utulna a funkcna - kedze tato stara ma asi 30 rokov... :-| a je hrozna..kachlicky nie su na podlahe ale len na bokoch... a tak...no hrozna proste..a. my v tomto bytiku vydrzime este max 6-7 rokov - ale sme si povedali ze na ten cas sa nam do nej oplati investovat - a potom budeme hladat nieco vacsie ak sa nam zadari byt 3 :) (lebo vela ludi okolo mna sa marne pokusa mat mimi) a ja by som droby isal do bytu a nie do domu...lebo ono to len vyzera - ze je to porovnatelne - ale len na zaciatku - domy su v konecnom dosledku aj tak drahsie... (okrem takych tych prizemnych bungalovov - tak sa to tusim vola teraz) - daleko od centra.... resp. taky mam pocit - v robote to riesime dost intenzivne - lebo kolegynka sa tiez rozhoduje medzi stavbou domu v modre a bytom v senci ...... pracuje v BA - ale ceny pozemkov a stavieb su strasne drahe tu a v okoli.... a ceny bytov sa stopli ak si si vsimla posledne 3 mesiace a moja znama co ma realitku povedala ze od januara sa skoro nic nepredava lebo ceny islo prilis vysoko a ze uz sa vracaju spat do fazy z minuleho septembra..a mozno este trochu casom klesnu - lebo boli prilis neunosne... ja by som isla do mensieho bytu - kde sa da s jednym bejby byt dlhsie a podla toho ako zvladneme platit hypo - poobzerala by som sa za 10 po domceku...v byte ti cena ostava - vzdy sa da predat...a prestahovat sa...ale zaviazat sa na dom a potom to nezvladat a predavat a ist do maleho je tazsie a aj psychicky narocnejsie... ale tot len moj nazor...
Odpovedať
Profilova fotka
novy stary OP je tusim na pockanie, nevedela som ze na ten novy sa caka tak dlho to potom radsej hned vybavim este stary azmenim vsetko co treba nech s tym mam pokoj a moZem pouzivat nove meno. ja uz sa chcem podpisovat po novom :-N :-D no neviem do maleho nechcele ist hend po byte planujeme sa rozrastat tak nebudeme menit, ked uz kupime byt tak robvno nech nam vydrzi. minimalne 3izbovy ono to strasne laka do domceka, urcite sa lepsie byva, stavat sa neoplati pri ba su drahe ceny a daleko ist urcite enchceme aj byt jedine v ba ak tak domcek kusok od ba stacil by starsi, ale nasla som aj tie bungalovi, taky by sa nam pacil. no uvidime najprv sa poradime o hypo a uvidime ake mame mzonosti vobec, ale v ba za 3,5 sa da zozhnat 3 izbak, dokonca aj 4izbak v dobrej lokalite tak nezufam. a aku mas predstavu o kupelke? joj to je suepr ze aj po svadbe mozes planovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej za 3,5 3 izbovy? to fakt? my sme sa moc nechceli hybat z ruzinova ale tu stoji jednoizbovy teraz 2,8 mil... ]-( no o kupelke mam predstavu kedze nie je velka - vymenit kachlicky za bielo-lilavu kombinaciu - ak najdeme pekne lila - svetlulinko fialkovo ruzove kachlicky - ak nie tak asi zlto - biela - a cast vacsie kachlicky a cast vyskladane z takych tych malickych kocociek :) - a vanu taku malinku rohovu a umyvadlo take co je ako keby na doske -neviem to popisat - ale skusim najst obrazok...a jednu uzku vysoku skrinku a pod umyvadlom skrinku - a vymurovane policky oblozene tymi malimi kachlickami...take jednoduche "ciste " linie....
Odpovedať
Profilova fotka
mozno umyvadlo nieco ako je tu podobne... http://www.nabytokgalan.sk/index.php?...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?