Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme mali "profi" fotografa cely den aj na hostine, ale ze by to boli profi fitky s aneda povedat, ked sa islo nieco konat tak sme ho zhanali, lebo vonku fajcil jani dufam ze najdeme aspon do jedneho albumu fotky ktore sa nam pacia, ale to sa ja len vykecam a bude dobre :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lyuby a kolko stal?
Odpovedať
Profilova fotka
bolo to poznamosti, ale keby som to vedela kaslat na znamost a stal 8000,-
Odpovedať
Profilova fotka
no nas stal len za 1,5 hodku v exteriery 6tis....keby na celu noc tak 16...tak mozno preto si ten vas fotograf dal aj tak "zelezat"... ja mam skusenost ze po znamosti je kolkokrat horsie ako u cudzich :-S
Odpovedať
Profilova fotka
uz som sa o tom presvedcila aj ja :-| ale kaslem uz na to snad video bude lepsie
Odpovedať
Profilova fotka
a to teda je pekna palka za 1,5 aj ja by som chcela tolko zarabat
Odpovedať
tak cena bola dobra,skoda,ze to nevyslo podla predstav,ale verim,ze nejake co sa ti pacia sa tam najdu ;-) a do albumu nam pridaj aspon jednu -dve :-) nas tiez hodka stala 5,5
Odpovedať
Profilova fotka
lyuby hej - ale oni s nami boli najskor na stretnuti a tam nam vela o fotkach povedali - vela poradilli co ano a co nie - aby boli fotky co najkrajsie - plus na foteni okolo nas ta fotografka doslova lietala ako handra a vymyslala stale nove a nove veci - a tiekol z nej pot cicerkom kedze bolo 30 stupnov - rozpravala sa s nami upozornovala rozosmievala - a dostali sme za ten cas vyse 300 zaberov z ktorych sme vybrali 160 uplne najkrajsich - tie nam vsetky este postprodukcne upravia + urobia "kolaz" 6tich zaberov s podakovanim - ktore posleme kazdemu hostovi + 20 fotiek dostaneme velke vytlacene - aby sme videli v akej kvalite to ma byt na tlac + vsetky fotky dostaneme na CD v kvalite do fotolabu na tlac a v kvalite na net..... takze mne sa to ako vela nezda - lebo s fotkami su hodiny a hodiny dalsej prace - ja praveze lutujem ze sme si nezaplatili ten vacsi balik a nenafotila nas ona pocas celej svadby - lebo tie jej fotky maju proste "ducha".... to je jedna z veci ktoru by som zmenila... to nie je len cas straveny na foteni...a podla mna - ked to niekto urobi rychlo - nevenuje sa tomu dostatocne a preto je to aj vidiet...a aj ak niekto pouziva fotak za 300tisic - tak to na fotkach vidiet a taky clovek jednoducho musi si pokryt naklady...a preto tie ceny..je to ako so vsetkym.... a ked niekto uctuje ceny nizke - zarobi si na taky fotak za 10 rokov... ale nie vzdy zase vysoka cena - aj zodpoveda kvalite - ale v nasom pripade urcite... napriklad nas DJ stal 10tisic -a to som si myslela ze bude najlepsi na svete - no ale uz si to nemyslim.... za tu cenu som mohla mat PP production a oni chodia dvaja aj s moderatorkou - a ta mi tam chybala...
Odpovedať
Profilova fotka
ale asi sa neda vsetko naplanovat podla predstav ale hlavne ze sa nam nas den pacil ale mohlo mi to dojst ked sme mali cas ist este na kavu |-|
Odpovedať
Profilova fotka
neda...kaslat na to - aj tak to bol krasny den :) najkrajsi :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si tiez myslim a nezabudunutelny vsak casom sa zabudne na to co nebolo podla predstav a ostanu len tie krasne spomienky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky...dnes mate akusi zlu naladu :-) Hlavy hore....!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale nie - ja dobru mame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez mam dobru naladu, len som sa potrebovala trosku vykecat :-D a vyliat si srdiecko
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som dnes bola pre fotky, co som dala vyvolat nasim, idem im spravit album a idem im to dat ako darcek. Take vyvolane su este krajsie ako v PC... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my to tak chceme urobit - dame vyvolat a kupime mensie svadobne albumiky aj pre rodicov a dostanu to hotove :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme dostali ako dar 2 svadobne...oba krasne, ale jeden je taky tensi a nezmestia sa nam tam vsetky. Tak ten som sa rozhodla dat nasim. A Lubi jasne, ja to poznam, aj ja si potrebujem a tu mozem vzdy!
Odpovedať
Profilova fotka
to je taka ulava ked clovek sa ma kde vykecat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne :) je to terapia :)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky niekedy navstivim nase stare temy, ako sme sa vykecavali pred svadbami. Ked mi bude smutno, aby som sa zasmiala :-)
Odpovedať
mne je uz smutno teraz, ale ziadne listovanie nehrozi, ak -tak v tej hrbe papierov co mam pred sebou 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani a preco ti je smutno??? Mne sa zase chce spat...uz od rana, asi tym pocasim...
Odpovedať
Profilova fotka
to je dobry napad :-)
Odpovedať
Ale Lubi,ved vies....naladovost :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, tak uz viem...tu sem tam mavam aj ja :-)
Odpovedať
Ahoj smutny majovy tyme... me je taky nako smutno...
Odpovedať
Ziraf,tak sa vykecaj
Odpovedať
spis bych asi mela neco zacit delat.... jak to je v ty pisnicce, ze delani vsechny smutky zahani ;-) nejhorsi na tom je, ze sama ani nevim, z ceho mi je vlastne smutno...
Odpovedať
ziraf,tak to bude z pocasia :-|
Odpovedať
kdyz ono uz to trva asi treti den :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?