Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
fifi ;-) ale ja po sukniach poskulujem - aspon po takych pod kolena - strasne rada by som si ich obliekla - aj si obcas (raz za dva roky) kupim a potom visi v skrini 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kati ja som tiez nenosila sukne ale teraz som zacala, aj ked ja mam tiez dost hrube lytka, ale uz kaslem na to...
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky ja teda sukne nosim, ale len po kolena, lytka celkom ujdu, ale ja nemozem nosit ziadne tielocka alebo saty. Teraz su take krasne letne...no ja by som ich mala ako tehotenske :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babeny, vidim, ze dnes su zaujimave temy :-D :-D , tak sa pridavam k problemami s postavou (ved ktora baba ich nema? 8-( ), ja mam nohy vraj ako flase, stale rovnake hrube az po konec ]-( :-S , a ruky mam hrubsie a zapastie zase take chuducke, ze kupujem detske dlzky retiazok a vsetky hodinky o dost kvoli mne skracuju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sme my ale skadere :-D este ze sme sa uz vydali :-D :-D
Odpovedať
ach jaj,asi ani jedna nebude nikdy spokojna,aj keby mala postavu Sklenarikovej :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no mozno si nejaku suknu kupim :-D ale neviem ci ju budem nosit - a miluska si to vystihla - aj ja mam "hrube" nohy..
Odpovedať
Profilova fotka
veru tak lubi... normalne obludy z nas :-D :-D :-D joj baby sme hrozne, furt sme nespokojne...
Odpovedať
Profilova fotka
Ozik baby, ake dlhe videa stesi dali robit, aj mate uz DVD zo svadby vsetky?
Odpovedať
nase DVD ma 2 hod 50 minut.ale nemali sme na vyber.myslim,ze dlhsie by sme uz urcite nechceli,ale zase urcite veci tam aj chybaju.ale je to logicke,ze cely den sa neda natlacit do 3 hodin.cele DVD som este ani raz nevidela |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no milus nam na vyber nedal, urobil take ako sa vzdy robia ale fakt neviem kolko to ma minut, su to dve DVD a urcite aspon 3 hodiny su to...
Odpovedať
Profilova fotka
No my mame "len" 2 hodky. Za to som ho uz videla asi 10x, uz ma to ani nebavi :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja si myslim ze staci aj kratsie, my tam mame cely obrad, vsetky gratulacie a to vzdy len pretocim, lebo to dlho trva, bez pretacania som ho este ani nevidela.
Odpovedať
Profilova fotka
Lebo sa nas pytal fotograf (ono je to firma aj s natacanim videa), ci by stacilo 60 minut a co sme videli ukazky inych DVD, uplne to podla mna staci, napr gratulacie zrychlil a tak to dal aj do DVD, tance dali iba tie zaujimave momentky a surove nahravky budeme mat tak ci tak, tak mu asi poviem, ze tych 60 minut je akurat...
Odpovedať
Profilova fotka
Milus aspon hodku a pol...ja teda neviem koho ste mali, ale urcite to nestalo korunu, za tie prachy by som chcela asi dlhsie. I ked tie gratulacie je dobre zrychlit. Ja som tiez pretacala aj obrad...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky :-)
Odpovedať
dobre ranko zenusky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja vas na dnes opustam idem sa zas skolit :-p
Odpovedať
jaj,nezavidim :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko zienky :-)
Odpovedať
ahoj Katka.tak ako ste vybavili tu prestavbu kupelky?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj jani - pomalicky pomalicky zatial sme sa dohodli po porade so vsetkymi mojimi kolegynkami - ze si urobim navrh sama - to zvladnem v pohode asi dnes is nameram kupelku a nakreslim - potom pojdeme pokukat rozmery roznych vani a skriniek ako by som tam chcela mat - tie si potom nakreslim na tvrdy papier a budem s nimi hybat v nasej kupelke a ked vymyslim dve varianky - jednu taku - co zostane usporiadanie priblizne take ako je teraz a druhu novu - s rohovou vanou - potom zavolam vodara a murara na poradu - ci sa to tak v tej nasej kupelke koli odtokom a ruram bude dat urobit... dobry postup?
Odpovedať
Katka-vyborny :-) ja som to tiez tak robila.pritom som brala do uvahy to,aby sa co najmenej muselo vysekavat v panely. do panela je to hotovy boj,tehly a ypor su uz o inom,preto som sa snazila vymysliet nieco take,aby tie rurky nemuseli ist prave po tych stenach,ktore boli z panelu
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame tehly a jedno obmedzenie - do jednej steny nesmieme sekat vobec - lebo je to tenucka stena co predeluje kuchynu...
Odpovedať
Profilova fotka
a o tuto stenu mam strach aj koli obyjaniu starych kachliciek...lebo z druhej strany je linka -aby nespadla... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky :-) fotky som este nepridala, lebo, nam doma prerezali kabel od internetu, tak snad to zajtra spravim a teraz ked mam cas, tak to robit nemozem lebo v praci nemam dvdromku ]-( ale aj tak vam musim povedat ze s fotografom nie som velmi spokojna, nefotil tak ako mal a to co mal :-( aspon ze niektore fotky zo zahrady su pekne, az na to ze pri niektorich ma zenich modry oblek namiesto cierneho :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lyuby to bude asi fotakom - alebo to zle upravil.... aj moj juraj ma vcelku na domacich fotkach som si vsimla sivy oblek a pritom bol tmavo antracitovy... nic to - neda sa aby bolo 100% vsetko... ja som zase uplne super nebola spokojna s DJ - aj ked hostia si ho chvalili ked odchadzali - ale ja som zazila aj inu svadbu a tam dj velmi vela komunikomal s ludmi a tento nas na moj vkus velmi malo a to ma celkom dlho skrelo...a za tie prachy som cakala ze bude komunikativnejsi...aj ked vravim hostia si ho chvalili - hlavne mladi teda..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiez som bola najprv asi v nejakej euforii a vsetko sa mi pacilo, ale s odstupom casu si uvedomujem ze nebolo vsetko tak ako som chcela, napr. nas Dj nam pohnojil tu ceremoniu ruzi a nepovedal to tak ako som chcela ja, ale spravil si to po svojom :-| takze to v konecnom dosledku nebolo take pekne ako som chcela ]-( no a s tym upravovanim fotiek si asi vobec nedal zalezat, ked neupravil ani cervene oci a tak to vytlacil a napr. pri gratulaciach nemam odfotenych vsetkych aj ked viem ze sa to asi neda, ale moji rodicia tam mali byt teda aspon si myslim ale nebudem si to znechucovat aj ked znechutena som za tie peniaze, to mohlo byt lepsie
Odpovedať
Profilova fotka
no tento pocit poznam lyuby...ja som zase s odstupom casu hnevala na dj - nepustil mi vlastne ani taku pesnicku ako som chcela na odcepcenie - ale to je uz detail... a kvetinarke - ktora je dokonca podriadena rodicom urobila vyzdobu ako som chcela ale na moj vkus bolo malo lupienkov na stoch a tak... len to by som musela pri vsetkom byt osobne...a to sa nedalo..juraj povedal ze uz mi sisi z toho - ze to mam nechat tak... a tiez ma mrzi - ze sme si nezaplatili profi fotografku aj na obrad - nie len na exterier...lebo jej fotky su zase jednoznacne najlepsie...aj ked sme mali stastie ze na obrade fotili dasli 6ti ludia - tak mame kazdeho - ale tie fotky su uz predsalen aj na pohlad ine..
Odpovedať
Lubka,z toho si nic nerob. ja som s fotkami spokojna,ale neboli upravovane vobec.a tiez na niektorych nie je vsetko tip--top.mne trci koniec retiazky do predu, zenichovi na niektorych fotkach je pierko uplne vychylene na opacnu stranu a tak... ale tiez som si to vsimla az na fotkach a vela veci som si vsimla az na DVD :-N Treba si vsak v pamati nechat len tie krasne spomienky. a z tych fotiek sa urcite najdu take,ktore sa vam lubia a ktore si date do albumu.casom aj tak uz budete otvarat a ukazovat znamym len tie albumy
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?