Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ju ziraf este ze sa vam daju prisposobit nase ocelove sa uz nedaju zvacsit amensit :-| zatial sedia celkom aj ked manzel by mohom mat o kusok vacsiu ale o cislo vacsia uz bola zas velka. tak si ju opreklada z pravej na lavu a tak aby to bolo ok, v najhorsom aj na malicek
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko sa tu praje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute žienky (veru už toto oslovenie platí na všetky :-) ). Ja vás vôbec nestíham, fakt ani netuším, či stihnem odchod na dovolenku :-D Ale včera som mala úspešný deň, vybavila som matriku, zmenu trvalého pobytu, občiansky, vodičský aj banku... Maťka ja ani neviem, či som sa ti poďakovala za blahoželanie, bolo to milé :-) A veľmi výstižné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
matik..aj ja dakujem za prianie..neviem, ci som uz dakovala :-N babulky, nechyba vam vsetok ten predsvadobny zhon a stres??? =-) mne veru ano :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-)
Odpovedať
dobre ranko.tak mne ten stres vobec nechyba.nahradil ho celkom iny.mam maminu po operacii a je to komplikovane,takze beham stale
Odpovedať
Profilova fotka
Moni mne teda ani trochu :-) Od svadby stres a zhon veselo pokračuje, aj keď už nie predsvadobný :-D Mne skôr budú chýbať tie začiatočné prípravy, keď ešte stres a zhon nebol, len sa človek tešil a lozil po internete a vyberal a predstavoval si... Musím sa vám ešte pochváliť (dnes som hrozná, iba sa chválim ;-) ), včera nám boli vymeriavať skrine, čo si dáme urobiť zo svadobnodarových peniažkov :-) Už sa neviem dočkať, kedy budú, doteraz sme mali len také miniskrinky a v byte večne bordel, lebo nebolo kde odkladať veci. Zatiaľ ešte žijem v ilúzii, že keď budú skrine, bordel nebude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moni nie je za co :-) joj Jani a mamina je OK? vsetko v pohode? Kika pekna iluzia, potom povies ci je to pravda a ak hej tak dam do bytu tie najvacsie skrine co existuje :-D :-D :-D inac mne tiez chyba to zhananie a hladanie na nete... :-(
Odpovedať
jaj,Tinka,ani mi nehovor,tie nase vstavane sa montuju uz vyse mesiaca.ale udajne uz stoja,uz treba len zalozit police, tyce a dvere....a dnes by sme radi isli kupit matrace na nasu manzelsku postel :-N Nech uz spime v nej
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte krasky... :-) tak ked sa chvalime, tak aj ja...vcera nam doviezli novy TV a DVD, co mame zo svadobnych koruniek, cize mame dalsie svadobne dary. :-) A mne chyba predsvadobny stres. Teraz sa mi budu vydavat 2 kamosky, tak to budem prezivat s nimi. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani - dufam, ze mamina bude OK babule mam fotku v popolnocnych v albumiku - jednu jedinu mam - nikto iba jedna kamoska ma v nich odfotila... a my este nist nove nemame..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kati kraaasne :-) Bola si jednoducho kočka!
Odpovedať
Profilova fotka
lupi si ma navnadila - my sme chceli novy plochy TV kupit uz davnejsie ale nakoniec sme si povedali ze ten nas nam staci a teraz sme o tom po svadbe zase uvazovali...a nevedela som sa rozhodnut ci necem radsej novy notebook - lebo ho mam taky pomalsi...ale tusim ten TV to vyhra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati kraaaaasne saty, inac ja tiez nemam foto v popolnocnych len ked sme tancovali ale tam ich ani dobre nie je vidno :-( no my sme este tiez zatial nic nekupovali my asi peniazky minieme na take veci ako poplatok za vybavenie hypoteky, znalecky posudok, projekt... a bude isto aj malo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No Kati moj drahy je na elektroniku a prakticky od svadby nic ine neriesil, len pozeral televizory. Tak teraz mame doma plochy TV, 94 dm uhlopriecka a ja si neviem na take monstrum zvyknut, lebo doteraz sme maly takeho krpca :-) ale to chce asi len cas. Ale je to dobra hracka, drahy mal vcera cely vecer o robotu postarane :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj moj je na elektroniku ale viac ho fascinuju pocitace,fotaky a tak...telky nie - lebo na telku nadava v jednom kuse - ze tam nic normalne nedavaju a pozera so mnou akurat spravy a potom nieco nasilu...skor filmy pozerame - on v tomto je uuplne netypicky chlap a keby sme nemali doma telku vobec tak si to asi ani nevsimne :-D :-D :-D
Odpovedať
Katka,ja ani poriadnu fotku v popolnocnych nemam.uz asi nemal kto fotit :-N iba v zapale tanca aj to nie je nic moc. ale saticke pekne. Kolko merias? lebo doteraz som si to nevsimla,ale v tych satach vyzeras tak utlucko
Odpovedať
Profilova fotka
Kati tak to ich mame podobnych, moj je na pocitace...fotaky a fotenie a na filmy. On videl hadam vsetky. Ale ja ich nerada pozeram na PC, kedze pri nom musim sediet a ja rada lezim :-) a telku chcel hlavne kvoli tomu, aby sme mohli pozerat filmy na DVD. Takze mame TV a DVD a teraz si mozem svadobne dary vyberat ja :-)
Odpovedať
inak ked uz rozoberate TV,tak mi tiez svadobne asi dame aj na TV.moj chce aspon 120 uhlopriecku, ale to je este v nedohladne. najskor musime "vybudovat" velku obyvacku, zariadit ju a potom bude aj TV. 99% peniazkov sme dali na ucet a chceme si z nich potom kupit dve sedacky, TV a este nejake tie prkotinky. ale pochybujem,ze vystacia na tieto tri veci....
Odpovedať
Profilova fotka
jani 1,56 bez opatkov - ale nosim stale 8 cm vysoke :-D a ta fotka trochu skresluje - taka utla som v skutocnosti urcite neni..ale neviem preco to tak vyzera...a je to aj zboku... lupi - telocku u nas chceme aj preto ze ta uzka vyzera omnoho lepsie..a v nasom nevelkom byte to hebedo co mame je nist moc... a je aj stara... a presne - filmiky sa budu pozerat lepsejsie :-)
Odpovedať
tak 8 cm ?? ja som kedysi tiez nosila take vysoke,teraz uz mam mensieho chlapa,tak aby som ho "neprerastala" nosim tak max 4. ale ako mam baleriny,tak by som najradsej chodila len v nich. a Katik,ty si fakt chuducka.. ja mam tiez maly bytik,tak iny ako LCD som ani neriesila,ale zase je maly aj na uhlopriecku,aby som si o telku pri sledovani neopierala nos :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Kati Ty si taka drobunka? By som nepovedala...a ani ja uz nemozem nosit opatky, lebo potom som rovnako vysoka ako Marek...ale nosim :-) A baleriny by som tiez mala najradsej na nohach stale, ale on ma presviedca, ze to je na babach smiesne. No uznajte!
Odpovedať
Profilova fotka
no teda Kati ani ja by som nepovedala ze mas len tolko... no ja pri svojich 172 cm tiez nosim tak 4cm opatky, aj ked sem tam dam aj vyssie , ale potom som vyssia ako Michal. joj Lubi pre mojho draheho je smiesne na bachach tolko toho - teda hlavne trojstvrtove gate a k tomu cizmi...alebo tie kratasy po kolena... ale aj tak vsetko nosim :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja nosim...moj nema rad este rozne kvetinkove slapky a ja mam jedny gulickove topanky, tak tie priam nenavidi...a este fialovu farbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no presne fialova a ruzova to ani ten moj nemusi a pritom ja mam tak rada tieto farby, aj ich casto nosim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som mooooc malicka - ako nasa droby :) priblizne - ale opatky to istia a ja aj ked si dam 10 cm - tak nemam sancu chlapov "prerast"... a ani taka chudunka niesom - "rici" mam slusnu a nohy som nemala nikdy v zivote stihle - ale take svalnate skoro "chlapske".... a ta fotka fakt skresluje... ja by som sa najradsej stale trapila dietami...koli noham a rukam... ja mam taku postavu ze driek chuducky a triceps a stehienka baculate... ale nevadi - kaslem uz na to :) ja si prave neviem vybavit co moj nema na obleceni rad :-. ale urcite sa nieco najde... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati to je aj moj pripad, ze by som sa najradsej trapila dietami, ale chyba pevna vola... :-) Ja mam zase brucho, to by som najradsej urezala...radsej by som mala zadok ako brucho, to trci zovsadial :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale ja zase ani v lete nemozem nosit kratke sukne - lebo sa hanbim :-N takze som celorocny nosic gati - okrem dovoleniek daleko pri mori :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katkaajurko: tak v postave sme si podobne :-D ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?