Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky nevěstinky, naše poslední, budu na vás moc myslet, ať vám to vyjde, sama dneska jedu na svatbu, tak těch nevěst, kterým budu držet palečky bude moooooc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte krasky, aj ja dnes zdravim z prace...drzim Lubenkam silno palceky...u nas zacina vykukovat slniecko...isto bude krasne. Babenky drzte sa! Tesim sa na vas!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes sme niako moc pracujuce :-D inac ja idem tiez dnes pozriet kamosku co sa vydava,tak som rada ze to pocasicko je take kraaaaaaasne.
Odpovedať
Profilova fotka
V noci padalo riadne stasticko nasim majoveckam - a teraz hlasim ze tu v BA svieti krasne slniecko a je prijemnych 20stupnov v tieniku a to vydrzi nasim babulkam az do zajtra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! strasne moc na vas myslim - takto predtyzdnom sme niektore boli na vasom mieste a je to tak emotivne - ze mam husiu kozu - ked na vas myslim :) moc vam drzim palceky - nech mate rovnako krasne zazitky :) co budete urcite mat - lebo je to neopisatelny den :)
Odpovedať
Profilova fotka
Akurat som bola pozriet vonku a krasne sa vyjasnilo...takze isto im to vydrzi...babky tfuj tfuj tfuj!
Odpovedať
Lubky drzim palceky.o nekych malinko hodin uz budete vydate :-) U nas je od rana pod mrakom,ale verim,ze v Bratislave krasne svieti slniecko
Odpovedať
Profilova fotka
Lubkyyyy uz mozno stojite aj pred oltarom, tak prosim povedzte "ANO" :-D :-p Nech Vam to pocasicko vydrzi a ked aj trosku stasticka poprsi, budte stale na fotografa usmiate :-D :-p Drzkajte saaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
Nase lubky su uz zienkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pridala som par fotociek do albumu - skoda ze len 50 sa da :( pridala som aj par do pripravneho a vytvorim dalsi pripravny :)
Odpovedať
lubky aj ja na vas myslim, ja som v presove a tu veru nie je nic moc pocasie, tak som rada ze aspon na zapade mate pekne.boli sme s manzelom v meste a videli sme dve svadby, nevesty, joj tak az mi mraz presiel po chrbte a tie spomienky... take krasne saty mali az som im zavedela ze uz mam po tom :-) verim ze nase kocky uz zienky si to uzivaju poriadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nesim lubkam tesne po obede sprchlo stastie - ale len chvilocku a od vtedy je zase krasne - som strasne rada -lebo tento tyzden bolo hrozne... jaaj aj mne je luto ze uz je po - ja by som si to so svojim muzom zopakovala kazdy tyzden :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko ;-) tak nase lubky su uz manzelky :-D :-D :-D :-D babulky..takze uz sme tu vsetky pani manzelky :-D :-D :-D :-D x-) x-) x-) katka..my tiez s drahym stale hovorime, ze by sme si to kludne zopakovali..skoda, ze je to len raz za zivot (teda malo by byt) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jeej ahoj moni a kedy budes mat fotky?
Odpovedať
ahojte manzelky :-D gratulujem lubkam a som zvedava na fotocky a zazitky :-) my dnes v noci letime na krétuuu :-D :-D :-D aj ked mam z lietadla strach tesim sa na slniecko a more :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej leni - tak stastnu cestu aj navrat prajem - a kam presne na krete idete??? budes potom referovat - lebo aj my tam chceme ist na konci augusta/septembra...
Odpovedať
ideme blizko k heraklionu stredisko ammoudara a chceme podniknut aj zopar vyletov na take tie zname miesta, tak potom ti napisem ze co sa oplati vidiet :-) kati a mate naozaj krasne fotocky, tie satocky boli super a nadhernu kyticku si mala ;-) no a aj tvoj make up je ako od profesionala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni dakujem - som zvedava na tvoje referencie a s akou cestovkou idete? do akehohotela? :-D :-D sak machlenie trenujem od 13tich - tak mam vlastne 13 rocnu prax - sak jak profik hehe :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babyyyyyy, máme DVD a fotky :-) :-) :-) Ideme si s drahým urobiť romatikuš večer a zaspomínať na svadbičku ;-) Drobík alebo Lyubka sa zatiaľ neobjavili?
Odpovedať
Profilova fotka
neobjavili :( ja si pozeram nase fotky stale dokolecka - a pri DVD som skoro plakala...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, no tak kdepak máme novomanželky? Už jsem zvědavá na jejich dojmy ;-) Já ještě dvd nemám, asi příští týden a asi taky poplaču :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenka charlie - chcem sa opytat - v cechach (mozno iba v prahe)nie je zvykom novomanzelom doniest pri gratulacii kyticu? vraj nie...
Odpovedať
Kato - nekde to pry skutecne zvykem je, ale zaboha nevim, ve kterem regionu :-) Mne neco holky o kytkach psaly... ale pak asi prevladla ta cast republiky, kde se kytky nedavaji... a nic jsem nedostala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
faakt? lebo u nas doniesol kazdy - u nas sa gratuluje s kvetinkou v ruke - este doteraz mame doma "kvetinarstvo" - ale mali sme cesku rodinku a oni chudatka boli v pomykove - ze oni nemaju - lebo oni o tomto zvyku nevedeli ... a ja som zase netusila - ze je to zvykom hlavne tu u nas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky teda ja som si druhý krát prežila svadbu :-D Kati tiež som pri pozeraní obradu skoro plakala a ináč som sa stále smiala alebo usmievala, až ma bolia tie úsmevové svaly, čo boli stále zapojené :-D Kameraman urobil super robotu a DVD je fantastické :-)
Odpovedať
lochnes - super :-) my jsme nemeli kameramana schvalne, ale nejak tam byl kamaradky manzel s kamerou nebo s nejakym fotakem... nevim... a pak mi prislo mailem video z toho naseho "ano", tak si to s oblibou obcas poustim :-) dvacet sekund a jak to cloveka potesi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Žiraf je to celkom sradna sa tam vidieť, ako sa pri tom človek tváril, nie?
Odpovedať
jo, to jo... :-) nastesti to nase "videjko" je takovy malinky, takze tam nejsme moc z detailu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko prajem :-) tak dufam ze dnes sa nam objavia novomanzelky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky...no ja tiez dufam, ze aspon na chvilocku pridu ;-)
Odpovedať
dobre ranko,idem presondovat,co sa tu udialo vcera. Matka,zabudla som sa spytat? v sobotu a v praci???? =-) Inak som v sobotu objednala 242 fotiek cez happy foto - ale to len tie amaterske, este budem 150 davat od fotografky. ale tie som nemala zmensene,pretoze kazda jedna fotka je vacsia ako pripustny limit.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?