Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
katka..my sme si s drahym menili trvaly pobyt este minuly rok..ja som vlastnik bytu a jedine, co spravili, ked drahemu prehlasovali trvaly pobyt bolo, ze som musela podpisat tlacivo, ze draheho nahlasujem ku mne do bytu na trvaly pobyt.. ale v takom pripade ako ty hovoris neviem ako treba postupovat..najlepsie, ked sa opytas na urade na evidencii obyvatelstva..skus aj telefonicky..ja som tusim k tomu potrebovala este aj vypis z listu vlastnictva..
Odpovedať
Katka,ja som menila ale nie do takeho domu s viacerymi rodinami. ale ja si myslim,ze stacit bude podpis len svokry. pretoze aj normalnu bytovku vlastnia vsetci najomcovia a ked sa tam niekto chce pristahovat tak neobehava za podpisy dalsich 23 alebo kolko bytov. Staci ked svokra vypise a podpise tlacivo ktore jej daju na mestskom úrade. ide o odhlasovaci a prihlasovaci listok
Odpovedať
Lubka, fotky su super....chcceme dalsie !!!! :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ano - ale klasicke bytovky su "bytove domy" a ten nas je akoze "rodinny" - lebo na bytovku musim mat urcity pocet bytov a 4 su malo - takze sa to klasifikuje ako rodinny dom...
Odpovedať
viem aky typ mas na mysli,ale aj tak si myslim,ze staci len podpis svokry. ja som chcela len naznacit,ze je tam viac vlastnikov,ci uz vo vasom "rodinnom dome" alebo aj v bytovke. Vsak ked pojdete pre tie formulare (listky) tak sa tam pracovnicok spytate a hned vam povedia,ci to staci
Odpovedať
Profilova fotka
no prave som tam volala -a ze pre nu je smerodatny list vlastnictva a potrebujem uradne overene podpisy vsetkych vlastnikov zo svokrinho listu vlastnictva... a este k tomu od 1.7 sa vydavaju nove obcianske - ale na ne sa caka mesiac - tak rozmyslam ze pockam do jula...
Odpovedať
Profilova fotka
lupiiii - dalsie !!! :)) peknee :)
Odpovedať
uff,tak ako vidim,v roznych mestach ine podmienky.my sme ani list vlastnictva nepotrebovali =-)
Odpovedať
Profilova fotka
No...tak sa mi to konecne ako tak podarilo...skuste kuken...ale to je fakt najuzsi vyber... :-)
Odpovedať
Lubka,uz som prebehla vsetky. super,super,super x-) ako niektore fotky su fakt majstrovske. vy dva a pred vami horizont.....tak to je ako na titulku casopisu.vidiet,ze ste si to riadne uzivali - vid fotka kde si v rukach tolkych chlapov :-) ale jedno nepochopim - z coho si Ty vlastne chcela chudnut.ked Ta vidim v tych popolnocnych satach, tak postavicka ako lusk =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani to je dobry fotograf :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lubi...fakt kraaaaaaaaaaaaaasne fotocky x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lubi no proste naaaaaaaaadhera. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky dakujem velmi pekne...skusim spravit este album v Picase...lebo tych fotiek je vela, a toto je uplne minimum, co som mohla dat. Matka, IP som este nestihla precitat, mam akosi vela prace, ale isto odpisem... :-)
Odpovedať
ale no....!!! urcite tam retus nebol |-|
Odpovedať
tak mi potom prosim daj navod na toho Picasa.... tiez tam chcem dat nejake fotky,aby som znamym mohla dat link
Odpovedať
Profilova fotka
Jani ked budem mat trochu casu, tak to pozriet a napisem!!!
Odpovedať
Profilova fotka
lubiiiii, krasna trencianska nevestickaaaa, fakt naaaadherne zmyselne fotecky ;-) a ja sa na titulnej teraz crtam vedla teba, som pridala dalsie dve fotos, on nam to posiela tak po troche :-N Takze dva TN albumy pri sebe :-D :-p
Odpovedať
Milus,tak vas fotograf riadne napina,co?
Odpovedať
Profilova fotka
No, Jani, skor provokuje :-D Este teraz doraba lsvadbu z vasho datumu ]-( Takze dufam ze do svadobnej cesty sa dockame kompletky...Slubil to, tak verim.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Milus kraaasne foto...ved ty mas nove!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
booze babule ja este v robotke nadrabam - co som bola rano na ockovani... :-| ale ide viiiikendiiiik :-D a snim sa zavrzia nase majove svadbicky :-D niekto tu hovoril ze pojde rekonstruovat kupelku - potrebujem rady :-D
Odpovedať
babenky cavte,aj ja som tu na chvilu. krasne fotocky mate vsetky som pozrela novinky :-D a tesim sa este na monikine a gabikine ;-) nevestickam zajtrajsim drzim prsty, nech im o pocasie vdrzi pekne a nech si poriadne uziju svoj den D ;-) my ideme v pondelok na svadobnu cestu tak uz pomaly balim :-) tiez som zvedava na pocasie. tak sa zienky drzte budem na vas mysliet zajtra...hmm aj ja chcem este raz :-D
Odpovedať
Lenka,tak stastnu cestu a krasne si to uzite :-)
Odpovedať
Katka s cim potrebujes poradit?
Odpovedať
Profilova fotka
Zajtrajšie nevestičky, dúfam, že počasie sa umúdri, budem na vás myslieť. Tie naše zážitky sú ešte úplne čerstvé, takže si to s vami pripomeniem...
Odpovedať
to droby:drzim ti palce,aby Vam vsetko super dopadlo!!! :-) A potom sem hned napis,ake si mala pocity a tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko prajem, aj dnes vas zdravim z roboty :-( no pocasie je zatial krasne tak dufam ze nasim lubkam vydrzi az do vecera.
Odpovedať
i ja drzim poslednim majovkam palce... tady v praze je taky krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubky..drzim vam palceky, aby vam vsetko vyslo podla vasich predstav ;-) a dufam, ze zajtra vecer sa uz s nami podelite o zazitky x-) x-) x-) u nas je zatial tiez kraaaaaaaaaaaaaasne :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?