Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano - aj mne sa strasne lubilo - len chudata pivonky na tej kapote v 31stupnoch rychlo vadli...
Odpovedať
Profilova fotka
A ja budem mat dnes o 15,00 hod. fotky...moc sa tesim, len dufam, ze nebudem sklamana... :-) Zajtra potom napisem dojmy a pojmy...
Odpovedať
LUbik,tak som uz netrpezliva s tebou.urcite budu krasne.nezabudni ich zajtra hned pridat
Odpovedať
Profilova fotka
ja tie svoje dalsie nemozem pridat bo su hroozne velke a ja ich zmensit neviem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ajoooj, Lupi, iz horim nedockavostou, ako vyzeraju trencianske nevesty... ;-) Urcite tie foto budu krasne, uvidis...
Odpovedať
Profilova fotka
No...uz sa to blizi...zajtra hned rano napisem a ak sa to bude dat, tak aj pridam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky..ja uz mam od zajtra zase tak trosku volnejsie v praci, ale fakt len trosku :-N tak snad sa vam budem moct dlhsie povenovat katka..kraaaaaaaaaasne fotocky :-D :-D :-D lupi..aj na tvoje som uz mooooc zvedava x-) x-) my ich snad budeme mat tento vikend
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :) musim zmensit a prihodim niektore do albumu..aj z hostiny by som konecne zajtra uz mala mat... cim to je - ze posledny mi dlzi fotky vlastny tatino ? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati fotky su super, inac este som ti ani nestihla pochvalit ze ten tvoj make up bol krasny fakt. inac asi som to predtym nepostrehla ty si mala nakoniec ine saty ako si mala povodne vybrate vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem |-| ano satocky som nakoniec mesiac pred svadbou vymenila a som bola veeelmi prevelmi spokojna - ani na sekundu som nabanovala - este teraz ked si na ne spomeniem ma hreje pri srdiecku - strasne tazko sa mi s nimi lucilo :-D
Odpovedať
kocky, ja mam z tech nasich svateb takovou radost :-) x-) x-) x-) katka - ja mam od nasich akorat fotky od brachy (kterymu jsme kartu projeli cteckou, nez odjel) a pak takovy maly vyber z toho, co vsichni fotili... fotky od tatky ani od mamky taky jeste nemam :-D
Odpovedať
A doufam, ze se lupi uz raduje z fotek... ja z nich byla uplne nadsena, kdyz jsem je videla prvne x-) x-) x-) a nadsena jsem porad :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
krasne ranko prajem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko matka ;-)
Odpovedať
dobre ranko.ja nestiham.uz od rana mi vyzvanaju telefony a riesim veci,ktore sa mna netykaju.a moja robota caka :-| uff. idem pozriet aspon tie fotky od Zirafky
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den sa praje :-) vcera som bola na manikure a stretla som tam lubku-droby :-) akurat idem pre zakusky, ale aspon som vas chcela pozdravit a stihla som si pozriet fotky su naaaadherne ;-) Drzte nam na zajtra palce, lebo hlasie dazd :-( az 60% riziko tak zatial ahojte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lubi, neboj bude pekne a ked trosku poprsi tak to bude len stastie...tak sa myslim hovori ze ked prsi pada stastie... tak zajtra na vas isto budem mysliet a hlavne uzite si obe ten den. :-)
Odpovedať
Lubka,drzte sa !!! budem na vas mysliet. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
drzte sa lubky!! zajtra na vas budem mooooc mysliet!!! a potom to uz budeme mat vsetky za sebou :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru, uz budeme vsetky vzorne manzelky :-D Moni a vy kedy budete mat tie fotky?
Odpovedať
Profilova fotka
matka neviem, dnes poobede chceme volat kameramanovi, tak snad nas potesi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky - ja sa hlasim az teraz - lebo som bola na tetanovke a cele doobedie mi instalovali PC koli novemu priezvisku a nejako im to neslo :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no Moni tak hadam vas uz veru potesi, ved uz je to dost od svadby... joj Kati, mne to tiez robili pol dna ]-(
Odpovedať
mne este nerobili nic. aj mail mam stale rovnaky.tusim este pol roka to potrva. a uvazujem ci to vobec musim dat zmenit.
Odpovedať
Profilova fotka
bola som prave v obchode si kupit volaco pod zub :-D - kolaaaciky tvarohove :) a vonku je prijemne teplucko a svieti naadherne slniecko - tak tfuj tfuj tfuj - nech to vydrzi aj zajtra vecer sa prihovorim este za pocasie pre nase lubky "tam hore" na vyssich miestach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale urcite bude kraaaaaaasne zajtra, mozno ak tak niaka burka z tepla... ja som bola tiez akurat na obed, fuj dala som si jarny salat a sama cibula a por... hnusny bol... :-p
Odpovedať
podla dnesneho pocasia usudzujem,ze zajtra bude urcite krasne.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano bude krasne :)
Odpovedať
Profilova fotka
babule menili ste niektora aj trvale bydlisko??? (ja si potrebujem zmenit) ale nie som majitelka nehnutelnosti a kedze byvame v dome kde su 4 byty a kazdy ma ineho vlastnika ale dom ako celok je evidovany ako rodiiny - sa bojim ze mi nestaci podpis majitela nasho bytu (teda jurkova mama) ale vsetkych... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Halo halo, dnes nestiham, ale idem vymenit album...tak zachvilu... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?