Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy budu gabikine foto? este tie monikine mi chybaju inak dnes som vlastne posledny dern s vami ako nevesta :-o stvrtok piatok uz mam toho dost a budem mimo netu, no neviem ci to vydrzim a vecer sa volako nepripojim :-N
Odpovedať
je, tak to abysme si te uzily :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Drobík no teda, veď tá posledná májovková svadbička je už za 3 dni, sa mi ani nechce veriť (teraz ťa nechcem stresovať, ako je to blízko, ale tak mi to došlo, keď si napísala, že už budeš doma). Budeme na vás straaaašne myslieť, ale keďže sa všetky májovkové svadby vydarili, vôbec by som sa neobávala :-) Máte šťastie, že ste Májovky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Suhlasim s Kikou...majove svadby boli uplne najskvelejsie a Lubky ich uzavru tiez skvele :-) Lubi droby tak ak by si nahodou uz nebola na nete, tak sa poriadne drz, my budeme na teba mysliet a velmi sa na teba tesit!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babyyyyyyy, uz aj my mame prve foteckyyyyyy a do konca tyzdna vraj, ze som to ja, posle nas zlaty fotrafik este jednu varku na podrazdenie :-D :-D Ja uz chcem vsetkyyyyyyy
Odpovedať
Profilova fotka
Miluš sú super, nech si švihne, povedz mu, že pár krvilačných Májoviek sa už nevie dočkať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luby Droby, ak sa uz neukazes, tak nezabudni, ze vsetky Majovecky su s tebou, aj s druhou Lyubkou a budeme vam siiiilno drzat.....Tinus, dik a vidim ze aj tvoj albumik pripudol na titulnu ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To zatiaľ len stále amatérske, som zvedavá, kedy budú origoš Ale neviem, či sa mi tieto nebudú páčiť viac, viac zachytávajú atmosféru toho dňa, ako pózy
Odpovedať
Profilova fotka
no my este stale nemame fotocky :-(
Odpovedať
Pokud by si nekdo chtel pocist predsvatebni denik silene zirafky :-D tak muze tady: http://www.beremese.cz/forum/show.php... a tady: http://www.beremese.cz/forum/show.php... popis svatebniho dne tam jeste ale neni, pridam ho brzy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni a to čo má byť ]-( Čo vám s nimi toľko robí?
Odpovedať
Profilova fotka
tych fotiek je strasne vela, takze to bude chvilu trvat..povedal nam tak 2 tyzdne..tak ja dufam, ze v piatok, alebo cez vikend by to uz snad malo byt..da nam to spolu aj s dvd-ckom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Moni, neboj, aj nam doda komlet fotokihu, DVD a surove zaznamy az najskor za 2-3 tyzdne, ale o zopar fotiek polanych mailo, ako my, by si ho mohla pozdiat, ci aj to je problem? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sakra, mne to nejak pismena vynechava... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Žiraf, to je super nápad, takto si to zdokumentovať. Aby človek nezabudol na to predsvadobné šialenstvo a nenapadlo ho ešte raz to absolvovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka kocky, dnes sa snazim robit motyle na auto, mozno aj do saly a skladat servitky a ostuskovat ich ten dednik je super :-D keby som uz zapisovala tak sa pobavim aviac svadbu nerobim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj a vcera ma zacalo skrabat hrdlo, dnes tiez, neoangin nezabera asi mam aj herpes sa mi zacina robit :-S no uz sa len smejem, vsetko pekne vyretusujeme keby nieco :-D
Odpovedať
Zirafka, krasne, vtipne, velmi som sa pobavila. :-N
Odpovedať
drobik no tak s liec aby si na svadbe vladala spievat :-D budem na teba mysliet velmi nech ti to super dopadne aj lyubke ;-)
Odpovedať
joj ale hlavne aby si vladala povedat ANO ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prinajhorsom kyvnem hlavou ze, uhmmm :-D :-D dobre nam to dopadne, dorobila som stuzky na servitky, tak idem rolovat servitky ench aspon daco porobim a cez obednu pauzu som spravila drahemu tricko s napisom zenich :-D sebe spravim nevesta a obleceme si to potom k polnoci na hostine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lubky - drzte saaaaa!!!
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka kocky vdaka kati. joj posledne sme na rade. servitky uz mam dokoncene x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
sikulka - a droby mate to v tej restike povodnej? a da sa tam byt len vonku?
Odpovedať
Profilova fotka
hej v povodnej a je to len vonku vnutri neni na to priestor lebo to je do Lka, ale pod strechou to je cele, atzke pohoda ak sprchne len take letny dazd chvilkovy to v pohode, podla mna bude aj tak lepsie pocasie ako hlasia, tvoju sobotu tiez halsili dazde a vyprsali sa az v nedelu, tak nam sa vyprsia uz teraz a vycasi sa. ja tomu verim do poslednej chvile, ale radsje pripravujem dazdnik :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to mas pravdu -hlasia to bars jak .... len aby v noci chladno nebolo... ale snad nie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no boelrko sice nemam mas stolu, ale hlavu si stym nelamem pri tej zabave sa to spravi ani si neuvedomim z eje zima a k popolnocnym ma bolerko, mozno sa podari este nieco na seba zohnat keby bolo treba. asi sa uz tesiiim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
x-) x-) x-) x-) mas na co :-) idem hajat papaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
dobru noc :-) a lucim sa s tebou este ako slecna x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?