Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
a nevesta a vsechno samozrejme taky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
droby to je ale hrozne...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak sa dnes uz aj ja hlasim...aj u vas je take teplo? Ma ide porazit...no citam, ze mame nove photos, idem pozriet...
Odpovedať
tady teplo neni, cely den prsi a je hodne posmourno
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej tinka -ten kostol je uuplne uzasny!!!! krasny obrad ste mali!!!
Odpovedať
u nas je tak pod mrakom obcas vykukne slniecko a vyzera to na burku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
len nech je v sobotu pekne dnes mozu aj tanky padat :-N
Odpovedať
zienky zatial sa lucim zas pridem vecer :-) pekny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kika pripajam sa k velkej chvale obradu a kostolika...fakt super! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj Janulka...nadherneee fotky, kto vas fotil???
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky ďakujem, kostolík je fakt prekrásny, strašne sa mi to tam páčilo. A tá fotka,kde je všade tma a len na nás je svetlo, tak to na konci manželského sľubu vypadla elektrika a to svetlo je osvetlenie z kamery :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kika a ja som si myslela, ze to tak ma byt, ze jednoducho aka uzasna atmoska! To muselo byt super!
Odpovedať
Článok sa načítava...
je, ale vypadalo to fakt jako naschval... kazdopadne to jsou nadherne fotky, jak vsude tma a jenom VY dva x-) x-) x-) nadhera x-) x-) x-)
Odpovedať
nas kameraman by to asi tak nevykryl ako vas Tinka. este aj pani fararke posvietil :-) Inak ta bola strasne zlata.len ma mrzi ze ten vas manzelsky slub sme vobec ale vobec nepoculi cez spev. ale museli to byt krasne slova
Odpovedať
u nas prej nikdo neslysel nic (krome nejblize stojicich lidi :-D) takze holky pak rikaly, ze teda jako asi jsme si rekli ano, kdyz jsme se pak pusinkovali a vymenili si prstynky
Odpovedať
Ziraf: :-D
Odpovedať
takze vy jste aspon slyseli zpev, nasi pritomni vlastne taky... ale tak akorat ptaci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani veď prídeš niekedy pozrieť DVD, tak ho budeš počuť :-) Bol krásny, len len že som sa nerozplakala...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, takze ja v prvomrade gratulujem nasim 31. :-) Kati a Kika krasne nevesticky ste boli a krasne foto mate :-) Jani tie vase foto su super.
Odpovedať
Tinka,to najskor musis Ty prist ku nam :-D Mna aj mrzelo,ze nam farar ani nenavrhol citat si ten slub sami, lebo to boli dve - tri vety. ale vy ste to mali este dlhsie a krajsie
Odpovedať
Matka,dakujeme. uz vas doskolili? zanedbavas nas tu ;-) ale ja mam tiez frmol,ale dnes som aspon tie fotky chcela pridat. Uz nam chybaju len Lubky,zatial buduce nevesticky a potom to uz mame vsetko po...
Odpovedať
Profilova fotka
Este Gabikine foto cakame... A ja cakam este svoje, vraj do konca tyzdna by mali byt od profi fotografa, kedze co mam v albume su amaterske...
Odpovedať
Lubka,presne som chcela este spomenut Gabiku a tie tvoje fotky. ja som dnes mrkla,do tvojho albumu,ci som nahodou nieco nepremeskala. jaj,ked som videla tie fotky z vonku tak mi to len pripomenulo ako sa to pocasie po tyzdni zmenilo. mali ste krasne slnecno a celkom teplucko -tak akurat.
Odpovedať
Profilova fotka
Co je so strankou? Nechce mi ju otvarat :-| No nam teda pocasie ani lepsie nemohlo vyjst, ja som bola maximalne spokojna, ani moc teplo, ale slnecno a prijemne. :-)
Odpovedať
aj mne to blblo,ale nevadilo mi to.mam toho vyse hlavy,dnes by som tu mohla aj nocovat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam dnes prave volnejsie...tak som chcela nejake foto pokukat...ale uz by to malo ist :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, len na skok, Jani fakt slovo naaaaadherne je slabe, si bola nadherna nevesta a fotografa ste mali velmi umelecky nadaneho, klobuk dole na d kazou jednou foto a mali ste perfektny vyraz na tych fotoch, si adeptka na modeling ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a nasim poslednym majoveckam sa to uz krati :) uz len par dni a budeme zienky vsetky :) urcite uz ostosest chystaju :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky mne akurat dnes jeden klient gratuloval k svadbe a ja ze, ved uz som aj zabudla, ze som sa vydavala... :-) Tak je to daleko. Samozrejme, ze myslime na Lubky... :-) Zatial som sama vydata Lubka :-D potom budeme 3!
Odpovedať
nam jeste vcera prislo krasne pranicko x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?