Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, Jani, tlacili ma, teda ani nie tlacili, ale nejak skrabali na patach a ja mam asi tenku kozu a nejaku kost na pate alebo co a tak znesem len botasky a slapky ]-( ]-( OK, zajtra budem mat sice po tolkej dovolenke v robote blazinec, ale cas na tvoje foto si isto najdem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, ani nam jeden album stacit nebude, ved len nafotil skoro 2OOO fotiek 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa zajtra nechce ist do roboty :-( :-( :-(
Odpovedať
my mame teraz tri albumy.jedne na velky format fotiek,druhy univerzalny,velky rozmerovo a teraz sme od fotografky dostali fotky vo velikom a este vyse polka stran je volna. z amaterskych fotiek idem dat vyvolat asi 270 - sobas a zabava. s tych od fotografky dame este nejakych 60-70 vyvolat tiez. Pre rodicov mame samostatne albumy,tiez maju v nich fotky od fotografky, ale este ho chceme zaplnit uplne,tak to bude tiez pre kazdu stranu po 20 fotiek. to bude v tych fotkach kopa penazi
Odpovedať
Profilova fotka
Halooooo, kde ste kto?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu na chvilocku a videla som :)))) si pridala dalsie fotocky :) krasne su - ty si tam krasna :)
Odpovedať
dobre ranko zienky.tak idem pridat fotky od fotografky.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko..Janka..kraaaaaaaaaaaaaasne fotocky :-D :-D :-D x-)
Odpovedať
Monika,dakujeme,oplatilo sa mesiac cakat :-N
Odpovedať
...az na to ze na nich nie su ziadne upravy =-) na niektorych v max.kvalite si vidim este aj pory na tvari :-N a kadeco co ani na zivo som nevidela
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko zenusky takze uz su dalsie fotky? juhu idem pokukat. a podavam hlasenie saty som skusila uz sa upravuju x-) aj svadobna kyticka objednana x-) joj super io starost menej a presne podla predstav a este tak ze vydrzi dlho nbudem v njakom nastavci stale vo vlhkom, tak sa tesim
Odpovedať
Profilova fotka
jani kraaaaaaaaaaaaaasne fotky a peknucka si bola x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Lubka,dakujem :-) nakoniec budes mat z coho tu kyticku? cez vikend som na teba myslela,lebo svokra ma pri dome pivonky tej farby,co sa Ti tak lubia a este mali len puky. tak som si spomenula,ze mozno nakoniec este tie pivonky budu
Odpovedať
Profilova fotka
budu pivonky su uz uplne zaistene, krasne ruzovkaste nadherne a bdu len cisto pivonky gulate a stonky omotane presne ako mam vankusik a sviecku x-) xixi som si doniesla vlastne stuzky nech to ladi a este bude maly motylik s ruzovymi sw krystalikmi, no nadherne tam pasuje k pivonkam som to v kvetinarstve skusala a to bude super kyticka uz sa strasne tesim x-) inak mali ste niekto hostinu bez zasadacieho? az kym tam neprideme nebudeme vediet ako su rozlozene stoly ma si sadnut kto chce kam chce :-|
Odpovedať
Lubi,tak sa tesim s tebou,ze kyticka bude presne podla predstav :-) ja som mala zasadaci, aj velky, ktory nakoniec bol u nas doma a u svokrovcov a potom na miestach boli menovky. ja som zasadaci chcela dat niekam pri vstupe do saly,ale nebolo ho kam dat, ani na dvere,lebo tie boli stale otvorene a nikto by si to tam ani nevsimol. ale chaos pri usadzani vobec nebol. rodiny uz vedeli kam si ktora ma sadnut,uz len pohladali tie spravne menovky
Odpovedať
Profilova fotka
no my ale nebudeme mat menovky, zbytocne som sa trapila, alebo v restike v sobotu budu maturovat ako daju stoli nemam im kedy povedat kam ktoru menovku dat to ma trapi :-| a tym ze si to predstavuju ze my budeme v strede tak nasa vacsia rodina sa potrha a pojdu na stranu k zenichovej rodine. to mam rzi zwe sa s tym uz enda nic robit |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, srdecne pozdravujem vsetky nove manzelky uz aj ja ako pani a sobotnajsim nevestickam silno drzim palce. Hlavne zabudnite na vsetky starosti a cely den si uzite naplno, ubehne velmi rychlo. ;-)
Odpovedať
lubko - my nemeli ani jmenovky ani zasedaci poradek... ale bylo nas 16, nevim, kolik je vas... nekteri byli predem obeznameni s tim, kde priblizne budou sedet (jak je stul jsem zjistila az den predem), nekterym jsem to rekla az pak na miste... a bylo to v pohode...
Odpovedať
Profilova fotka
ziraf my stoli nebudeme dopredu vobec vediet :-| , je nas 43, nepomer je ze od zenicha je 13 od nas 26, tak ked my budeme vs trede tak to nei vychadza dobre a nevie povedat dopredu jak sa budu zmestit stoly :-( no co uz tak bude chaos niekto ponadava ze je mimo od znamich, opsri a paradna svadba |-|
Odpovedať
lubko, klid ;-) jak si lidi posedaji, takove to budou mit ;-) a stejne jak dojite, tak se muzou ruzne preskupovat a prehazovat :-) My jsme z cela taky brzo odesli, protoze jsme byli tak nejak mimo deni... a sedli jsme si jinam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nic ine mi neostava, hlavne ze mi mame miesto iste :-D vcera sme trenovali prvy tanec sme sa pri tom zabavili, tak verim ze aj na svadbe bude zabava velka :-)
Odpovedať
vidis :-) ono se to vazne vyresi samo vsechno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte - hlasim sa uz z prace :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| taaaaaaaaaak sa mi tu nechce byt - a este mam aj dost roboty - ako vzdy.... drobik - ako sa ti to vyriesilo??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka - krasne nove fotocky :))))
Odpovedať
janii-fotocky su supeer :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati svadba tam bude ako mala byt len si este rpiplatime viac sa dozviem dufam dnes tak ocakavam telefonat s cenami, ak sa viac enozvem trafil ma slak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute babule, ja už tiež zarezávam, ale som taká spomalená..... Máme nejaké fotky z obradu, čo fotil kamoš, tak kuk: http://picasaweb.google.com/obnova/20... Jani na fotky sa oplatilo čakať, sú krásne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeek vy ste mali krasny obrad tinka, uzasny kostolik :-)
Odpovedať
tinus, ten kostolik ma uzasnu atmosferu, musel to byt krasny obrad
Odpovedať
woooow janka - bomba fotky x-) x-) x-) lochneska - nadherny kostelik... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?