Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to je ten pristup tych nasich uradnikov. dufam ze tam narobis Moni riadni bordel.
Odpovedať
Profilova fotka
no nastastie to vsetko pomaly ubuda konecne :-) moni tak to je teda fakt dost drsne ani vam to neoznamit, to sa moze stat len u nas , len im tam pekne vynadaj
Odpovedať
Profilova fotka
viete kocky, ono je to v podstate aj jedno, lebo tato budova je hned vedla mestskeho uradu, ale ide uz len o ten princim, ze my sme tam stresovali pred uradom a popri tom by sme mali ist do vedlajsej budovy :-S len teraz musim vsetkych znamych obvolat, ze to nebude na urade..ach jaaaaaaaaaj... to sa fakt moze stat len u nas :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak teraz som si vsimla ze si mozem spievat "uz len 22 dni" to letiii to je strasneee
Odpovedať
Profilova fotka
no lubi..ja uz len 8 dni :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to naozaj tak straaasne leti vsak este tolko veci nemam :-N
Odpovedať
A ja pred tydnem touhle dobou sedela v aute a jela na obrad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
boze baby fakt to straaaasne leti, za chvilku uz fakt budeme mat vsetky po tom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak...kocky, potom by sme mohli dat nejake to posvadobne stretko :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to dufam ze bude, kazda aj s albumom a s fotkami :-) a dufam ze nas bude viac ako minule.
Odpovedať
taky uz se tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeeee, no baby, fakt to ubieha ako voda...ono je to krasne ked je to este pred nami, potom sa nenazdame a je to za nami a zase stare kolaje...robota, robota....Alew zase ked sa kuknete na prstik, vzdy budete mat krasne spomienky :-) Inak Moni, keby sa toto stane mne, to by bol iny cirkus...Na ten den tam bude vyse svadieb, vies co to bude za zmatky? mnoho ludi mozno chce prist, co ty ani o nich nevies a teraz budu vyburani, ze vas nikde, to je fakt sila toto!! Aj ja cem na stretkooooo ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
veru niekedy v juni pripad. v juli by sme ho mohli urobit, :-)
Odpovedať
tak to ja bych dorazila asi az na podzimni stretko ;-) junove vikendy uz mam skoro plne a v juli bude asi spousta prace na domecku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, ved stretavat sa mozme aj kazde 2-3 mesiace :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babulky ja som vas dnes nestihala... :( co sa riesilo?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem ráda, že na mě budete zítra myslet, mě to naštěstí ještě nedochází, z čeho mám ale hrůzu je to, abych dneska usnula :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charlieeeeee tak zajtra o takomto case uz budes zienka manzelka :)))))) no veru snad zaspis :) a uz mas vsetko nachystane? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nachystané snad všechno je, za chviličku jdeme odnosit pití do sálu, abysme to netahali zítra, zítra se bude odnášet akorát cukroví, ať to nemáme zbytečně v teple :-) Co ty děláš zajímavého?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja trochu upratujem a chystam sa na kozmetiku este dnes, a pripravujem veci na zajtra lebo mam rozlucku so slobodou zajtra vecer a pojdeme s babami zurkovat no a dve kamosky su mimo Bratislavske tak u mna aj spia - takze mam az do nedele vlastne navstevu :) tak to chystam a medzi tym furt nieco ohladom svadby riesime... saticky uz mas doma? aj si v nich behala po byte ? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Téda dámská jízda, to bude něco, tak ať ti to vyjde... Šatičky mám u našich, doma mám jen závoj, se kterým půjdu ráno ke kadeřnici.. Ted už valím stěhovat ten chlast, zatím papapapa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute žienky a skorožienky :-) Charlie to je fajn, že ti to nedochádza, tak dúfajme, že si pospíš, aby si zajtra bola oddýchnutá a vychutnávala si ten deň. Baby ja by som tiež hlasovala za stretko až v júli, lebo 13.júna ideme na dovolenku na 2 týždne.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky...to se blíží jak sviňaaaaaaaaa to bude mazeeeeeeeeeec:-) Ještě 8 dní a budem vdaný, božínku božínku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smudlik - to jsem si minulej týden taky říkala, no a teď už je to zítra :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Charlie - ta sa drz zienka nasa majova :))))))))))))))))))))))))))) u nas je krasne pocasie - tak dufam,ze aj u vas idem to hned omrknut :)
Odpovedať
Ahojte babuľky...už som tu dllllho nebola...ved viete všade samý zhon...aj ja držím palečky Chalie...len nech to dopadne perfektne a len si to krásne obaja užite...no a nám neostáva nič iné z Monikou a Smudlíkom len týžden čakať.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Gabi, teba som už dávno nevidela. Tak ako sa darí? Charlie u nás je super počasie, myslíme na tebaaaaaa :-)
Odpovedať
Tinuš ani sa nemám s čím chváliť... :-p :-D :-D všade samé stresy... :-) ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Caute baby, aj ja ta mam uz o tyzden, dnes este veselo pracujem, ale ked si predstavim ze takto o tyzden uz budem u kadernicky, kozmeticky a poobede na Smolenickom zamku, tak mi nie je vsetko jedno. A aby nic nebolo uplne jednoduche, bola som pozriet salu, kde mame oslavu a skoro som skolabovala. Vsetko sa tam oproti situacii pred par rokmi totalne zmenilo a k horsiemu. Tak som od poobedia do vecera vybavovala novu salu, zjednavala meno a ani neviem ako sa mi tyzden pred podarilo najst nieco volne a este aj pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
Petra - fuu to su riadne stresy..to je ozaj zazrak,ze tyzden pred sa ti podarilo to zmenit ja som zvedava - co vybuchne u nas.... prave som dozasivala zicherky na pierka a prisila nove pekne gombiky na svadobnu koselu a idem sa pripravovat na rozlucku a upratovaaaaaaaaaat - ble...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?