Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidíte to holky, ještě že vás mám, nebojte, už jsem si poposedla, jsem si prostě přisedla vedení :-D :-D Tak na to blikání foťákem se už móc těším :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No a na šalinkartu asi prdím, vždyť revizorům je jedno jak se jmenuju, ne? Tys to už vyměnila žiraf?
Odpovedať
salinkartu nevim... nak se mi nechce si resit novou, kor kdyz jsem si tu, co mam, zarizovala pred 1/4 rokem... :-p takze se na ne asi vykvajznu prozatim... stejne mozna od srpna nebudu v praglu, takze to zatim nebudu resit
Odpovedať
Profilova fotka
ziraf ta šalinkarta je asi zbytečná, to je spíš takovej bonus, známka toho, že když si půjdeš vyměnit kartičku na dopravní podnik, tak už máš změněné všechno :-D
Odpovedať
taky to tak beru :-D zmenit adresu trv. bydliste mi leckde trvalo i dva roky, tak to prijmeni je taky detail :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky a zvykate si v pohode na nove meno?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambul - já zatím nemusím, protože zatím v práci nemám změněné vzory ke smlouvám apod. tak se zatím podepisuju starým jménem...až mi to na HR všechno změní, tak mi to začne, myslím si že tak zítra to přijde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky ste tu? Idem popridávať nejaké fotky - zatiaľ iba od neoficiálnych zdrojov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charlie..ja si zatial nemozem zvyknut, ale casom to bude snad v pohode :-D :-D tinka..no sikovno hod nejake fotocky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bambul - no já s tím budu mít taky trable, ale je to jen otázka času, každopádně mě přišlo vtipný, když jsem zvedla telefon a nepředstavila se názvem firmy, jen svým novým jménem a velmi se bavila tím jak moje kolegyně lapala po dechu a netušila jestli se dovolala správně Loch - tak na fotečky se moc těším, mladá paní :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ked sa predstavujem novym menom, tak na druhej strane sa skoro vzdy ozve, ze ale ja hladam pani taku a taku...no a ja musim kazdemu vysvetlovat, ze to som ja, len som sa vydala :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mě se to zatím nestalo :-) ale taky to čekám každým dnem :-D :-D Já ale moc těch telefonátů nemívám, spíš osobní setkání a tam to jméno není až tak důležité.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...kraaaaaaaaaasni ste boli :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moni to sú zatiaľ len také funny fotky od kamoša ;-) Ináč s tým menom, dnes som volala do salónu, lebo som nemohla ísť osobne zaniesť šaty a potrebovala som im vysvetliť nejaké chybičky, ktoré se vloudili (napríklad že sa mi trochu natrhla jedna tylová vrstva šiat a odtrhol gombík na vlečku 8-) ). No a veselo som sa panej predstavila pôvodným menom, potom sa ma ona ešte pýtala, že ešte raz, vy ste slečna... a ja som jej zase zopakovala to meno. A asi po 20 minútach hovorím drahému. Ty vieš čo, veď ja vlastne nie som ani slečna, ani .... (doplň meno :-) )
Odpovedať
tinus bola si veru kocka ;-) uz sa tesim na profi foto :-D ja sa este aj po mesiaci predstavim obcas starym menom,potom sa zamyslim zasmejem a poviem:vlastne-uz Leskova :-D hmm musim vyzerat ako blbec co ani nevie ako sa vola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeeee, jeeej, Lochnes, super fotos, ja Vam idem teda trosku popisat o tej svadbe... Inak ja si na moje nove meno adi tak skoro nezvyknem ]-( ]-( Dnes som si bola vybavovat OP a ked ma uz volali dnu, ze uz je to hotovo, nereagovala som na nove meno, az drahy ma pohnal :-D :-p A vzdusny podpis na vodicak bol tiez otras, jak prvacil...Ale uz poctivo skusam... :-D inac Lochnes, ako ste zvladali horucavy, mali ste v restike klimu? My sme mali co robit, v restike nam pustili odsavanie namiesto klimy a prve fotky su ako sa kazdy servitkom utiera ]-( :-( Aj na foteni, ktore kvoli tej sanitke a takym exotickejsim fotkam, trvalo az tri hodiny, z nas uz tieklo, sa divim, ze make up to zvladol.... My sme mali len dvadsatjeden hosti, ale zabava bola, jak zo 120 timi, bolo nam kraaaaasne, vsetko bolo take spontanne, nenacvicene, kopu trapasov, ale zase o to to bolo zaujimavejsie a bude sa mat na co pozerat na videu. Dostali sme aj erotocky darcek-plysove puta pred vsetkymi, po sobasi nas necakane prekvapil trenciansky turisticky mini vlacik, ktory sa nam ponukol zadarmo, ak soferovi psleme fotky, tak si viete predstavit ao sa na mini vlacik hostia sukali, ale bolo to super, cele namestie kyvalo, jaaaaj, tak by som to vratila.... :-( :-( Tot sme a zasnubili a uz je to za nami.... A inak, ako Katka pisala, treba mat vo vsetkom casovu rezervu, aj make up,aj kadernik to teraz robia poctivejsie ako na skuske, netreba sa na kusku, co sa tyka casy az tak spoliehat, aj my sme nadoraz stihali a ked sme ledva dosi na cas na sobas, zenich nevestu zabdol vonku a soro svadba zacala bezomna :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz pozeram, ze som same chyby porobila, ups.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Miluš mi sme na fotení našťastie nemali horúčavu, práveže bolo pod mrakom, kde tu aj hrmelo, ale nepršalo. Pritom v Bystrici (fotili sme sa na Sliači - 15km) bola vraj taká búrka...!!! Asi nám Niekto prial :-) No a v sále pri tanci, to som bola ako vodník. Keď som sa prezliekla do popolnočných, musela mi kamarátka vypnúť tie rozpustené pramene vlasov, lebo boli celé mokré :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ste mali fajn, ze ste mali pod mrakom, ja som si to priala, aj ked som sa tiez bala burky, teda hlavne fotograf :-D :-D My ked sme sa isli prezliect do popolnocnych siat, musela som si 10 minut masirovat nohy studenou sprchou, co som uz ani nanich chodit nemohla, uf... Akoze co sa tyka pohodlia, nikdy viac hentie saty...Kruh mi zacal padat, stale som len na to slapala a vobec sa mi nedalo tancovat ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Miluš ja som zo začiatku chytala na šaty riadne nervy, dokonca som bola za starejším, či by som sa nemohla najskôr prezliecť, až potom tancovať vykrúcanku. Čerešnička na torte bola, keď sa mi odtrhol gombík, čo držal vlečku (resp. ani nie tak SA, ako mi ju niekto pristupil a tým odtrhol gombík :-) ). Ale nakoniec mi to moja úžasná prvá družička nejako jemne poprišívala zozadu aj z bokov a potom som v nich už veru riadne trsala.
Odpovedať
Profilova fotka
No, tak to ti teda pekne sprijemnili.... Mne zase saty na boku, okolo ramena pri podpazusi uplne zodrali kou do krvi, co tam trcal nieco ako nilon a to mi dskrabalo, mne to potom svagrinka odstrihla, aj ked uz trosku neskoro :-( :-| Ale ja som sa uz potom vyzula a tancovala som bosicka, bosa.....
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to nič moc... Si si mala pýtať nejaké bolestné od salónu :-) Idem si ja ľahnúť, manžel už je odrovnaný, tak ho idem nasledovať. Aj keď on chudák už ide zajtra do roboty a ja mám ešte voľno
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my mame obaja este zajtra volno, tak dobru nocku, aj manzelikovi, pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...kde ste zase vsetky??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lubi..ja mam dnes toho dost vela :-| a este sa mi k tomu straaaaaaaaaaasne nechce :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute manželky :-) Dnes je to tu veru nejaké pusté :-( Ja si pripadám ako tí herci na Oskaroch, čo ďakujú všetkým možným aj nemožným, do bludu tam vymenovávajú neviem koho všetkého... A ja som presne to spravila v albume, ale keď to sa ináč nedá, toľko úžasných ľudí nám pri svadbe pomáhalo a neviem, ako im vyjadriť vďaku, tak aspon takto...
Odpovedať
Profilova fotka
cawte manzelky a skoro manzelky :) tinus aj mna to caka - len si musim na to vyclenit dostatok casu aby som na nikoho nezabudla - a tiez to vnimam ako vymenovavanie na oscaroch :-D ale - ked som tiez taka vdacna :) kocky - kuknite tuto mame dalsie fotos - uz z obradu od kamosky : http://picasaweb.google.com/monosik/S...
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky ja mam doteraz vycitky svedomia, lebo mi strasne vela ludi poposielalo smsky v den svadby a aj den po a ja som nebola schopna odpisat na vsetky. Aj som si ich odlozila, ze ved po svadbe, ale ked som sa k nim dostala, tak bolo uz tyzden po a to mi pripadalo blbe odpisovat, ze dakujem :-) A teraz ked tych ludi stretavam, je mi luto...
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, super fotos :-) Ako si prežila ten obrad ruží? Nerozplakala si sa? Lupík ja si myslím, že ľudia to pochopia, že sa to proste vtedy nedá, aj teň deň po je ešte rozbehaný. A keď nepochopia, ich problém.
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som urcite nasimposlednym majoveckam este odporucila zobrat si do prirucnej tasticky sponky a zicherky - zisli sa nam -lebo zenichove pierko bolo dost tazdke -tak som na neho pouzila dalsie dve - vlasky mi na hostine trosku padali - tak sa zisli dalsie sponky na par pramenov - a satocky mi casom na postave trochu klesli - velmi mi pomohlo ze som si ich vnutri podvihla pod satami zicherkami (ja som mala viac vrstiev a tu najspodnejsiu som prichitila vyssie - a tie ostatne to vlastne nadvihlo...) a nemusela som si ich potom stale pridrziavat - inak by som musela...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?