Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko vsetkym manzelkam a 2 manzelkam cakatelkam :-D :-D :-D :-D juuuuuj lubky, tak uz len vy dve a budeme vsetky manzelky x-) x-)
Odpovedať
dobre ranko manzelky a cakatelky.nedalo sa mi sem skocit cez vikend.chcela som ospievat Tinku aka bola krasna
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko prajem, ja vas zas dnes len pozdravim a valim na skolenie... :-p no tak uz sa tesim na fotecky Kiky a Katky... dufam ze im to vsetko dobre dopadlo. tak krasny dnik , papa
Odpovedať
ja uz sa tesim na tie nase ]-( este ich nemame a dnes je uz mesiac po svadbe :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to vazne ich jani este nemate? no to sa mi zda uz moc dlho... ale tak uz hadam coskoro budu ;-)
Odpovedať
veru,este ich nemame a ani len netusime kedy ich budeme mat . uz sme aj zabudli,ze nejake mame mat 8-( mam vytlacenych len nejakych 20, 180 pirpravenych na tlacenie, len sa musim este dostat k tomu objednavaniu a este cakam na foto od znamych,aby som z nich povyberala do tych 220-230 zaberov na tlacenie. som zvedava,ci sa nam to albumov zmesti. kupila som si jeden velky, jeden stredny ale na fotky velkeho formatu som dostala
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa tych nasich fotiek uz tiez neviem dockat
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, matka nemas ty teraz stale njake skolenia? :-( takto ti nedaju oddych. ale pozri katka tu uz fotky vcera pridala a nadherne ;-) aj vy sa dockate verim ze uz coskoro a budu isto krasne, tesim sa na ne velmi
Odpovedať
ja som uz narychlo pozrela Katkine fotky.su krasne
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko manzelkam - a aj manzelkam cakatelkam lubkam :))) sa vam to blizi - este sa 5x vyspinkate a bude to tu :)))) som tu na skok - musim ist do prace vysluzku odniest a vratit satocky - ale veru sa mi ich neceeee vracat :)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny den sa praje :-) tak lubi a sme posledne :-D v sobotu to vsetkozavrsime, ja som sa dozvedela ze v sobotu bude v meste den vodnikov, a my pojdeme cez mesto kusok k odvozu, tak len dufam ze sa mi svadobcania nezapletu medzi vodnikov :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lyubi, tak ako sa ty mavas? uz sa len nanas caka :-) jeej to bude mile s vodnikmi :-D sa snimi pekne pofot no a co saty? uz dokoncene?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kati gratulujeeeeem nadherne fotocky mate :-) pocasie vyslo, tak snad sa aj nam
Odpovedať
Profilova fotka
saty? len zajtra idem na skusku, tak snad uz aj budu, lebo ked nie ]-( tak budem nahnevana este som zistila ze mi dost veci chyba :-| no snad to vsetko postiham a ty ako si spripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
no mne toho este dost chyba , este len dnes ide drahy zaniest papiere z matriky na faru, bo tomu fararovi sa ani za svet neda dovolat ]-( tak som ho vyslala rovno na omsu nech aj kostol skontroluje zvnutra kvoly vyzdobe. o tej este ani netusim kto spravia aka bude. no drzim palce nech to vide so satami, ja idem zajtra tiez skusat tak som na ne velmi zvedava ake su uz som ich dlho nevidela, dufam ze sa njak dohodneme na vypinani vlecky.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ja ti tiez budem drzat palce nech sa dohodnete na tej vlecke
Odpovedať
Profilova fotka
neskutocne stale mi to njak neprislo ze uz je to tu naozaj :-o no verim ze nam obom vsetko dobre dopadne nech pekne uzavrieme majovky x-) ja zu neviem co s predpovedou zas vraj hlasia na sobotu vyprsat sa, nikomu neverim proste bude pekne a ziadne ine varianty neberiem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok tak ti verim :-) s tym pocasim a musi nam to vsetko pekne dopadnut x-)
Odpovedať
Profilova fotka
urcite to krasne vide. co ti este chyba?
Odpovedať
Profilova fotka
este nemam menovky, menu a musim zmenit zasadaci poriadok lebo jeden clovek mi odvolal ucast ]-( vybavit povolenie do pesej zony a ist na matriku, lebo vobec sme si nevybrali hudbu tak sa chcem popytat ci mi nemaju pozicat nejaku kazetu aby som si vybrala a potom natiahnut piatok na 48hodin :-D a tebe?
Odpovedať
Profilova fotka
na 48 hodim by som natiahla kazdy den od zajtra aj ja :-D a poprosila by som si mojho dvojnika nech vybavujeme dvaja :-D no top mame podobne tiez nemam este formality, kostol vyzdoba, aprkotinky ako vyzdoby dveri auta poharov, kvety, menovky som len vcera dokoncila v pc treba ich dotlacit a strihat dierkovat. kvety nemam stale doriesene a ani nevoem co bude hostina :-N :-D drahy ma nahovara nech ideme z obradu rovno na svadobnu cestu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, ako som vas rychlo preletela, niekto uz ma fotecky! Tak idem kuknut a vsetkym mladomanzelkam gratulujeeem! :-) Jedine, co mi je luto, ze je tema maj 2008 je uz fuc...este ze to drzia Lubky trosku nad vodou :-) a su tu s nami ako slecny...
Odpovedať
Profilova fotka
No Katuska bola nadherna nevesta a aj fotky su krasne. Uz sa tesim na Kikine...my budeme mat tento tyzden nejako koncom tyzdna. A nevesticky slecinky aj panicky kde steee???
Odpovedať
Ahoj, panicka je tady... dneska behala po uradech a vyrizovala si dalsi doklady
Odpovedať
Profilova fotka
No ziraf aspon ty to tu drzis nad vodou :-) Mlade panie uz na nas kaslu a slecinky vybavuju svadby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooooj vsetkyyy! Hlasi sa posledna majova pani:-D:-D Uz som pridala aj nejake domace foto ale idem znasilnova fotografa aby co najskor poslal aspon par vzoriek profi fotiek.. Teraz idem soferovat, ale vecer popisem viac a Lubi Lupi dakujem;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Milluška vitaj :-) Dúfam, že večer pozozprávaš, ako bolo... Ja som tiež len na skok, boli sme odviezť našu taliansku hosťku do Blavy na letisko a teraz ideme na domovú schôdzu, ale večer sa ukážem a pridám aj ja aspon domáce fotočky.
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej Millus, congratulation...idem kuken foto. Ako bolo???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeee :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, obvzlášť zdravím čerstvé novomanželky :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?