Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Droby - na tvůj termín budu na svatbě své kamarádky, tak budu na tebe myslet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jo a Katy - taky jsem ve svatební den nestíhala od kadeřnice ke kosmetičce, čekala na mě chuděra 20 minut. Tohle jsem těžce podcenila...Kosmetička to ale brala sportovně, nejhorší ale na tom bylo to, že po mě jela líčit ještě jednu nevěstu, tak jsem si nebyla jistá kolik má ona rezervu. Nakonec to zhodnotila tak, že si nemám dělat starosti, že to stihnem a že se obě vdáme v pohodě :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej charlie taksi pripomenies aj tu vlastnu:)
Odpovedať
Profilova fotka
no charlie - len ja som sa licila sama - a mala som rezervu - lenze pretiahlo sa to tak - ze keby som nemala rezervu na vsetko - teda na kadernicku , na malovanie - na presun a obliekanie - ale to sa tak velmi pretiahlo - ze vsetky rezervy sa minuly a ledva som sa stihla namalovat - ja som aj trosku pudrovala mojho juraja aby sa neleskol To nam kazala fotografka - este pred tym - ze nech vizazistka prepudruje zenicha ... )- ja som ho cesala a to sa pretiahlo a napriek tomu ze som vsetko robila rychlo ( a to som chcela makeup urobit pomalicky..) sme meskali na fotenie asi 12 minut..napriek tomu sme to potom postihali :) ale doobeda som mala nervy v keli..hlavne ked som sedela u kadernicky od 7,25 - a o desiatej som nemala dokonceny uces...domov som dosla az 10.40.... :(
Odpovedať
Profilova fotka
katka super typ s tym pudrom, prepudrujem zenicha :-) ako dlho ste sa fotili a kde vsade? dufam ze nam 2 hodky budu stacit dve hodky mam aj na vizaz s ucesom, teraz neviem ci to nie je malo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa fotili od 12.40 do 14.00 takze hodinku dvadsat a vsetko v okoli domu sv.martina szkazdej strany :) a stacilo to bohate a pofotili sme toho vela ... a na kadernicku som mala 2,5 hodiny a na vizaz hodinu... vizaz som zmakla za 45 minut - ale kadernicke to trvalo 3 hodiny...neslo jej to a mne bolo miestami trosku do placu - ale nakoniec sme to dobojovali... aj ked moja predstava bola este trochu ina - aj tento sa mi pacil :) ja mam vraj proste strasne huste vlasy a ked sa vypinaju - tak ich je vela a je s tym problem...
Odpovedať
Profilova fotka
My se fotili před obřadem, ten nám totiž neplánovaně posunuli o půl hodiny, kvůli jedné nevěstě před námi, prý nestihla přijít či co... My si focení užili teda před obřadem, pak chvilku po obřadě tam jsme se spíš fotili s rodinou, no a taky jsme využili naši sokolovnu, kde jsme měli hostinu, je to báječná stavba, kde jsme našli zajímavý kouty, no a pak jsme zajeli ještě k nám domů a pak jsme sjeli na jedno poutní místo, celý to mohlo být tak kolem hodiny....Si myslím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
charlie aj my sa fotime pred obradoma ptom s hostami a tymi co pridu len na obrad pred kostolom, s hostami sa aj na hostine pofotime, je to krasny priestor tak vyuzijeme slubovana oprava fasady kostola sa nekonala, tazke kostol je cely dotlceny a to farar nasluboval ze uz urcite bude krasne vsetko nove :-| dik kati doladim s akdernickou kolko bude teda ten uces trvat. mne sa ten tvoj uces nenormalne paci, karsna nevesticka si bola cela... :-) a super je ze enmas zavoj na vsetkych fotkach, na hostine si ho mala?
Odpovedať
Profilova fotka
Droby - my ten časový prostor před obřadem měli hodně neplánovaně, ale teď si říkám, že to bylo super, jsme se aspoň odreagovali a využili to čekání :-) Moc se už těším na video, včera jsme začali tvořit scénář a hudbu, už aby jsme to měli doma :-D Holky, mějte se moc krásně, já jdu pomalu spát, krásný vstup do nového týdne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobru noc charlie. podla mna je to lepsie pred obradom, zaplni sa cas spravi sa nalada, tesim sa na to x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Je to lepší, ale kolikrát se nepodaří tam včas dorazit :-D Krásně se vyspi do tvého důležitého týdne ;-) Dobrou |-| |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
:-D dakujem dopbru noc pani manzelka :-) pojdem si ja uzivat noci ked sa este vypsim a zobudim slobodna :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj ahoj, blahozelam cerstvym manzelkam :-D ako tak citam tak vsetko bolo sper, tesim sa lebo som na vas naozaj myslela ;-) tak vela stastia v manzelskom zivote
Odpovedať
a tesim sa aj na ostatne fotocky(kati bola si krasna nevesta ;-) )
Odpovedať
babule a mame DVD :-D zas som si ten den tak v skratke prezila aj sa mi obcas slzicky tlacili do oci :-) musim si ho pozriet znovu aj fotky si chceme uz dat urobit lebo mame len na DVD ale toho casu je tak malo a teraz aj to stahovanie, za chvilu svadobna cesta... a kopec vybavovania s dokladmi a tak. po tej svadbe je tych povinnosti tiez dost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem leni :) droby zavoj som mala chvilu na hostine - pri jedle zavadzal - tak som ho nemala a potom som ho mala az chvilku pred odcepcenim ...
Odpovedať
kati som rada ze ti to vyslo tak krasne ;-) je to super pocit teraz vsak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano :) krasny :)
Odpovedať
Profilova fotka
katkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....kraaaaaaaasni ste boli x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
|-| dakujem tie fotky sa ozaj vydarili - aj moj ocino bol fascinovany aj moj jurko a to su ozaj velky kritici :)
Odpovedať
Profilova fotka
moni a vy fotky kedy?
Odpovedať
Profilova fotka
kati..tak to fakt netusim..v piatok sme volali s kameramanom, tak mozno koncom tohto tyzdna bude dvd aj fotky..my uz sme na ne tiez moc zvedavi, lebo u nas nikto iny okrem fotografa nefotil :-|
Odpovedať
moni aj my uz sme zvedavi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sa pridavam k zvedavcom,mozno ta aj predbehnem s fotkami :-D kamoska je poverena nech foti aby som mala hned foto keby fotograf nedodaval :-)
Odpovedať
Profilova fotka
xixi som tu medzi vami teraz jedina slobodna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no kocky, aj mna to mrzi, ze este nemame fotky..skoda, ze sma nas fotak zabudli :-(
Odpovedať
no drobik tak si este uzivaj slobodu a dievcenske meno tento tyzden, lebo potom uz koniec :-D :-D nastupi manzelska realita :-D :-D
Odpovedať
joj zienky tak nam to zbehlo, ved my uz budeme mat v utorok mesiac :-)
Odpovedať
tak dobru noc manzelky a slecny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a slecna si chcela povedat :-D no jo tak samozrejme vravim priezvysko ze s tym bude srandy kymsi zvyknem, ci vy v pohode? ani sa nezda vidis mesiac poprvych majovkach uzavrieme svadby my tuto sobotu :-) dobry noc pani manzelky :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?