Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
jej droby to sa mi paci podla vas len naopak, u nas sa to bohuzila neda :-( ibaze by sme mali Lenka a Matejku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem co by som chcela..chvilu to a potom ono :) takze asi oboje :) a teraz mena - Ninka a Andrej :))ale ako sa poznam dovtedy to zmenim ....
Odpovedať
Profilova fotka
lebo drahy povedal ze podla neho je aj tak lubka najkrajsie meno :-D moja mam je lubka ja som lubka tak nechcem aj dceru lubku tak kompromis a bude lubko, aj sa mi to meno paci -Ľuboš a draheho zas odmalicka volaju Emo, tak chcel aby mal syna ktory sa tak bude volat naozaj co neprichadza do uvahy - nechcem aby sa vlastne volali rovnako - kto mu take meno neexistuje a este teraz sa njaka banda narusenych ludi zacne volat emo ]-( tak som to prehodila na emku a strasne sa nam to tak paci.. no co bude ked bude neviem povedat, keby zajtra rodim chlapceka tak je samko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aha nová témička - a ja kukám, že májovky 2008, však to som ja :-D No ukecané sme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ako som prišla, tak aj odchádzam... Ideme nakúpiť nealko a veci na pečenie. Zatiaľ papa.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja vytuzujem odjakziva po dievcatku Kristinke a chalana chce drahy Tomasa... Ale tiez by sme to mohli prehodit na Emil a Radka :-D :-D No, hm, Lochnes, to si tu dlho nebola :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Inak Ninka je teraz popularne, to vidim aj u nas v ambulancii, ze vsetky tehulky davaju meno Nina a Ema
Odpovedať
Profilova fotka
Idem ja taky, nevesticky, majte sa dnes este kraaaasne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru sama ema to je, uz dlho fici to meno, tym ma trocha omrzelo, ale kym sa k tomu ja dipracujem tak nebudu ziadne emky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
majte sa krasne a pekne poobedie kocky.
Odpovedať
Profilova fotka
Hoj hoj, nové téma, jsem vás málem přehlídla :-D :-D Jsme si dneska přivezli cukroví a dortíky domů a máme je ve sklepě a nádherně to voníííííí ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jo a taky máte všechny povinnost na mě celou sobotu myslet, obřad máme v 11:30h, takže mi budete držet pěstičky štěstí, ať se nám to vydaří a basta ]-( :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Charlie no to si píš že budeme na teba myslieť, si tu naša jediná zástupkyňa tohto dátumu. Ale na oplátku ty nám musíš čím skôr podať správu, ako to dopadlo :-)
Odpovedať
leni urcite na teba budeme mysliet a urcite sa vam to vydari :-) to mate uz dost skoro obrad, asi si riadne privstanes
Odpovedať
Profilova fotka
drzim palce urcite vsetko krasne dopadne, mnaam zakusok by som si dala :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko prajem :-) charlie zajtra na tebu budeme urcite mysliet nech to vsetko dopadne podla predstav ;-)
Odpovedať
dobre ranko.este dnes budem vymeskavat. mam toho vyse hlavy.navyse dnes skusky z dvoch predmetov a vcera som ucivo videla pri zaspavani asi dve hodinky. dnes to bude cisto o stasti :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani, neboj zvladnes, treba dufat ze sa zadari ;-)
Odpovedať
takto nepripravena som este nikdy nebola. :-( ak mi neporadia,tak nemam sancu 8-( Ratam s opravou v Bystrici |-| ja som cely tyzden ako keby som od rana orala. o 21-tej uz zaspavam.... mozno je to ten deficit spanku, ked som poriadne pred svadbou nespala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, dnes to tu zase budem flakat,mam vela roboty a este idem kupit aj torticku na zajtrajsiu rozlucku so slobodou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani ja som na tom takisto, byvam hrozne unavena kazdy vecer. jaj kati tak tu rozlucku ti teda zavidim,ja by som si hned zopakovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko prajem babulky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Moni, :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky tak ako konecne piatooook huraaaaa sa tesim vcera sme konecne objednali zakusky a tortu, dalsia vec zo zoznamu skrtnuta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, mám dotázek! Potřebuju připevnit vlizelínovou dekoraci na auto, ale nemůže to být taková ta zelená přísavka z květinářství - ta je moc vysoká a moc zelená, netušíte jak jinak to udělat? :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lubi, no vidis, pomalicky to odbuda a vsetko sa stihne ;-) veru konecne piatok len uz aby bolo 15.30 lebo sa mi straaaaaaaaaasne nechce.
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, tak si predstavte, co sa nam stalo... vcera vecer sme sa docitali na nasej mestskej stranke, ze od 17.5. nesobasia v obradnej sieni mestskeho uradu, pretoze to tam idu rekonstruovat.. v tychto priestoroch nas budu sobasit: http://www.inkubatorhandlova.sk/pictu... a toto bude provizorna obradna sien: http://www.inkubatorhandlova.sk/pictu... ale najlepsie na tom je to, ze nam to ani nedali vediet..my sme to len vcera zbadali nahodne na nasej mestskej stranke..sila ze???? sa tam chystam v pondelok, ze akoze kedy nam to chceli oznamit?????????????? ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no to je teda dost dobre moni. ale tak co uz. hlavne ze vas zosobasia. ved hadam tu miestnost niako upravia. ale fakt vam to mali oznamit. ved sa kludne mohlo stat ze v den svadby pridete na povodne miesto...
Odpovedať
Tyjo, bambuli... tak to je husty... :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam aj ja, ze tu miestnost nejako upravia :-N pojdem na urad v pondelok a budem ziadat, ze chcem vydiet tu nahradnu miestnost a hotovo ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?