Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
katka s kolacmi myslim ze v pohode bezne sa to tak predsa robi ze sa donesu v pondelok, pokial nemas robotu kde sa robi aj vikendy ze by si to priamo v sobotu, popripade nedelu zaviezla tak pohoda. u nas stresuje len mama vacsinu vyubavujem ja a vlastne sa nicomu uz v piatok sobotu nebudem venovat aj v restike neiko musi riesit vsetky veci co som ja dohadovala, ta stresuje ze ci ona vie co som ja dohodla ked to bdue musiet mat na svadbe pod palcom, inak vsetko v klidku, verim ze to tak aj zostane stresovat budem asi len ja bo este nemam ozdoby na dvere a auto, ani vyzdobene pohare, menovky, zasadaci ani skusku ucesu mejkapu, tazke ani nevieako budem vizerat a aku budem mat kyticku
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, no presne si to vystihla, stresmanské hlasy :-D :-D :-D Presne mi to pripomína Vianoce, mamina mala taký stresmanský hlas celý deň, lebo chcela, aby bolo všetko super... A ja som bola nervózna už len z toho, že som videla, že ona je nervózna. Ale potom prišla večera a všetko to opadlo a bolo to super. Takže určite to tak bude aj teraz :-) (Vidíte, už som sa zmohla aj na pozitívnu myšlienku, to vďaka vám :-) ) A ja sa tiež spolieham, že koláče vydržia. Musia!
Odpovedať
Profilova fotka
katka..my mame kolace v chladnicke este od minuleho stvrtku a vobec nic im nie je.. ;-)
Odpovedať
Tinka inak daznik uz je u mna doma,takze zajtra Ta Lubko bude s nim cakat
Odpovedať
Profilova fotka
Joooj Jani ďakujem vám obidvom :-) Ja plánujem ísť do ZV tak okolo pol desiatej, od desiatej je otvorený Nicole. Dalo by sa mu nejako vtedy? Dúfam, že mu tým nespôsobím nejaký problém :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lyubi sama si ju urobim, jendoducha mala gulka a omotana stopna to zvlasnem, si moc fandim :-D pobeham trh ak sa podari dopredu objednat bolo by super nech jke aj na vyzdobu inak si myslim ze kvetov je vsade plnio ze s tym nebude problem, ten nastal len z pivonkami kedze sa oteplilo a stale ma byt teplo, skusim si to dat dokopy ruze a karafiaty alebo len jedny z nich tot momentalne favorit, jednuche pekne, skda ze mala foto lebo ta masla je super taka papierova a perfetne to vizera http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak potom tie kolace musia vydrzat - sak ja to tiez hovorim ze neni problem -ale vsetci stresuju ze sak to sa pokazi :-| a mna ani nenapadlo si predtym mysliet ze by do pondelka nevydrzali -sak co by to bolo za reputaciu cukrarne keby svadobne kolace nevydrzali ani do pondelka - ale vsetci su taak mudri ja salamuni :-D no to keby som si mala brat k srdcu tam ma slahne.. aj tak tu sedim a zaludok mam nejaky stiahnuty co som este okrem kalerabu dnes do seba nist nedostala - lebo mi nechuti - ale idem si dat papu - a to som hore uz celkom dlho... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslim ze kolace by sa nemali pokazit pokial budu v chladnicke, tak uuuplna pohoda o to sa nemusite bat ;-) a Lubi neboj ja tiez este nemam dost veci (vygravirovane pohare, menovky, menu-ale to neviem ci teda dam, skusku makeupu sme prelozili na tuto sobotu, darcek pre hosti, saty, a koselu sme vcera tiez nezohnali,....) a tak ale som v pohode 8-) ale do kedy?:-D :-D :-D oni vsetci nech si stresuju ale hlavne keby nestresovali nevesty
Odpovedať
Profilova fotka
kosele chod pozret do auparku obchod kosele ;-) pekne maju ak popolnocnu tak sduper vyber je aj v carefoure priamo ;-) vidis darceky ore hosti nemam, njak sa nevieme dohodnut z kockou z malaciek co mi ich riobila, tak hadam sa nam podari tento vikend dohodnut a budu, inak uz su krasne vyrobene http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.... :-)
Odpovedať
Tinka,v pohode.zazvon ked budes na ceste,pocka ta tam,kde ma Gabika atelier. inak odkial budete mat kolace? idete ich davat na Ovciar uz v piatok?
Odpovedať
Profilova fotka
Jani my nesieme koláče už dnes večer. Pečie nám ich tá pani v Badíne, čo piekla tvojej svokruši :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz išiel Tomáš s mojím bráchom na Ovčiar odniesť šunky a syry na studené misy. Ty brďo, naši nakúpili v Metre megalomansky, bolo toho asi 23kg :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lubi vcera sme boli v auparku isli sme tam ako na hotove, ale michal potrebuje zuzeny strih, lebo je tenky a tam taky nemaju, v tom rovnom vyzeral ako keby mu to bolo o 4 cisla vacsie, to je nas vecny problem z jeho uzkou a vysokou postavou :-| jej a tie pernnicky su uuuplne naaadherne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj no to uz neviem kde speci koselu zozeniete :-| no drzim palce, aby sa mal zenich v com zenit :-D sa tesim tym pernickom x-)
Odpovedať
krasne su tie pernicky Lubi ;-) skoda je ich zjest,dufam,ze si to odlozia na pamiatku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
droby - tie pernicky su uplne krasne - a vyzeraju totalne dokonale - take rovnomerne su :) velmi pekne... moj juraj zase mrnci - ze potrebuje aj 3 kolesele na prezlecenie lebo ze v dlhych rukavoch veste a saku - uz len na foteni v tomto teple zhori...a to je pravda :-| na prezlecenie mame jednu s kratkym rukavom ale sak chudacik v tej dlhorukavovej nevydrzi ...do kelu aj s bontonom...
Odpovedať
Profilova fotka
Kati kašlať na bontón... Ja beriem chlapovi tiež na prezlečenie s krátkym rukávom. Veď aj ja mám popolnočné šaty také letné, tak on môže mať krátky rukáv.
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka kocky, vyrobene podla mojho zelania s motylikmi x-) kati fu noe ste v tej vesticke bude jak v saune, nech si potom preslecie tu k kratkym a sako prec, na bonton sa vykaslat hadam sa kvoli nemu nebude parit a potit na valstnej svadbve kde sa ma citit prijemne. moj ma klen kozselu s dlhym a potom s kratkym, popolnoci, nechce sa mu este na hostine prezliekat ianks a mi ten napad paci
Odpovedať
Profilova fotka
no moj ma dve biele s kratkym a dlhym a popolnocnu zelenu s kratkym - ale sa obava -ze na foteni v tych dlhych rukavoch a veste so sakom sa strasne spoti a najradsej by si to hned po foteni prezliekol do kratkorukavovych...alebo najlespie si dal kratkorukavovu na fotenie - ale to bude asi blbo vyzerat nafotkach..a potom ked tuto spoti - nebude si mat aku prezliect.... no a tak teraz najnovsie riesime toto....lebo jemu bude teplo aj v kratkych rukavoch a tej veste..doma si to skusal a mal to na sebe 5 minut -a ze uz sa poti...
Odpovedať
Profilova fotka
no skusime pozriet v OD dunaj a ked nie tak potom Peek&Cloppenburg, myslim ze tam by mohli mat a my tiez potom nejaku koselu s kratkym rukavom berieme, alebo to spravime tak ze si neda dole sako ale len vestu a da si kratky rukav ;-)
Odpovedať
a misy vam budu robit tam? =-) my sme si davali robit. v metre som nakupovala ja s nasimi a bolo toho strasne vela,moja mamina tiez megalomanka....a vsetko chcela udene, moravske maso, sunky a aj podobne,len aby toho bolo vela. tusim sme tam za to nechali 5 litrov bez zeleniny. tu som kupovala v piatok jasne,pani z Badina si dava nacas. aj svokre mala uz upecene vo stvrtok. kde to budete skladovat?
Odpovedať
tak to moj vydrzal v dlhej koseli aj s tielkom aj v saku celucky den. po polnoci som povedla,ze nech si uz sako nedava,ked sme sa prezliekli,ale jemu vraj bude zima pri tych otvorenych oknach. ale fakt je teraz uz horuco a budu mat co robit chlapi. ale zase lepsie pre nevesty ;-) mna na foteni obcas poriadne zadrkotalo. a vsetky chlpky na rukach mi stali v pozore
Odpovedať
Profilova fotka
kati co tak dat dole vestu? ked tak nechat na par foto na foteni lebo v tom sa asi najviac uvari, na obrad uz moze mat aj s kratkym tam bude v kostole aj tak v saku a na hostine uz sa mu kratka zide. lyubi dufam ze zozeniete, drzim palce, kocky ja am zajtra rozlucku so slobodou :-D tak budeme oslavovat
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme tiež tam nechali 5litrov :-) Misy nám urobia oni, veď som ti hovorila, že nebola iná odpoveď ako Nie je problém :-) Neviem, čo mu bolo. No čo sa bude dať roznesieme dnes a zajtra a tie na hostinu a výslužky, čo sa nedajú rozniesť pôjdu už dnes na Ovčiar.
Odpovedať
ahojte, kika mas ip
Odpovedať
v albumoch je kopec muzov,ktori mali pod sakom kratky rukav - vidno to na foteni. takze kaslat na bonton, ak sa budete fotit okolo obeda alebo poobede fakt to bude pre tych muzov ako za trest
Odpovedať
Lubka,tak to poriadne roztocte ;-)
Odpovedať
a ani ste to nemuseli mat nakrajane????????????? =-) =-) =-)
Odpovedať
lubi tak si uzi rozlucku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi..kraaaaaaaaaaaaaasne pernicky ;-) hned by som si jeden dala :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?