Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi..fotocky snad buduci tyzden..aj ja sa na ne uz veeeeeeeeeeeeeelmi tesim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja uz cem vidiet nevestu :) ano aj miluska aj tinka a maaaaaaaam taky pocit ze este volakto =-) no ale uz som zaaase videla nejake tie burocky na sobotu -no to pocasie je hrozne - nevyspytatelne - no co uz - dazdnik mame...teplo ma byt - tak ako povedal slepy - uvidiiiime co bude...
Odpovedať
kocky,dnes rano som videla Ilka,tak sanca na dazd je veeeelmi malicka a bude krasne a teplo 23 az 31...takze sa mate na co tesit
Odpovedať
Profilova fotka
pekny den sa praje a nevesticky nebojte pocasie bude kraaaaasne :-)
Odpovedať
ahoj Lubka. tusim aj cely buduci tyzden ma byt krasne.takze pocasie vydrzi aj Tebe a Lubke Droby :-) Inak po Tvojej svadbe sa na teba "chystam" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko, baby chytá ma nejaká depka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: katkaajurko shak mysli na to: "zdrhnem este, nezdrhnem..." :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej tak to je super ze ma byt aj na nas den super pocasie "chystas"? ;-)
Odpovedať
Tinka a z coho? ak stihate vsetky povinnosti,ktore vas dnes a zajtra cakaju,tak nie je preco...
Odpovedať
Profilova fotka
tinka..kasli na depku, za 2 dni sa vydavas :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
v sobotu sa vsetky depky stratia
Odpovedať
Profilova fotka
tinka ziadna depka vsetko bude ok, neboj, tes sa budete mat krasnu svadbicku x-) kocky co poviete na karafiaty v svadobnej kyticke? sa obavam ze mi pivonky nevidu uz odkvitaju pri tychto teplotach, tak sa musim ubrat inym smerom, a stale mi vrta v hlave neico ine ako klasika ruze, no v najhorsom budem pri nich nevadi
Odpovedať
Článok sa načítava...
tie karafiaty co mas v albume vyzeraju dobre. ale ci zozenies taku farbu... Tymi ruzami isto nic tiez nepokazis
Odpovedať
Profilova fotka
tinuus co sa deje? droby - no problem mozebyt len vo farbe karafiatov...a pivonky fakt uz odkvitaju? no to je skoda velka
Odpovedať
Profilova fotka
lubi tie karafiaty nevyzeraju zle, som si ani nemyslela ze s karafiatov moze byt taka pekna kytica ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky proste mám toho všetkého plné zuby, všetci sú z toho v strese, my dvaja po sebe len vrčíme, ľudia si myslia, že my sme nejaké opičky na špagátiku a menia svoju účasť každý deň... Proste sa mi nezdá, že by sa mal blížiť jeden z najkrajších dní života, skôr nejaká apokalypsa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tinus aj v mojom okoli su ludia nejaky nervny - ale moj juraj napodiv nie - asi to este len pride..ale moja babi co byva skoro vzdy usmiata je nejaka nervna - furt frfle ze jej bude teplo v kostymceku a vobec - mala si kupit iny a nie tento -a vobec - mala si ho radsej usit - lebo len ona si ho najlepsie urobi - no ale na to nemala cas :-S Tinus a my mame vytlacene 4! zasadacie poriadky koli dvom ludom ktori su otazny...jeden zasadak bez nich..jeden s jednym, jeden s druhym a posledny s oboma.... a budeme prevazdkarovi na poslednu chvilu asi volat - ci ho ma za niektory zmenit... :-D rodina na pohladanie - to sme my :-D :-D :-D KASLI NA VSETKYCH!je to vas den a vy si ho mate uzit!
Odpovedať
Profilova fotka
Kati no môj Tomáš je nervný poriadne, a presne preto, že som doňho mesiac hučala, že niečo treba spraviť, sral na mňa a teraz zistil, že to nestíha. Rodinná idylka :-) Do toho sú nervní naši, lebo toho majú tiež veľa, svokrovci prispievajú k nervozite, lebo stále niečo vymýšľajú (oni nie sú tu, tak len večne telefonujú s blbosťami).
Odpovedať
Tinka,tak to bolo aj u nas. v stredu my volali ze nepride 5 ludi, vo stvrtok uplne z inej strany, ze pridu necakane traja. ja som uz mala v utorok vytlaceny aj zasadaci, ale uz som kaslala na to. aj tak sa niektory usadili podla seba - poprehadzovali si menovky pri stole a posadili sa tak aby sa im lepsie kecalo, nie ako pary :-| ale v tej chvili mi to bolo jedno. viem si zivo vybavit tie stresy,tiez sme to mali. ale rodicia stresovali medzi sebou viac ako my dvaja. ja som mala najvacsi hadam z tych siat a este v piatok o 23-tej som ich len zehlila! a to uz som nervacila poriadne na draheho,ze mi ich poriadne nedrzi :-N On ten stres a vsetko v tu sobotu tak zazracne pominie. tiez som neverila,ale ako som sa vratila od kadernicky,tak uz vsetky starosti boli mimo mna. aj to ze ma snurovali asi 20 minut a vobec som sa ani nevidela v zrkadle....vtedy to bolo tak,ako keby sa to mna ani netykalo
Odpovedať
Tinus,ak Ti treba s niecim helfnut tak daj vediet =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaj no tak to mu potom patri - mal ta posluchnut a zariadit veci skorej.... to ja som taky puntickar - ze potrebujem veci mat v cajchu dost skoro a potom terorizujem aj svoje okolie tym - takze som jurka tolko terorizovala ze vsetko vybavil v riadnom case - lebo ho nebavilo pocuvat moje otazky - ci uz to vybavil... :-D :-D :-D :-p no ale no co -tak ak sa na nieco zabudne svet sa nezruti ...ja uz to teraz nechavam na volnospad...nejako uz bude.... mne trochu pomohlo vcera -ked som sa videla v svadobnych satach - spomen si na to - ako si sa vytesovala :) ja si pre moje dokonca idem dnes :) budem ich mat hotove vecer :) tak aspon nemusim zajtra - lebo zajtra je toho trolinku viac .....
Odpovedať
Katka,tak mna pri pohlade na saty este viac vsetko znervoznovalo :-N :-( ale to bol iny extrem :-N ja som tiez striktne trvala na dodrziavani harmonogramu a tiez vsetci boli z toho vedla,ze preco vsetko tak vopred,tak skoro. ale keby sa na posledne dva/tri dni okrem toho co tam bolo napisane pridalo,tak neviem, neviem. to moj teraz uz manzel mal v pondelok,stredu aj v piatok pred svadbou skusku. takze vsetko zostalo na mne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, pokladík, díky za ochotu :-) Vy mi pomáhate najviac - tým, že sa tu môžem vykecať a že to tu všetky chápete, lebo ste to zažili, alebo zaživate :-) Mne je len z toho smutno, že je to v takom strese, aj keď verím, že v tú sobotu to opadne a budem sa tešiť. Kati ja som Tomáša tiež terorizovala, pripadala som si ako krava, že furt doňho hučím, on sa na to zlostil a takto to dopadlo. No na šaty sa už veru teším, tiež by som mohla ísť po ne už dnes, ale nemám kedy, ideme na letisko po tú kamošku Talianku, takže budú až zajtra. A keď zajtra pôjdeme zaniesť výslužku farárke, chcem ju poprosiť, že by som na chvíľu zašla do toho nášho kostolíka, trochu sa upokojiť a uvedomiť si, o čo tam vlastne ide a čo je na tom všetkom najdôkležitejšie.
Odpovedať
Profilova fotka
baby no tak to u nas nikto nestresuje, teda aspon mne to nikto nedava na javo, ale som zvedava co bude buduci tyzden snad nezacnu stresovat, lebo to by som uz ja nevydrzala :-D :-N no mne este stale nevolala krajcirka ze mam ist skusat saty, tak som zvedava kedy ich vlastne budem mat
Odpovedať
Profilova fotka
Ľubi práveže u nás tiež bola až do tohto týždňa pohoda lesná a teraz zrazu panika :-D Ale teba snáď budú šetriť a ak aj nie, údajne sú tehuľky úplne kľudné, tak ťa do hádam obíde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v to dufam aj ja, asi na tom nieco je lebo ja som uuuuuplne kludna az sa sebe divim a uz mi nezalezi na prkotinach comu som tiez rada :-D :-D :-D ale neboj dopadne vam to dobre a nervozita rychlo opadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj uz nech to opadne, tinka urcite sbude dobre uz zajtra ked budete posledne veci robit a v sobotu aj zabudnes ze njake stresy boli :-) uvidite ze vsetko nakoniec dobre dopadne. no u nas pred dodmom uz povedli pivonky a niekde som an en nenatrafila teraz - vcera som zhanala. tak hladam alternativu, uz som nasla aj karafiatovy favoritku, mzono aj skombinujem s ruzami a basta. asi az v piatok pred svadbou budem vediet akui jua budem vlastne mat kyticku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lubi a uz vies kde si ju pojdes dat urobit, alebo si ju spravis sama?
Odpovedať
Profilova fotka
Drobík tá kariafiátová je krásna, to by som ani neverila. Karafiát je dosť taký zaznávaný kvietok, kvôli socíku, ale je pritom krásny. Ja sa spolieham na to, že keď dnes príde tá kamarátka, opadne ten stres, strašne dlho sme sa nevideli, takže budeme kecať a kecať a popri tom to už nejako zbehne do soboty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi aj u nas bola pohodka najvacsia na svete a teraz mi stale niekto koli niecomu zavola a maju take stresmanske hlasy :) myslim ze s tymi tehulkami je to pravda :) teda minuly tyzden lyubka vyzerala uuuuplne totalne v pohodke a spokojna :) Tinus ale nepomozes si - s tymi chlapmi je to tak..aj moj juraj si nechal napriklad vybavenie taxisluzby na teraz a vcera mu povedali ze nech posle zalohu a to bude "kredit" a svadobcanov rozvezu a nikto vlastne nebude platit (po hostine -rodinu - aby mohol ist kazdy kedy chce domkov) no lenze internetbankingom -kym prejde platba trva 3 dni - a vcera si zapisal este aj zly ucet :-D - takze dnes bude musiet naklusat do ich banky a priamo to vlozit na ich ucet.... o starost navyse... baby a stale mi dava rodina otazku typu - ci vydrzia tie kolace do pondelka!? - koli vysluzkam do prace.... sak ale snad ano,ci???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?