Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani prepáááč, to som nezaregistrovala. Sú perfektné, to by som v živote nečakala, že toto niekto dokáže ;-) Chcem mu ich dať, keď sa pôjdeme prezliecť po polnoci :-) Po šaty asi pôjdem doobeda, neviem, či by sa to nejak dalo.
Odpovedať
fuha-tak to bude teda riadne prekvapko. len aby ste sa este dole do saly dostali =-) ;-) ;-) ;-) to prezliekanie sa urcite predlllllzi ;-) dobry model - dobre fotky :-)
Odpovedať
drahy robi v meste,takze to supnem jemu. ked budes na ceste do ZV,tak mi zavolaj,ja zavolam jemu a da ti ho. navrhovala by som stretko pred tou budovou kde ma atelier Gabika.je to blizko jeho praci. ak by sme dovtedy isli do BB tak urcite zavolam,ok?
Odpovedať
Profilova fotka
baby idem plnit krabicky mandlami - taaaaaaaaaaaaaaaaak sa mi nechce ze az
Odpovedať
Profilova fotka
Jani ďakujem ti, si poklad :-) Isto sa ozvi, ak tu budete. Už prišiel drahý domov, tak ho idem nachovať. Zatiaľ papaaaaaaa :-)
Odpovedať
Katka,tak ja by som to s mandlami vedela rychlo vyriesit. jedna,druha,tretia...do pusy :-)
Odpovedať
ja budem varit az zajtra a tiez piect. len to chce stihnut vsetko - po robote ]-(
Odpovedať
koncim aj ja. krasny vecer nevesticky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteee, Kati, Lochnes, ja uz stresujeeeem... :-N Stale nieco vybavujem, dorabam, upratujem, ze neviem, co skor... ]-( ]-( Ale vidis, Kati, pocko som vybavila, ako som slubila ;-) Len radsej dazdnik nezabudnite, baby :-D :-p Inak ked ste pisali, kedy rano zacinate s kadernickami a tak, tak vidim ze ja som na tom najhorsie: Vstavam 6.00, kadernicka 7.00, make up 8.30, fotenie 10.00-13.00, uf, uf, a sobas 14.30, mame to take na doraz.... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Miluš, ja mám kaderníčku tiež na siedmu. A vstávam neviem kedy, lebo tu budeme tri baby, ktoré tam pôjdeme spolu, takže bude nátresk na sprchu. Ale aj tak asi nebudem spať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A dík za to počasie, ale ten dáždnik určite požičiam od Janky, to je hlavná záruka, že bude pekne
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak nasim sobotnym nevestickam teda pocasie praje :-) no ja dnes konecne nemam skolenie, taka som rada...
Odpovedať
ahoj Matka,tak uz mate konecne po? ja by som tolko skolenia naraz asi ani nevydrzala
Odpovedať
Profilova fotka
Jani este nie po, tie skolenie prebiehaju mesiac, ale nie su kazdy den, dnes som v robote a potom stvrtok, piatok skolenie a buduci tyzden od pondelka do stredy a potom este ani neviem. :-p
Odpovedať
aj tak je toho dost :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no Jani uz som hodila aj ja veci do bazaru a presne o to kremove je zaujem ale modre teda vobec nic... ale aspon nech sa hlavne tej organzi zbavim, tie kamienky mozno aj vyuzijem ... co uz s nimi
Odpovedať
Profilova fotka
veru je toho dost a hlavne ten program je novy a vkuse sa celych 8 hodin sustredit... chodim unavena ako kon.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko sa tu praje :-D
Odpovedať
ahoj Monika. Matka,presne modre nejde.az na organzu - tu uz nemam.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moni. tak ako sa ma mladomanzelka? veru Jani modra je asi netradicna :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moni a kedy budu niake fotecky?
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, mam sa fajn, az na to, ze som prvy den v praci 8-( nechcelo sa mi rano vstavat..este by som brala aspon taky tyzden domka..ale kedze my tento rok nepojdeme na svadobnu cestu pri more, tak by sme chceli aspon nejaky pekny bud vikendovy, alebo aj tyzdnovy pobyt v nejakom relax centre..tak dnes vecer doma nieco popozerame ;-) fotocky nemam zatial ziadne :-( jedine moja sestra mala fotak, ale oni vacsinou len kamerovali, takze cakam az na fotografa..
Odpovedať
Profilova fotka
jaj Moni som sa teraz zasmiala, presne typicke pre oblast prievidze - pri more... :-D :-D :-D mam spoluziacku z vysky a ta tiez tak hovorila, tak som si akurat na nu spomenula. lebo mi hovorime ku moru :-D :-D :-D no tak uz sa veeeeeeeelmi tesim na tie fotecky. ozaj a pozdrav prisiel? ma mrzi ze som to nestihla pred svadbou, ale mala som take fofri v robote ze som nikdy nestihla ist na postu.
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute žienky :-) Prosím vás nemáte niekto tú pesničku Zbohom ostávajte mamičkine prahy, najlepšie aj s tým horoeným textom? Náš DJ ju nevie zohnať :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, prajem krasny horuci den, este ze ja mam v praci chladno a ladove ruky :-) Babenky pocko isto vyjde, este budete nadavat, ze je moc teplo :-) A Moni odporucam relax vikend, aj ked len predlzeny, nam to s manzelikom moc pomoholo...neviem si predstavit, ze plna dojmov zo svadby by som hned naplno zarezavala v praci...Isla som sem len kuknut a sup do Tatier.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky :) ja som unavena - ledva kukam do PC...som tu nastastie len do dvanastej...boze babule - jurkovu babku zobrali v noci do nemocnice...mala problemy so srdieckom...ani spat som poriadne nemohla - ale vraj len arytmia a tak... dufam,ze to nebude nic vazne... :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Ahoj kocky, tak uz mame zarezervovanou svatebku - jedem v cervenci do lazni do Jachymova, tak uz se moc tesime :-)
Odpovedať
Ahojte babuľky...ani ja zatiaľ nemôžem dať foto...nejako mi to nejde...Baby aj vy ste si kopu vecí ktoré ste potrebovali na svadbe pozabúdali doma...ja som zabudla pančušky na redový aj bižu...a neviem čo všetko ešte...no bolo toho dosť...aj ked sme mali domov blízko už fakt nebolo čas....tak hrozne to ubehlo,že som ani nemala čas sa venovať hosťom.... :-( :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Gabi aj ja som kopec veci zbadala az na videu...rychlo to ubehlo a ja som sa tiez nemohla venovat vsetkym...ale bavili sa, to je hlavne! :-) Ziraf super...aj my sme boli vo wellness...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?