Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
babulky, manzelky 24.-ky, gratulujem vam. to je super ze kazdej to vyslo nad ocakavania, tesim sa s vami :-) a rychlo hodte foto nech sa pokochame ;-) nam volal kameraman ze mame hotove DVD, uz len treba ist pon, tak sa velmi tesim ze si to zase prezijem a tiez sa nam uz blizi ta neplanovana svadobna cesta, tiez sme boli na nakupoch ale len manzel si kupil veci na mna akosi nemali :-| no co uz hadam nabuduce :-) tak prajem dobru nocku
Odpovedať
ahojte,Leni,tak som rada,ze uz budete mat hotove Dvd,potom daj vediet,ako si s nim bola spokojna,to aj dost rychlo Vam to spravi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja vas dnes zas len pozdravim lebo sa idem zas skolit :-p :-p :-p takze prajem krasny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko babulky uz sa to tu moc nerozkecava coo?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, jeeej gabi smudlik aj vam gratulujem manzelky majove :-) som rada ze svetko vyslo a tesim na fotecky.
Odpovedať
Profilova fotka
pekny letny den sa praje :-) tak vcera sme boli v restauracii a vsetko nam zabezpecia,nemusim sa o nic starat takze supeeeeer, vsetko im tam mame priniest v piatok a v sobotu prideme uz len na hostinu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej super lyuby :) aj my vsetko v piatok nosime a potom sobota free :))
Odpovedať
Profilova fotka
super lubi ze to mate uz vybavene, my to mame tiez tak, a vcera sme mali nacvik obradu, no sme sa nasmiali aj :-D aj matriku sme konecne vybavili, sa na ans pozerala ze co tak neskoro :-N aj etikety mam konecne polepene na flasiach, tak sa tesim, nech uz tento tyzden vsetko dorazim
Odpovedať
Profilova fotka
mam otazocku na vsetky vydate: ked ste dostavali dary - a boli tam obalky s peniazkami -ako ste to riesili? kam to dat? len tak nechat povalovat na hostine?? my nevieme co potom s tym... :-| :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je supeeer, vsetko sa uz zacina davat na poriadok, vcera som obvolala dj aby som sa s nim presne dohodla co a ako a kecal mi do telefonu 25min az mi ucho horelo ale v 8-), tak uz viem kedy a kde sa budeme fotit dohodla som sa s fotografom ze v prezidentskej zahrade o druhej :-D
Odpovedať
Katka, ja som to davala mamine - mala tu spolocensku kabelocku, ja iba pompadurku. pripadne som supla manzelikovi a on si to dal do saka. ten bol pocas vecera dost drahy :-D inak v krajnosti som pisala ceruzkou na usta na obalky aspon rychlo mena od koho,lebo na druhy den by to medzi tymi rovnakymi obalkami nikto nespoznal
Odpovedať
Článok sa načítava...
Lubka,tak ty si pekne vsetko vybavujes vopred. ale to je dobre,netreba si vsetko nechavat na poslednu chvilu
Odpovedať
Profilova fotka
aha - a to nechce moj drahy ani jeho mamina - aby tie obalky boli len tak v saku ...ze ani na izbu ich odlozit neni bezpecne...no co ja viem - ja sa o to zase tak nestrachujem....
Odpovedať
Profilova fotka
pekne lubi som rada ze takto super postupujete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez rada ze snad mi toho neostane vela na buduci tyzden ;-) len este vybavit povolenie na vjazd do pesej zony a vybrat hudbu na obrad a kupit darceky pre hosti a snad to je vsetko, ale zistujem ze sa to nejak vsetko stiha samo comu som veeelmi happy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lubi tam na fotebnie treba povolenie? my chceme ist na koziu branu a asi prezidentsku som chcela, alebo niekde kde je trava stromy. tazke o druhej ta tam prepadnem na spolocnu foto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lyubi amm najnovsie spravi o pocasi na 7 juna, pekne slnecno, 30stupnov, minimalne 18 - to ta k nadranom, tazke pohodaaaaa a v tych dnoch ziadne zrazky x-) sa tesim a verim ze to tak bude
Odpovedať
Profilova fotka
myslim si ze netreba povolenie, teda aspon nic take fotograf nespomínal, ale asi by som si to mala zistit nie ze nam daju potom pokutu Ok tak ta tam cakam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeee tak to je vynikajuca sprava nech to tak vydrzi x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pochybujem ze ked zbadaju svadobne auto, tu hodinku ci kolk osa budete fotit vam isto pokutu nedaju ;-) my zmehneme z kozej k prezidentskej a snad ta zastihnem bo sme planovali o druhej uz byt spet. ale este to nemam presne doladene co kedy bude v sobotu
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam zatial plan taky o 9,00 som u kadernicky, o 12,00 som u vizazistky, potom domov obliect a ist k michalovej babke na 10 minut a potom o 14,00 som na foteni a potom 16,15 som uz v zichyho palaci a potom hura na hostinu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lyuby ja ti tak zavidim ze az o deviatej kadernicka - ja mam o pol osmej :-S musiim skooro vstavat :-| potom licenie o poljedenastej doma aj s ranajkami - potom presun a obliekanie a potom fotenie o 12,30 a o hned potom obrad..no co uz skoro ho mame... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
fi ja som chcela na deviatu desiatu kadernicku a fotenie od 12-14tej o 15-45 na obrad, takze skludom cely den zvladnut
Odpovedať
Profilova fotka
no ja dufam ze sa aspon trochu vyspim v tu sobotu ze nebudem od nervozity hore uz o siestej ale ja si myslim ze vsetko sa da zvladnut v pohode teda dufam ze to bude v pohode no ale este mi nevolala krajcirka ohladom siat tak to neviem snad ich budem mat tento tyzden hotove aby som nemusela este buduci ist na skusku =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa dost presuvam v den svadby - tak o to to mame casovo narocnejsie.... ale zvladnut sa to da - vstavat budem o 6,45 - co je o 15 min.neskor ako ked idem do roboty a vo stvrtok a piatok nemusim vstavat na budik - tak budem odpocinuta aspon v tomto zmysle... :) a ja idem zajtraaa skusat saty - tak uz som na ne zvedavaaa :)
Odpovedať
Profilova fotka
katka zajtra skusas saty na upravu a v piatok ti ich daju? som myslela ze len ja to mam tak naposldenu chvilu
Odpovedať
Katka,tak u nas to nebol problem.mamina mala kabelku na stole a drahy vydrzal v saku az do rana. aj som ho prehovarala aby si po polnoci dal iba vestu na koselu,ale uz mu vraj z tych otvorenych okien bolo zima,tak mal sako.... a tiez po vykrucanke sme nechali vsetky peniaze na izbe a nic sa nestalo.
Odpovedať
Profilova fotka
droby ano tak to mam - tak je to skoro vsade...popripade sa skusa v utorok a piatok vyzdvihujes... jani - ked mojmu je teplo furt - uz sme aj koselu dokupili bielu s kratkym rukavom - lebo ze v dlhorukavovej sa spoti hned na obrade a bude si ju chciet vymenit...a doma len to skusal a uz mu za 10 minut bolo hrozne teplo...
Odpovedať
Profilova fotka
jaj som zas naopak pocula, tak pohoda. presne o tyzden ich skusam, vcera mi dosli sperky a som z nich uplne ocarena, sa tesim ze sa podarili genialne a verim ze aj k satam zapasuju, mame sa stake zda velky ten nahrdelnik ci len nieco jemne predstavovala, ale ja som maximalne spokojna x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?