Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
milus my sme boli minuly rok v bulharsku - nie na zlatych pieskoch ale inde - ale bolo super bohovsky genialne - ako som si klikla na tvoju fotku s hotelom - taaaaaaaaaaaaak som sa zasnila - ja cem ist na svadobnúúúúúúúúúúúúúúú cestuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lupi, neideme cez cestovku, ale priamo kontakt s hotelom v Bg a letenka cez SKYEUROPE, a to mi aj naletisku staci obciansky? Fakt? Tak to si potom nedam robit, sakra... kati a kde ste boli a tento rok neidete nikam? My sme na Zlatych pieskoch boli aj minuly rok, teraz mame hotel o par metrov dalej, ale bolo naaadherne a to more, ze Kati? A tych atrakcii....hm.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľka my máme dnes takú pseud-rozlúčku so slobou vo forme grilovačky u kamarátky na záhrade, celý deň mám nervy, že je hnusne, ale teraz sa nám tu celkom vyčasuje, tak snáď to vyjde :-)
Odpovedať
Tinka,tak nech Ti to vyjde podla predstav. ja myslim,ze to pocasie do skoreho rana vydrzi a potom o 04.00 hod sa zase spusti lejak
Odpovedať
Profilova fotka
Jani IP
Odpovedať
Profilova fotka
milus my sme boli v Primorsku - bolo tam fantasticky - hotel Queen Nelly. a cez cestovku - bolo tam fakt velmi dobre ...este teraz si pochvalujeme...na svadobnu cestu by sme chceli ist do grecka - ale sem do bulharska sa urcite urcite vratime niekedy :) velmi som bola prekvapena ...ale ako hovoris to more...a pocasie stale krasne..a ceny bohovske...
Odpovedať
Profilova fotka
dala som do albumu fotku hotelika nasho v bulharsku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Woooow, Kati, krasny a isto nobl hotel, to ti verim, zemuselo byt krasne. ja by som ten nas minulorocny dvojhviezdickovy hotel radsej do albumiku nedavala :-D :-p , nebol moc pekny zvonku, ale my sme skromni... Nuz, ale na dnes to uz balime, ja sa tu budem priebezne ukazovat, ved si Kati budeme este vymienat predsvadobne pocity, aj s Lochnes... ;-) :-D Krasny den, papa vsetkym ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vies co - praveze aj celkom v pohode cena to bola praveze - a tento rok ho uz neponukaju :-| on je trojhviezdikovy - ale primorsko nie je draha oblast... som pocula ze zlate piesky vraj su drahe...my sme v hoteli mali len ranajky a prestravovali sme sa vonku - ale to boli ozaj ludove ceny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Milus uplne ti staci obciansky, to mas na pockanie, vobec sa netrap s pasom. Ja si pas vymenim, az ked mu skonci platnost...A na obciankach som cakala asi 5 min., kym ho vytlacili...inak bola to sranda, ked ma zavolali novym menom :-)
Odpovedať
Ahoj kocky, tady mate prvni dil meho "deniku silene nevesty" - http://www.beremese.cz/forum/show.php... :-) Pokracovani priste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som dokoncila svadobnu knihu, drahy este skladal nejake krabice a vkladal do nich servitky..zajtra vecer si ideme porobit vysluzky k cukrarke ;-) este musim oprat drahemu koselu a ostatne veci na svadbu..ale najhorsie bude to zehlenie :-| jaaaaaaaaaaaj babulky, ja sa uz celkom aj tesim :-D :-D :-D nic ma tak nebude hnevat, ako to, keby prsalo :-( |-| ale ja dufam, ze bude pekne ;-) tak sa tu zatial majte a zajtra vas pridem este pozdravit x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni tak to je super, ze to zatial vseto pekne zvladate. neboj pocasie ma byt dobre v sobotu. ;-)
Odpovedať
dobre ranko
Odpovedať
Monika,ja som pocula,ze na sotobu sa ma vycasit,tak to tak urcite bude
Odpovedať
Profilova fotka
jaj no babulky dnes sa vam moc venovat nebudem, lebo mame skolenie od 8.00, cely den, aj zajtra aj skoro cely buduci tyzden :-p :-p :-p
Odpovedať
fuuu nezavidim :-| ja sa budem "skolit"az do augusta
Odpovedať
Profilova fotka
ved my prechadzame na SAP tak teraz mame tie skolenia a este mam aj spravit uzivatelsku prirucku, tak to uz fakt neviem ako urobim...
Odpovedať
prirucku mas tvorit ty? a nemali by to dodat ked uz s programom?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som si tiez myslela ze sa to dava s programom ale nie, tvorime si to my. no tak sa ja lucim. krasny den prajem.
Odpovedať
vela trpzelivosti a nech to rychlo ubehne
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko ;-) my mame dnes v plane asi toto..dohodnut sa s kozmetickou na presnom case, potom musim zbehnut este ku krajcirke, co mi sila popolnocne saty..potrebujem trosku zmensit vystrih, lebo mi vytrca podprsenka, potom pojdeme asi obydvaja masaz, poobede este posledny krat do solarka a o 15,00 idem na nechtiky vecer ideme k cukrarke porobit vysluzky a potom musime este ten nas svadobny tancek natrenovat :-D :-D
Odpovedať
Monika,tak to mas krasny pohodovy den. tak ja som vo svrtok a v piatok lietala ako handra,nestihla som ani jest nie to este relaxovat |-| Ked si na to spomeniem,som rada,ze to mam za sebou,ale na druhej strane ten den D ubehol tak rychlo,ze by som si ho mozno este zopakovala :-) ale s tym istym muzom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moni tak sa drzkaj... Inak ja som mala fofry jedine v piatok, Jani co si robila, ze si to mala take plne??? Asi si bola na vsetko sama, ze?
Odpovedať
Lubka,veru vsetko: vo stvrtok od rano do obeda sme s maminou piekli strudle, poobede poznasat veci na oblecko bud k nasim draheho k rodicom (tiez som prala a zehlila nove kosele pre neho ja),vecer robit vyzdobu, trvalo to strasne dlho. doviest na miesto hostiny nealko,alko,veci na prezlecenie, vyzdobu v piatok: rano nakupit ovocie na stoly, zeleninu na studene misy, potom ist po kolace, trosku som mamine pomohla s vysluzkami (ale to som uz bezala na nechty), potom rovno z tadial pre torty dost daleko, potom s tortami a kolacmi opat na miesto hostiny, hned z tadial ma vyhodili pred kostolom na spoved,omsu a doladit postup sobasa s fararom a sup bolo devat hodin vecer prec, a to som este nemala ozehlene svoje saty. takze tie som zehlila asi do 23.00 potom s nimi utekala k nasim,aby som ich nemusela trepat este v sobotu rano.... Poviem ti,za tie dva dni som zistila co to je nestihat sa ani napit,ani najest
Odpovedať
Profilova fotka
No...tak to ti nie je co zavidiet. Ja som mala asi vela pomocnikov...na nechty som sla v stredu, na spoved este v utorok, s fararom sme boli dohodnuti uz tyzden...ovocie a zeleninu si vzal na starost tatino, strudle sme nepiekli a na vysluzky mala sestra kamosky zohnate, ktore nam pomohli. Ale tie sa robili az v piatok. Ja som mala toho v piatok vela, lebo som roznasala niektore vysluzky, aby toho nebolo na hostine vela a boli sme pre saty, akurat co som pomahala s nosenim veci na miesto hostiny...a mala paradne nervy a hadala sa s maminou...
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj Jani ty si toho ozaj mala vela... ja tiez toho nemam az tak vela ..ale dovolenku som si zobrala aby som bola oddychnuta...len nechty, male nakupy odniest veci a rozniest vysluzky a pre saty ma caka v stredu,stvrtok a piatok... ale ja nejdem na spoved,omsu a tak..takze asi aj preto je toho menej... a nic nepeciem..vsetko sme objednali a dufam,ze to stacit bude...
Odpovedať
ja som si pred svadbou nevydychla ani neodychla ani nespala. este zo stvrtku na piatok som bola hore do rano do 4.00 hod a o 6.00 uz vstavala :-S az sa samej sebe cudujem,ze som v sobotu nepadla od unavy uz o 22-tej. zabavala som sa az do rana do 04.30 a furt na "parkete" okrem hlavneho jedla som nesedela ani minutku
Odpovedať
Profilova fotka
Na mna to inak trosku dolahlo pocas hlavneho jedla. Ja som bola od rana v sobotu v jednom kolotoci a zrazu som mala sediet. A cakat na jedlo...normalne som chytila utlm a keby to nebolo blbe, tak si idem na apartman zdriemnut. Ale ja som si vzdy ako priklad brala moju maminu. Ona bola na svadbe uz tehotna so mnou a v noci z piatka na sobotu spala asi 3 hodiny a zo soboty na nedelu vobec, isla spat az v nedelu vecer o 22,00 a v pondelok uz bola v praci. A zvladla to ona a aj ja :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?