Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
kati kto ta maloval? :))
Odpovedať
Profilova fotka
to bolo take skolenie svadobneho makupu u proficky - polku tvaricky zvacsa ona a druhu polku potom ja :) ak chces meno - poslem do IP
Odpovedať
posli :o) aj ked mne si sa pacila moc aj v tom marhulkovom :))
Odpovedať
Profilova fotka
no mam este zostavenu verziu s marhulovych tienov - a tu mam vyskusat cez vikend a definitivne vybrat vyhernu...
Odpovedať
Profilova fotka
joj Kati keby som sa ja tak krasne tiez vedela namalovat. pridem na kurz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
holkyyyy, venku porad prsiiiiiiiiiiiiiiii :-(
Odpovedať
Profilova fotka
veru Zuzi, hrozne je to pocasie, ale neboj cez vikend ma uz byt pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a sak si bola krasne nalicena matka :) mne islo skorej o to aby som vedela ako to urobit aby to bez vacsich oprav vydrzalo dlho...
Odpovedať
Profilova fotka
ved bola, len nie mojimi rukami :-D :-D :-D ja by som sa tiez chcela tak vediet aj sama, hlavne tiene, to mi az tak moc nejde :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no to se zas pri nasem stesti urcite nam vyhne to hezky pocasi
Odpovedať
Profilova fotka
no matka - tak to len trenovat trenovat trenovat :-D ja trenujem od 13tich - ked som mame sminky zacala kradnut :-D smudlik nevyhne...zacina sa to poomalicky trhat... ja tomu verim ze max do piatka je to prec a potom uz bude dva a pol tyzdna vkuse len krasne slniecko :)
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam Kati ze im fakt ta predpoved vyjde, lebo toto pocasie je hnusne... no veru budem musiet zacat viac trenovat. ved som aj rozmyslala ze by som sa na niaky kurz dala...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte kocky dnes az tak neskoro mam tooolko robotky ze neviem co skor :-| ale mozno trochu neskorsie uz budem mat cas dufam lebo nechce sa mi moc robit :-N
Odpovedať
U nás vykuklo slniečko... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee, jasom dnes posledny den v robote ako slobodnaaaaa,od zajtra az do 2.6 idem mat predsavdobny oddych a stres :-p a kolegyne (doktorka a dve sestricky) ma sokovali, zavolali si ma do dr ordinacie, zagratulovali mi a darovali nadherny meter a pol vysoky ficus, totiz zobznujem izbove kvety, je to moja zaluba, pekne od nich a este jedna kolegynka rucne vysila maslicku na ten stromcek ze "BLAHOZELAME" a schvalne je vysita do bordova, takze nebude chybat ani na svadbe... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej to je krasne milus :)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej Milus, to je fakt pekne...inak aj mna vela ludi prekvapilo, aj kolegynky, prisli mi zagratulovat zo Ziliny aj z Trnavy a dokonca z Nitry...take mile. A este prides kuknut za nami?
Odpovedať
Mius,tak to mas super kolegyne :-) tak si zajtra oddych uzi, a ja ti zajtra napisem do IP tie ceny za ten pas,ok?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako pokracuju pripravi.ja uy to ma vsetko ya seboua bolo suuuupppppeeerrrrrrrrrrr
Odpovedať
Profilova fotka
Ako bolo anjelimoj? Aj foto budu?
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem, Jani, budem rada, moc mi tym pomozes, ked mi to zistis ;-) neboj, Lupi Lubi, dojdem, asi len pozdravit, ale urcite sa este pridem podelit o stres s Katkou buduci tyzden :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lupienka bolo velmi velmi krasne a super som sa bavila fotky budu samazrejme uz zajtra popripade v sobotu
Odpovedať
Profilova fotka
Anjelik, ako to, ze foto ziadne nemas?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Milus a ake ceny za pas zistujete??? Inak sa pochvalim, uz mam novy obciansky!!! Takze Matka, uz som prijala tvoje priezvisko za slobodna :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nestihala som pridavat lebo som mala aj strasne vela prace v praci a prichadzam az neskoro vecer domou ale vsetko napravim slubujem
Odpovedať
Lubka,ceny za pas
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi, vcera som o tom pisala, ze dva tyzdne po svadbe odlietame na svadobnu cestu, tak si budem musiet co najskor vybavit aj pas a sa mi zda, ze sa to da do dvoch tyzdnov, aj dni a Janka mi ma zistit poplatky... Anjelik, tak cakameee... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tam dnes inak bola...pas mas oficialne bud do 24 hodin alebo do 30 dni. Inak to byva aj skor. A kam ides na dovolenku, ked potrebujes k tomu pas? A stary nemas?
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, hm....tak to jedine asi ten 24h, totiz na letenku som zadala uz nove meno ]-( Letime na 12 dni do Bulharska, v albumiku mam aj ten hotel, ak chces kuk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No idem kuk...Milus a cez koho idete? Ja robim v cestovke, viem ti poradit. Nepotrebujes novy pas, do Bulharska chod na obciansky, usetri si zatial korunky za pas....obciansky ta bude stat 150,- Sk a mas ho na pockanie...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?