Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dobru noc baby ;-) zajtra neviem, ako budem stihat, ale aspon vecer vas pridem na chvilu kuknut :-D :-D dnes ani ten redbul nepomohol :-| :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
moni drzim palceky, sa uz nestretnem, no moc myslim na teba tesim, vsetko bude urcite krasne, pocvasie ams vybavene tak neboj, a tesim na teba ako nevestu sa potom cim skor ohlas :-) tfuj tfuj zelam krasny a vydareny svadobny den
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-)
Odpovedať
dobre ranko,tak mam zase co docitavat
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani ;-) ja som vcera objednala fotoknihu so svadobnými fotkami. tak som s tym vcera vecer bavila, aj fotky som uz konecne dala urobit, cez ten net to vychadza lacnejsie, este sice vsetky foto nemam, ale tych par zvysnych dam urobit aj tu.
Odpovedať
cez aku stranku si objednavala? ja budem davat robit vyse 200,takze by som lepsie ceny privitala. ja dnes idem po fotky ale to len asi 20 co fotil ujo. inak mam stiahnute v PC fotky od styroch hosti, este musim zohnat od 3-4 ludi.zatial mam vybranych 180 na tlacenie. Tu fotoknihu si davala ktory format? ja som si davala robit z promocii ale to len ten fotozosit. knihu som este v reale nevidela
Odpovedať
Profilova fotka
cez www.happyfoto.sk rozmer 9*13 je za 2,90 a teraz je tam aj niaka akcia na vacsi rozmer, ale to som nechcela. ja som nedavala tiez tu fotoknihu lebo ta vychadza cez 1000, ale dala som zosivanu fotoknihu, asi to bude vyzerat ako taka brozura, maju akciu a 32 stran vychadza 249, a zmestilo sa mi tam skoro 80 fotiek, dala som rovno 3 kusy aj pre rodicov, a celkom peken to aj automaticky urobilo, niake zmeny som tam nerobila.
Odpovedať
ja mam album na 13x18 tak som nabehla s tym,ze davam robit tie. pani sa na mna kukla a povedala,ze take su svadobne. ja som sice chcela svadobne,ale ked mi povedala,ze fotka stoji takmer 15 sk,tak som zmenila format na 10x15. zatial to bude tych cca 20 fotiek,ale ked ich dam robit cez 200 :-N uff...aby som neminula pri tom vyplatu ta fotokniha: ja som ten zosit robila asi na 10x lebo furt mi to pri prekopirovani na USB alebo ked som sa pokusala to vytvorit v inom PC,ako z toho kde som to chcela objednat, zmizlo. pacili sa mi tam tie pozadia. Davala si si aj text pod fotky? ja som mala pripraveny zosit na objednanie z RAjeckych aj s textami pod fotkami,ale nakoniec sa mi to aj tak vymazalo ]-( Cez to happyfoto si uz niekedy objednavala? to posles obrazky elektronicky?
Odpovedať
Profilova fotka
nie je som tam nedavala ziadne texty len na prvu stranu, myslim ze tie foto sami o sebe hovoria tak zbytocne. no tam si musis stiahnut taky program a cez to sa to pekne da spravit. mozes si zmenit pozadia, ale ja som dala take obycajne - blede aby tam tie foto vynikli. ja som cez to este neobjednavala ale kamoska hej a bola spokojna. akurat ma upozornila ze ked budem vyberat foto tak nech dam format klasik
Odpovedať
Profilova fotka
Jani ty si si uz menila aj vodicak? kolko sa tam plati kolok? pri obcianskom je to 150, ze?
Odpovedať
obciansky 150 Sk kolok a vodicak 200 Sk kolok. ak dnes vyjde,tak si ho pojdem vyzdvihnut
Odpovedať
som na tej stranke a vidim,ze oni maju asi inu fotoknihu ako ta prva,co u nas vybehla... tie fotky si objednavala cez tu moznost HF digizberna? upravovala si tie fotky - myslim tym velkost? lebo ja mam napriklad fotky fotene 8MPx fotakom,ktory bol nastaveny na 5Mpx a kazda fotka ma vyse dvoch Megabitov. v tych zavaznych pokynoch su pri formatoch fotiek napisane aj ich velkosti,tak neviem,ci ich mam pozmensovat (teda zmensit tie Mpx,alebo to poslem tak ako su,len to budem posielat celu vecnost)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte kočky...ja len tak na skok...baby museli ste si objednávať nejakú ikebanku do kostola pod obetný stol alebo na matriku...? ;-)
Odpovedať
Gabika,ja som do kostola neobjednavala nic.kvetinova vyzdoba tam bola a vlastne je vzdy.my sme tie najvacisie a najkrajsie kytice z gratulacii nechali tam,tak to pouzili asi na na dalsie dni.neviem,nestihli sme ist bohuzial pozriet.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani ja som nic nezmensovala. no na tu knihu som mala jeden program a tie foto som robila cez HF asistent, to je velmi jednoduche, len ich tam prekopirujes a potom sa spojis s ich serverom, sice tie fotomi prenasalo pol hodinu lebo som davala vyse 300 fotiek, ale je to jednoduche. Gabi ja som do kostola neobjednavala u nas sa robi kvetinova vyzdoba stale
Odpovedať
Matka,tak to skusim urobit u nasich. sem do PC nemozem stahovat ziadne programy :-S
Odpovedať
tak ich tiez nebudem upravovat.len neviem,ci uz objednavat aj viac fotiek z jedneho zaberu (napr. pre rodinu),alebo ci najskor dat urobit po jednej (aj tak ich bude ratam cca 250) a potom este raz doobjednat po viac fotiek zo zaberov pre rodinu na rozdavanie. len tam to zase bude naratane postovne a ten manipulacny. ach jo...
Odpovedať
Profilova fotka
ved ani ja som to v to robote nemohla az doma som to robila.
Odpovedať
tak buduci tyzden sa do toho pustim.vdaka za tip,urcite to bude lacnejsie ako vo fotolabe u nas
Odpovedať
Profilova fotka
tak to urcite hej, je to polovica, u nas stoji mala fotka 6 sk a tam ju mam za 2,9. aj ked par foto dam este aj u nas robit ale zas to uz nebude tak vela.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko sa tu praje..zatial len tak na skok, idem k doktorke a potom do mesta
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moni, tak co pripravy uz finishuju?
Odpovedať
Profilova fotka
moni moni - myslim ze pocko vyjde - klop klop klop - hlasim ze u nas sa velmi pomalicky vyjasnuje :))) a nieco sa mi zase snivalo o svadbe ale nepamatam co :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, tak u nas sa teda moc nevycasuje, ale hlavne aspon neprsi...
Odpovedať
Profilova fotka
Kati pozerala som to licenie, je super, velmi ti sekne a mne sa mozno aj viac paci ako to broskynove ;-) fakt ti veeeeeeeelmi sekne.
Odpovedať
Profilova fotka
baby - mam fotky zo vcerajsieho vizazistickeho skolenia :) kuk - a dalsie dve za tym http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to uz ohodnotila. takze este raz kraaaaaaasne ;-)
Odpovedať
krasa :-)
Odpovedať
Katka, je to super. ale ty by si dobre vyzerala aj bez licenia :-) ja som si za celu svadbu nestihla ani ruz ani ceruzku si dat na vybozkavane usta. mozno za cely vecer 2x lesk aj to hned islo dole.... sebe som sa nestihala absolutne venovat
Odpovedať
Profilova fotka
hej - a to je vsetko okrem par malickosti (co musim dokupit :-D ) cele s mojimi sminkami :))) mam aj postup napisany aj zdokumentovany - jaj - no co vam poviem - spokojna som bola... ale jani - uplne take fajn by to bez makeupu nebolo...ten povodny vizazista ma doriadil - takze aj pokazit sa da..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?