Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Monika,drz sa. viem o tych flasiach svoje.ty si mala aspon ten napad s obojstrannou paskou.ja som to lepila lepidlom a prednu stranu este preliepala priesvitnou paskou :-| robila som 25 flias asi dva tyzdne zakazdym,ked som sa zastavila u nasich
Odpovedať
Lubka-lyubka: vobec nepijes kavu,kolu?
Odpovedať
Profilova fotka
nie vobec kavu nikdy a kolu len veeeelmi obcas
Odpovedať
Profilova fotka
to je super napad, ja som chcela j na hostinu redbul-v paci sa snim dopujem amne to strasne chuti, nech na svadbe dlho vydrzime tak by sa zisiel
Odpovedať
Profilova fotka
no tak toto si ja neviem predstavit ze by som nepila kavu. ja musim mat dve kazdy den...
Odpovedať
Profilova fotka
mne to nechuti a ani nic kde citim vela kavy napr. tiramisu ked je moc kavove tak to nezjem a uz skusali na mna tolko veci a chuti ale nic, lae zas mi to nevadi aspon si nemusim teraz odvykat od nej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no budete si musiet zvuknut aj bez kavy v tehu :-) ja sa rada zrieknem pijem len v praci vacsinou a dnes som nahradila cajom.
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom aspon bezkofeinovu, inac moje kolegyna je tehotna a sem tam si da aj normalnu kavu, ved to hadam az tak nemoze vadit.
Odpovedať
ja kavu mozem, ale z dvoch-obcas troch salok som to stiahla na jednu max.dve. mne chuti,aj ked mna nepovzbudi.a mne na zahnatie chuti nepomaha ani caj, skor capucino alebo horuca cokola
Odpovedať
Profilova fotka
moze sa ale nemalo by sa, ja som zasadova co sa tohto tyka asi by som si nedala.
Odpovedať
Profilova fotka
No, baby ja som bola asi 5 rokov zavisla na surovej kave, nasypala som si na dlan a vijedala :-D :-D No neskor sa to prejavilo na zaludocnych problemoch, tak zijem na bielej kave-melte, mnam, mnam. Moni, fakt pekne flasky, aj ja som vyrabala a draheho som donutila sa potom trapit so sekundovym lepidlom :-D :-p
Odpovedať
ja som skusala nejaku obilninovu - aspon nahradit jednu salku za den,ale nepomohlo mi to. ta mi nechutila. ale existuju aj bezkofeinove nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
juuuj - to fakt nemozem v tehotenstve kavu? na to som nejako pozabudla...ja som na kave zavisla..aspon jedna musi byt..ale vacsinou pijem dve denne a ked si nedam zacne ma straaaaaasne boliet hlava..no hovorim - cisty zavislak som..to bude tazke veru
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, kofein je napr aj v ciernom caji, takze v tehotenstve bacha na to! =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si zvykla pit spaldovu strasne mi chutila, ale njak mi po zime bolo dlho g praci tak som zacala kofeinovu, doma inak kapucinkujem alebo varenu cokoladu si robim, v restike lubim maciato :-p skuste potom tu spaldovu je to obylna a chuti mi ako nescafe gold. potom su aj ebezkofeinove aniskokofeinove tazke da sa najst si nieco co vam bude vyhovovat
Odpovedať
spaldovu som teda este nemala.ked ju uvidim v obchode,urcite vyskusam. ja som tiez asi zavisla od kavy. a k tomu sezamky,alebo susene banany,alebo aj cerstvy banan ako dnes....a uz som nafuknuta ako balon :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja tu prave svoju druhu mam pred sebou...a dufam,ze mi pomoze,lebo sa mi chce hroozne spinkat...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes vyopila len jeden horuci coldrex a strasne mi to nechutim, este mi je zneho zle :-p
Odpovedať
ja mam moc rada macchiato nebo kapucinko x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a co hovorite na Ricocore? To je bezkofejnova, myslim
Odpovedať
Profilova fotka
ano ricotre je nizkokofeinova, myslim ze nie uplenbezkofeinova a je dobra, tu pije otec a ked si u nich chcem dat a neni capucino dam si tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
este aj lavazza je bez kofeinova nie ze by som pila kavu ale veim tu pila svagrina ked bola tehotna
Odpovedať
Profilova fotka
a na dnes sa s vami lucim majte sa krasne a uzite si zbytok dna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pa lubka aj tebe pekny zvysok dna.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Lubi, ja tiez bezim este dat dorobit oznamka nejake, vsetkym pekny zvysok dnika 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pa miluska, ja zajtra dokoncujem oznamka dufam zu definitivne, aj etikety a menovky dokoncit a dotlacit nech uz to mam zkrku,
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, vy planujete nejakej srazik zase?
Odpovedať
Profilova fotka
babulky..hlasim sa z domu :-D :-D fotky aj pesnicky sme dali kameramanovi..sme dohodnuti uz aj na fotenie, ak bude nahodou prsat (ale drahy ma stale ujistuje, ze nebude..vraj vybavil pekne pocasie) ;-) tak mu teda budem verit.. ale pre istotu som si dnes bola pozicat biely dazdnik od jednej kamaratky..ale dufam, ze ho nebudem potrebovat.. prave sme s drahym doskladali krabice na vysluzky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky moni tak sa vam to rysuje :) take hnusne pocasie je - som trochu premrzla normalne lebo som mala tenku bundu...ale hlasim ze som bola u jednej sikovnej profi vizazistky teda skor image makerky - a doladili sme makeup vybrali sme dve varianty - medzi ktorymi sa musim rozhodnut :) a znova som sa nieco nove naucila a myslim,ze svadobny makeup zvladnem :))))
Odpovedať
Profilova fotka
katka tak super, som velmi zvedava na tvoj svadobny make-up..urcite si vykuzlis nieco kraaaasne na tvaricke ;-) ja som bola na skuske v sobotu a bola som tiez velmi spokojna ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?