Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sampo...mno zanotit...liptovsky mikulas je na skok :-D ...sukromnym lietadlom stiham :-) ..a obchod otvaram internetovy s oblecenim, topankami a sperkami v gothickom style....cize ak patris do addams family budes vitana ;-) julova...dufam ze nebudes mat so mnou co menit ;-) ...ale keby ano ver ze by som ti dopriala mimi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v mojom toho asi vela nenapozeras potvorka,je dost biedny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby prcham z prace, doma sa prihlasim, teda ak nepojdeme na romanticku prechadzku, bo slniecko krasne svieti... tak nieco dovtedy vymyslite :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
potvorka kym prides domov, slniecko aj zajde :-) dani nie tak celkom patrim k adamsovcom, ale cosi by sa tam urcite naslo.. ciernu mam nahodou rada, dakedy som ani ine veci v skrini nemala.. no zopar bielych a sivych :-)
Odpovedať
potvorka, papa zatial :-) ja rada zaspominam na moje Mortisiovske casy :-D :-D...uz nech to je ;-) dakujem, dani x-) ...prvy pokus nam nevysiel, tak asi pockame na svadobnu cestu pravdepodobne../hoci, ked uvidim, ze je ovulka, tak asi neodolam :-D/...hoci navonok nestresujeme, aj podvedomy stres moze zle posobit na mimi...a uz to je len 68 dniiii x-) x-) x-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
julova to je fakt... ved babo pride :-) ak nie do svadby, tak po nej.. aspon si mozes pripit alkoholom na vlastnej svadbe potom :-)
Odpovedať
no ja alkohol moc nemusim a ani tehu nemusim byt ;-)...sa len flaska otvori a ja uz spievam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
akoze malo znesies? mne tiez uz teraz hned zapisuje, ale ked som prisla z belarusi, tak som ine mnozstva zvladala :-) pol litra vodky a tak, ale teraz uz neznesiem skoro nic a ani mi to nechuti.
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme boli nakupovat v metre a dosieli sme 18 litrov fernetu :-D to asi neexnem.... pre tento krat :-) ...kedze nemam sajnu kolko toho na svadbu treba tak budeme nakupovat este 61 dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
boze zeny, nestraste ma, my neriesime zatial vobec nic a to nam tiez treba nakupit alko aj nealko :-S a tiez nemam vobec predstavu o tom, ze kolko a coho
Odpovedať
ahojte, idem sa pridat k majovkam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mno nealko tiez este nemame iba 30 kofol dvojlitrovych a 20 vinnych relaxov... ale za to mam 40 bazantov 12tky a 40 desiniek...sme si zaposilovali... :-) kamarati sa ale boja ze to vsetko vypijeme do svaby...hlavne ten fernet :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no babu konecne! vitaj :-)
Odpovedať
dik :-D baby ako to idete riesit s roznorodostou alkoholu na svadobnej hostine, ja mam z toho nervy :-| buduci svokor si rozmyslel, ze mame zistit , kto co pije a podla toho nakupime alkohol..normalne ma to vytocilo , ze co este mam zistovat 8-( no nech sa hostia trocha prisposobia 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
babu toto presne chcel robit moj Ivo, lenze som ho zrusila, ze hadam sa nebudeme my prisposobovat, sto ludi, sto chuti. Budu pit to, ci tam bude a basta! fernet, nejaka vodka, gin, vinko a uvidime,co este.. mozno aj nejake brandy, whisky (ale iba symbolicky). Inak babu vy to ako poriesite s cezpolnymi? platite im ubytko?
Odpovedať
Profilova fotka
fakt, zabudla som na pivo! no dani, este ze si tu! :-D
Odpovedať
s tym alkoholom je to trefne , poviem drahemu 8-) vychodniari pridu na autobuse a rano pojdu domov , tak sa troska povozia :-) svokrovci zostavaju unas doma. Inak spolu s urcenim miesta hostiny sme dali aj echo, ze kto chce , si moze rezervovat izbu na Jamajke na vlastne naklady ;-) Gabovi kamarati z BA uz maju zarezervovane .
Odpovedať
Profilova fotka
babu tak to ste lepsie vyriesili ako my.. ja som tiez chcela, aby sme dali iba "echo", ze ubytko je reserve, ale nech si to uz zaplatia sami, lenze drahy nechcel, ze to zaplati on. Hm, tak co uz. My mame cezpolnych takych kadejakych... PO, PP, BS, TT, ČR.. ti by asi busom neprisli, skoda :-S
Odpovedať
Profilova fotka
sampo, ver ze aj ja...az potom ma napadlo ze same sa tam asi neobjavi.... a s tym alkoholo tak nejak ako ty...zaklad je stock citrus...to piju skoro vsetci...vinko je zaklad pre rodinu a este kupime vodku a nejaku flasu whiskey a moznoooo borovicku...tu maju radi niektori....jaaaaaj a nesie chybat nas tradicny chlastiiiik Tatransky caj... to je ale iba pre vyvolenych :-P ...no a mladomanzelia budu mat tequilu, ak sa nasi vratia v zdravi a stasti z mexica... mno a budeme jak rintintin vsetci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tatransky caj je fajny (aj goralsky moze byt)... ale tiez len pre "vyvolenych" :-) dobry napad. Aj tequila by mohla byt, ale max. jedna flasa, musim sa dohodnut s kamoskami.. nie, ze sa tam budem nakoniec ja prva plazit.. taka hanba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vsak to...este pred kamaratmi...ti si zvykli za tie roky a su to muzkantske prasce...ale uboha rodina a hlavne ta co ma uvidi prvykrat....to by asi nerozdychali a ja by som si tiez rada pamatala ze kto je vlastne moj manzel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a to pohorsenie co by som vzbudila! chuda babka moja :-) a vsetci ostatni, ktori si myslia, ze som slusna a dobra a mila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj o tebe si to mysli rodina? :-D ...mno moja babinka by asi umrela, keby uz chuda nebola mrtva, keby ma videla ako sa plazim po dlazke a odstavajuca kruhova spodnicka odhalujem moje svadobne pradlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dana teraz si ma fakt rozosmiala :-) s tou kruhovou spodnickou hlavne.. asi preto, ze som si to hned predstavila :-) najlepsie este s nejakou flaskou v ruke
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky ja som si odskocila od apriloviek a urobila som dobre lebo som sa aspon dobre zasmiala.my mame zatial iba vinko ale tiez planujeme nejaku vodku wisky a slivovicku
Odpovedať
Profilova fotka
mno jo...tragikomedia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak vitaj michell :-) ty budes o tyzden skor pani ako ja :-) a dana :-) a mia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze sa nam to blizi.mate kupene uz sv.pohare a ak ano tak kde ste kupovali?neviete nahodou o nejakej dobrej internetovej stranke ci uz slovenskej alebo zahranicnej lebo ja som mimo sk a nemam cas chodit po obchodoch.pls poradte ak viete ;-)
Odpovedať
slivovicka sa spomina aj u nas ;-) a tatransky caj tiez 8-) ... no to bude vyzerat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
michell pozri svadobneozdoby.sk. Ja som odtial objednala balony :-) ale ci pridu, to este netusim. alebo aj svadobnyobchod.sk My pohare mat nebudeme, zda sa nam to zbytocne. Bude potom na ne iba padat prach a navyse nas ziadne ani neoslovili, ze toto MUSIME mat. no ja si hlavne neviem celkom dobre predstavit, ako budem chodit na zachod v tych satach :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?