Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a povie mi, ze musime ist este do Prahy kvoli kuchyni :-S ale urcite pojdeme aj do BA, lebo tam chodi po obrazy k vytvarnikom :-) Joj, vybijaju sa mi baterky a kabel sa mi nechce hladat, tak vas asi opustim :-( pekny zvysok vecera a dobru noc :-)
Odpovedať
nevadi...aj zajtra je den ;-) tak dobru nocku, samponik...idem aj ja pod duchnu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
matrace su velice dolezity predmanzelsky predmet!!!
Odpovedať
:-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak to som vas teda vcera nestihla :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nieco po 16tej som sla z prace, doma som sa zahrala na poriadnu gazdinku - povysavat, vyzehlit a upratat zlahka, aby ked prisiel domov nastavajuci bolo doma vsetko ako zo skatulky :-D a kedze sme vecer riesili oznamenia, tak som uz nesla na net a nemohla sa zucastnit vasnivych debat ;-( No tak keby niektora z vas stihala aj cez den nieco popisat, tak budem len rada. Nie zeby som nemala co robit, ale aj tak listujem stranky a hladam este milion drobnosti, tak zatial ignorujem nahromadenu kopu nevybavenych pracovnych veci :-p
Odpovedať
Profilova fotka
...tak konecne som sa odhodlala opisat tu metodu ako otehotniet a ako neotehotniet....vola sa to Billingsova metoda....tuto je to celkom zhruba opisane http://stm.szm.sk/Hlienova.htm ...a teda najvyssia plodnost je vtedy ked ten hlien sa natahuje ako vajecne bielko ze je vpodstatetenky a dlhy...keby ste si ho dali medzi prsty... teta nam vravela ze jedny manzelia mali takyto hlien len dve hodiny mesacne...a teda tazko by otehotneli keby o tejto metode nevedeli....keby vam bolo nieco nejasne tak kludne sa pytajte...
Odpovedať
cafte majovky....mame tu vikend :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak co sa tyka toho hlienu tak nemam teda chut si citat tu metodu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj a julova urcite googli "billingsova metoda" potvorka...ked budes chcem mimi a nebude sa darit ver ze urobis ovela viac ako citat o hliene....
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem a aj sa toho dost obavam, ale kedze som prisla po obede, tak nic moc =-)
Odpovedať
Profilova fotka
helou majovky! prisla som vam zazelat pekny vikend, kedze sa tu asi neobjavim... a budete mi chybat pri mojom vikendovom zachvate vedy :-D a fomarik zmizol? aj mia?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte zlaticka :-D.... tak akoze dnes bol "masaker-deň" - financnu uzavierku robim a ten bordel v cislach musim dat do poriadku lenj ja! ]-( :-D ...uzol na nohach a ani na wcko som nestihala :-)...uz to bolo kriticke miestami :-D...ale prezila som, len som dnes nemala ani sekundu volnu...tak az teraz z domu :-) co nove? :-D
Odpovedať
zuzi caf....no konecne vikend ;-) ....a zachvilu nedela :-| ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no mame za sebou dalsie sedenie :-) s nazvom "viera a mravy" :-D
Odpovedať
dani :)...uz sme skusali ciernu potrav. farbu :-D...kuk moj album - je tam minivzorka vcera vyrobena ;-)...takze supeeeeer...a ked bude torticka poschodova a poleva hladka (na vzorke je to len natrete kremom)...nooooo...tesiiiim sa x-) :-D takze viera a mravy? :-D...ja by som na take nemohla chodit, lebo by som si odkusla jazyk :-D :-D
Odpovedať
caute babenky, ako pozeram, odkedy som tu bola naposledy ste toho postihali dost prebrat :-D mi aj dost trvalo, kym som to vsetko precitala..
Odpovedať
Profilova fotka
julova...mnam mnam tortickaaaa :) vies co ja som mala pekne nervy pred tym sedenim, ze budem si musiet kusat do jazyka a podobne....a opak bol pravdou...ujo farar mlady a strasne sympaticky... pochovaval moju babicku pred rokom a pol a kraaasne hovoril, raz som bola na jeho omsi, ktora bola zadusna za babicku a omsa bola nadherna... az som sa sama zacudovala ze ja neznaboh som to uznala a dneska mal s nami sedenie a povedal vela mudrych myslienok...prinutil nas zamysliet... naozaj som prekvapena.... :-) uz sme v polovici sedeni a zatial to bolo bezbolestne :)
Odpovedať
no tak to my sme este ani nezacali, vraj to staci po velkej noci. ale mam z toho celkom obavy, hlavne za draheho, ze ako to bude zvladat!
Odpovedať
inac baby, hladam korunku do vlasov - s perličkami, taku smotanovu, nie bielu. neviete mi poradit?
Odpovedať
teraz take teda aspon u nás predavaju v kazdej bizuterii :-)
Odpovedať
No tak to ja som uz obehala Moravce, Nitru aj Trnavu a este so ziadnu taku nenasla :-(
Odpovedať
tak skus posurfovat na nete a objednat si tak :-. ... skus mrknut na www.svadobnyobchod.eu , ci tam nieco nebude...
Odpovedať
zuzi ako vikendujes??? x-)
Odpovedať
Nie som Zuzka ale... Keď tu nikto nie je... :-(
Odpovedať
a ako teda ty??? :-D
Odpovedať
Ja celkom dobre. No musím ísť. PRetože môj 8ročný brat sa chce hrať na PC ]-( :-D
Odpovedať
luc, dnes som bola v praci do druhej....a teraz doma sem tam riadim a ocumujem na MS a MK :-D...drahy ma zasa pacovny vikend a vonku taka mrcha pocasie ]-( ...co Ty? a ako mrcha? a nejake pozitivne priznaky?? ;-) :-D
Odpovedať
zatial ani mrchovske a ani nijake ;-) :-) zajtra sa rozhodne :-D :-D ozaj zajtra od rana ideme krstnej....tak budem trenovat so sesterkiným drobcom :-D :-|
Odpovedať
no...treba treba :-D :-D...aby si uz bola pripravena...mozno coskoro vyuzijes x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?