Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Ahojte ako pozeram vsetci chcete zdrhat :-D :-D
Odpovedať
ale ja ešte nieeeeeeee ;-)
Odpovedať
NO supeeeeer.... :-D a ako pokracujete....ja som takááá rada ze mame toho fotografa :-D
Odpovedať
no my nijak ale teším sa s každou z Vás, ktorá už niečo má.... 8-) len tak dalej!! :-)
Odpovedať
ahojte kocky, tak uz som doma ale som taka strasne unavena ze sa asi ozvem az zajra a precitam ako sa tu mavate ;-) zatial pa pa mirka - asi Ta pridem coskoro navstivit oki? 8-)
Odpovedať
Caute baby, pridavam sa do Vaseho kruzku.My sme sa konecne s drahym dohodli na termine 5.5.2007, tak snad to uz bude definitivne.Uz som aj bola poskusat nejake saticky zo zvedavosti, len ma stve, ze vlastne tam nemaju poriadne na moju velkost,lebo su vsetky nejak zuzene,tak som si musela domyslat, ako by mi sadli, keby sa upravili. To som si teda takto nepredstavovala, ale co uz....
Odpovedať
Profilova fotka
mimka:)) tak to sme na tom nejako podobne. aj my asi chystame nejake zivotne zmeny:)) (super si to nazvala: ;-) ), takze neviem, ci nakoniec nejak neposunieme ten nas datum na neskor...ale to je este daleko. vitaj, ronikacz...:))) to s tymi satkami ber s rezervou.ja mam tiez take skusenosti. aj ked som viac-menej skusala tie satky len zo zvedavosti, akoby som ako potecionalna nevesta vyzerala :-p ale tiez mi nevysli velmi v ustrety...teda vysli, ale musela som zapojit aj fantaziu.. raz som skusala tak, ze ten pan, kt. v tom salone predaval, mi celu dobu asistoval a pridrziaval korzet vzadu..citila som sa viac ako trapne.. :-x
Odpovedať
dik terezka, no slecna bola fakt ustretova a jedny saty som skusala aj na 2x, len ma stvalo, ze vsetky saty tam boli upravene na mini velkosti {cca 38-40}, tak ja s mojim bruchom a prsiami, som si mohla iba fantazirovat, jak to asi bude na mne vypadat upravene...trosku sa toho bojim, aby mi potom fakt sadli a aby som nebola nejak neprijemne prekvapena
Odpovedať
JA som este saty nebola kuk kedy asi pohjdete skusat????? :-) :-)
Odpovedať
ahojte, je tu niekto?
Odpovedať
ahoj LUCULKA ja sa chystam na saty este tento alebo buduci tyzden, lebo to chcem stihnut este do vtedy kym odide sestra do anglicka, strasne chcela byt pri tom tak sme si to uz nejako naplanovali aby sme to stihli, ona odchadza 1.9.06 takze este mame nejaky ten tyzden, ved sa uvidi, mne povedala kamoska co robi v jednom salone aby som prisla az v oktobri lebo september je svadobny mesiac a vela siat je aj v tyzdni prec, ale uz sa tesim ako mi nebudu sediet :-S
Odpovedať
ery, ajoooooj, tak si doma? ideš skúšať šaty?? ja sa nehrám...aj ja chcem skúšať šaty, zhánať fidlikantov...prosiť kňazov...ale čo už....sestra odchádza 1.? aj moja polovička ide 1.preč...ma opúšťa...a ja som z toho všetkého teraz mimo... :-( tak aspoň na tú kávičku dojdi... ;-) ronikacz, vitaj :-( luculka, tak aj ja idem skúšať šaty!!! podme spolu!!!!!!!!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dik baby za privitanie!!! Celkom by ma zaujimalo, ci uz mate nieco zajednane alebo ste este tiez v stadiu rozmyslania a studovania napadov. U nas bude asi cela organizacia na mne, lebo moj drahy sa vyjadril, ze nech je cela svadba ako ja chcem.Mysli si, ze sa z toho vyvliekne, ale nejake vybabovacky nanho necham ;-) Ja som prave tiez bola obzerat saty lebo som bola na dovolenku doma na Slovensku,tak sme sli kukat.Teraz pride segra za mnou do Prahy, tak pojdeme mrknut sem do prazskych salonov. Baby, uz iba necelych 9 mesiacov ...teda aspon pre mna.
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte:)) roni, tu v prahe su celkom krasne saty. neviem presne kde byvas, ale nedaleko hradcanskej je celkom fajn salonik:))saty nie su drahe, a ludia su tam uplne super:)avsak vsetko zavisi od toho, co sa ti paci:))aj nedaleko andela su super saloniky:))
Odpovedať
Terka, hej hej, no dopravim sa vsade.Len ako som pisala, fakt ma stve, ze vlastne tie saty skusas-neskusas.Spodok a cez brucho ok, ale cez prsia si musim domyslat, ako mi to sadne ked sa to rozsiri...
Odpovedať
Ahojte ja pojdem tiez tak oktober.....november...mam uz nejaku predstavu ale este ako to bude na mne vyzerat :-D :-D .....a dnes idem pisat meil kameramanovi.... :-)
Odpovedať
čoje babenky, kde to vázne?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale ste tu toho veľa už popísali... čo som tu nebola :-) idem sa pustiť do čítania ;-)
Odpovedať
ahojte ja som mala pôvodny datum august 2007 ale teraz neviem neviem... tak predavam uplne novu čokofontanu za 4700,- nepoužitu - keby ste o niekom vedeli čo by ju chcel dajte mi vedieť - inak v obchode v Ba je najlacnejšia za 5750,-. dodavatela na čokoladu nie je problem zohnať tiež.
Odpovedať
ahojky, tak toto bol bojovny tyzden no hruuuza clovek je par dni prec a tolko roboty tu na mna cakalo, mirka co budes robit cez weekend? nedame kafco? prisla by som hm?
Odpovedať
kocky, lucim sa s vami, hoci som prilis nepokecala... hajde do aprila... :-) draheho babina by sa rok trapila kvoli "nestastnej majovej svadbe" - hoci ja na take povery neverim - ale posunuli sme to trosku skor...
Odpovedať
ery, prepáč....teraz som sa vrátila...boli sme na Duchonke... bella, tak aprílová?? no čo, babina bude mať kľud na duši a Ty budeš skôr nevestička ako my.. ;-) ..ja som vždy chcela aprílovú svadbu...to je taký bláznivý mesiac ako my dvaja...ale 19tka je moje...naše magické číslo a tá je až v máji v sobotu... :-)
Odpovedať
ahoj mirka, chcela som sa zastavit teraz cez vikend ale nejako som to vsetko nepostihala a ako vidim aj tak si nebola doma, neva ved ja sa ozvem dufam coskoro ako sa mavas? a ako to vyzera so svadbou?
Odpovedať
ahoj Ery, no so svadbou...nič nové...stále bod mrazu....takže asi tak....ale aspoň, že sa vybláznim na kamkinej teraz 23.9. tak uvidíme... :-) potom sa ozvi...,pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
... este som ani nezacala s nejakym velkym planovanim svadby a uz mam chut to koncit, na vsetko vykaslat. Zacinam byt z celej svadby nejako znechutena ...
Odpovedať
nazdar egyptanka, moznoze je to len tou nehoraznou silou a mnozstvom prispevkov na tomto webe... hm? ;-) do svadby mas este daleko, ...ja sa posledny tyzden snazim brat vsetko velmi pianko, lebo inak bude zo mna do svadby iba velka kockata hlava... :-D ...alebo je v tom iny hacik?
Odpovedať
Profilova fotka
bella, drahy je z velkej vychodniarskej rodiny a ked mi jeho otec vyrataval koho vsetkeho pozvat tak sa mi oci prevratili a tak ako v disneyho rozpravkach som myslela, ze v nich mam znak dolara ... ja viem, svadba je len raz, treba si ju uzit, ale svadbu pre cca 100 ludi v BA, kde by som za vsetko nechala okolo 180 tis. ... tak tiie peniaze si viem predstavit investovane do niecoho ineho a nie do nejakej velkej zranice. Keby som vsak svadbu presunula na vychod, kde ma jeho rodinny znamy podnik a kde by nas to vyslo lacnejsie tak mi zasa bude luto, ze nebudu so mnou kamarati, lebo ti by sa urcite netrepali 600 km mimo BA ... tak ja fakt neviem. Teraz som bola este na svadbe draheho otca, ktory sa druhy krat zenil a vsetko to vsetko na mna dolahlo, ked zrazu na nas vsetci vybafli: " ze super, gratulujem ... aj vy konecne budete mat svadbu buduci rok, ze uz by sa patrilo po vyse 7 rokoch.... atd, atd" az som sa tychto reci tak zlakla, ale uz nie je cesty spat, lebo to uz by bol asi 4 termin co by sme odvolali. Mam proste z toho vsetkeho taky zmatok, ze mi je az do revu :-(
Odpovedať
uff, to je trosku zlozitejsie :-| fakt ze robit v blave vychodniarske svadby je financne rovno na slucku. jezis, teraz ma napadlo, ze vsak nielen to jedlo a pitie, ale aj ubytko.. ako z toho vykluckovat s co najmensimi stratami? snad oslava niekde blizko blavy? alebo ak mas stastie na akcnych kamaratov, ze by tvoju svadbu ponali ako jedno velke adventure a dojachali na vychod ;-) z tvojej strany je vas o hodne menej?
Odpovedať
Profilova fotka
z nasej strany ... ak sa nazbiera 10 ludi tak budem rada :-)
Odpovedať
hm, vies co, ja mam dokopy 20 ludi - rodina, kamarati - nic vic, nic min drahy ma 70 ludi - banska bystrica, okolie lucenca a kysuce a svadba bude u nas v trencine. nech si pocestuju. termin sme prelozili este na neskor ako by som chcela... hlavne kvoli love, povedali sme si, ze si to komplet vsetko potiahneme z vlastneho vrecka... takze setrime :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?