Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to by som aj ja chcela julova, ze 45 ludi, ale len clenov rodiny z mojej strany je viac :-| no co uz, ved nech maju radost :-D hadam aj daco prihodia potom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova aspon sa doplnate 8-) my sa tiez doplname, ja mu sluzim niekedy ako diar, lebo zabuda ... to asi uz vekom :-D ale nedala by som ho za nic na svete uz :-)
Odpovedať
:-D...my sa az tak rodinne nestretavame a je to roztrusene uz ani neviem kade tade a kedze si vsetko platime my, tak tam bude iba rodina a ludia, s ktorymi sme pravidelne v styku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh no ja si musim niekolko desiatok tisic pozicat od nasich, ale ved vratim raz 8-) a my sa napotvoru s tou rodinou stretavame... a hrozne sa tesia, ze uz pojdu na nejaku svadbu po rokoch. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pripojím sa k vašej téme Májovky. My budeme mať 40 hostí. Mne osobne sa to zdá byť akosi málo ale mamka tvrdí, že je to akurát. Kamarátov si nepozývame, pretože moje kamarátky zo školy sú mimo Slovenska a tu v BB nemám ešte nijaké kamošky a Mirkovi všetci "kamaráti" závidia, že sa ide ženiť. Sú to strašní neprajníci. On si nežiada, aby na našej svadbe bol niekto z jeho známych.
Odpovedať
no...ja som ten dominator u nas a Petulovi to tak vyhovuje...niekedy mu do bodky "musim nadiktovat" co ma ako urobit, ale uz si zvykam :-D...beda tej zenskej, ktora mi nanho siahne ]-( :-D ...a co sa tyka tesenia sa na svadbu...sme zatrhli take na zaciatku - z jeho strany...akoze sesternice a bratranci, ktorych nevidel roky sa dotesili :-)...ale tety a ujovia to chapu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
My vlastne ani nemáme veľké rodiny. Z mojej strany to bude 27 ľudí a z Mirkovej 9. takže to bude v takom úzkom kruhu, ale nevadí. Pre nás je najdôležitejší svadobný obrad a naša láska....to ostatné je vedľajšie. Julova, dakujem za ten tip na baloniky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nuz, tak sesternice a bratrancov ani velmi nepozyvam, iba tych, s ktorymi som castejsie, tety a ujov tiez tak nejako... no lenze co uz narobim, ked oco ma aj tak 10 surodencov :-S a on si zase kamaratov z divadla napozyva(l), takze takych 110 ludi to asi bude... ja si kamaratok pozyvam len zopar
Odpovedať
Profilova fotka
no vy ste si ale poriadne pokecali za tento vikend... ja doma nemam net, tak sa pridavam az dodatocne... po dnesnom utrpeni u kozmeticky :-D my budeme mat oklo 60 ludi - povodny plan :-N no ale ked pozeram ako sa to zo strany draheho stale pridava, tak neviem-neviem! citala som tam ze ste sa predstavovali, tak skuste uz pre tu srandu ze ako sa volam ja.... z niku sa to da mozno vydedukovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj mia :-) no mohla by si byt napriklad Mirka alebo Miriam alebo nieco take, co sa zacina na Mi :-D
Odpovedať
Ahoj mia :-)...Mne hned napadlo Caramia :-D...ale netusim...Mirka? :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak vcera som videla asi uuplne najvacsiu radost z nasej svadby! :-N bola to draheho neterka, ktora ma 6 rokov - mali ste vidiet ako sa tesila ze jej rodicia pozicali kraasne druzickovske saty v sobotu a este co sa tesi najviac - buchotky tomu hovori! :-D -klopkave topanky... uz mame nadiktovala ze budu cvicit ako bude rozhadzovat lupienky! vtedy som si povedala ze tak takuto radost niekomu urobit vlastnou svadbou - hmm som nikdy veru nemyslela! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
sampo :-D :-D...telepatia :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skoda, ze mne nema kto rozhadzovat lupienky :-( este sama by som si mohla hahahaha :-D to by vyzeralo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sampo, julova - musim povedat ze mate vyborne dedukcne schopnosti - hned na prvyx ste to zistili... :-N ano som Mirka - Miroslava, chodievala som na chat s tymto nickom tak som si ho dala aj tu.... sampo - ja som to zasa inak vobec neplanovala - ze by mi niekto lupienky rozhadzoval, ale ked som videla tu jej veelku radost, tak som jej ju nechcela pokazit! to bolo take pekne! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova asi :-D este aj v tej istej minute. Tak mia ked dorozhadzuje tebe, tak ju urychlene este poslite mne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D sampo - teraz pozeram ze keby si mala aspon dalsiu sobotu... ale ty mas v ten isty den! :-. taak to neviem ci sa jej bude chciet... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
okrem toho... ona je taka, ze ju vsetko bavi iba chvilku, tak dufam veelmi ze ju to neprestane bavit prave v polke cesty v kostole! :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mia no ved prave preto som to napisala :-D to by asi nestihla, chudatko 8-) rozhadzovala by lupienky potom z poslednych sil ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha zase ste mi dali zabrat kym sa sa docitala do konca :-) kto sa to tu pytal na tie baloniky? najlahsie ich zozenies v papiernictve...to by nemal byt az taky problem... no dneska som konecne dobojovala s vyzdobou.... zrusila som tu cervenozelenu a je iba cervena...rozne odtiene a teda samozrejme biela nemoze chybat... no tusim to pofotim a nahadzem do albumu, ale teraz sa mi nece :-) dneska som nejaka leniva...zle som spala...vyhodili nas s kapelou zo skusobne....a taaak... jjuuuj babule my uz mame skoro vsetky oznamka rozdane a zozali uspech... tak sa teskame ako sa ludia teskaju na svadbu...len sa nejak premnozuju prdbezne to vyzera na 120 ludi... nejdete niekto so mnou vylupit banku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dana_viktoria tak som rada, ze nie som sama s tymi "premnozenymi" ludmi :-) asi pojdem s tebou vylupit tu banku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mno asi tak....ale vobec napriklad nemam odhad kolko tolko ludi vypije alkoholu.... :-)
Odpovedať
..a hlavny stan si urobte u nas, byvame blizko NBS :-D inak hlasim, ze mrcha je v "zakrute" :-( ...tak som volala drahemu, ze bohuzial majster sveta tento mesiac nebude, a makame dalej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dana - tam v predoslych strankach si ma taak rozosmiala svojimi vyrokmi ze len... :-D no a teraz uspesne pokracujes...len tak dalej! ty musis byt doost zaujimavy clovek! a julova napodobne! :-N najviac sa mi lubi ten novy vyraz - ze MRCHA :-D asi to zacnem pouzivat... len ci tym nepohorsim mojho draheho! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-. hm dana, tak to netusim ani ja, keby som aspon matnu predstavu mala by pomohlo. Predpokladam, ze toto vyriesi zase drahy. Vy si tiez donesiete vlastny alkohol? julova OK, zacni kopat tunel pls. :-D A nebojaj, majster sveta bude nabuduce. Ale zase nemusis sa nechat odradit mrchou, niektore "maminy" to normalne maju take prve tri mesiace ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja mrcha chodi tak presne ze by som si hodinky mohla podla nej nastavovat....ale to bude asi tou HA...kolko po vysadeni HA vam mrcha nedosla....teda ak s tym mate skusenosti...lebo som pocula ze po dlhodobom uzivani a naslednom vysadeni moze sa nedostavit aj rok...ale ne z tehulkovstva... mno idem babule prave pre cervene hodvabne lupienky...esteze tu existuje bazar...uz mam vyzdobu kompletku :-) mia...aspon niekomu je do smiechu... :-D alebo ta lichotka bola ze chces aj ty podiel z tej vylupenej banky? ;-)
Odpovedať
babule, je tu tema, ze kolko sa vypije na svadbe, alebo nieco podobne a su tam rozne napojove listky na rozne pocty osob ;-)...mne to celkom pomohlo aspon ako tak si predstavit mnozstvo ;-)... sampo...ved este malinke % nadeje sme si nechali v zasobe :-D...a on moj majster sveta je aj tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Baby, ak by ste chceli pomoct s kopanim, tak sa pridam aj ja.samozrejme, ze chcem aspon maly podiel, lebo nas bude okolo 70. Julova,mrzi ma to,velmi som ti drzala palce, ale urcite sa to podari na buduce. Ta mrcha je ale mrcha :-(
Odpovedať
mirka, dakujem - ale my sme bojovnici...buduci mesiac jej to natreme ]-( :-D mia, tunel zacnem kopat po mrche :-D...ja som skromna...take 3% potesia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dana ja som ju vysadila raz asi tak pred 4 rokmi a najprv nechodila mrcha vobec, potom prisla a mesiac sa jej nechcelo odist az kym nezistili, ze mam hormonalnu poruchu (moje telo si myslelo, ze som tehotna ;-) ) a tak mi ju dali naspat. A teraz som ju vysadila v decembri a zatial mrcha prisla.. no ako tak presne :-) a kdeze si objavila tu temu julova? to by sa mi celkom zislo.. ja tam toho teda vela asi nevypijem ;-) plaziaca sa nevesta by bol asi dost vtipny pohlad :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?