Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
vraj oboje priznaky su veeeelmi podobne...tehula som este nebola ...tak neviem :-| ...
Odpovedať
Profilova fotka
a prsia ta nahodou nebolia? :-) lebo to je vraj celkom dobry priznak (ale tiez mozu signalizovat aj mrchu :-x ) inak dala som do albumu obrucky (aj ked nie nase, ale nasla som podobny obrazok :-D )
Odpovedať
nebolia, ale tie ma nebolia nejak zvlast ani pred mrchou...asi nemaju ake boliet :-D ..ale napadla ma mykoza :-x ...a s tou som ja doteraz problemy nemala :-| ...tak uvidime..uzom okukala :-D...pekne x-) ...aj my mame biele zlato ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak mozno ked ta zacnu teraz boliet, tak to bude ten spravny dovod 8-) ten detsky :-D
Odpovedať
nech ma vsetko boli kludne...ale len z detskeho dovodu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mozno by ti primar.sk "porozpraval" o priznakoch.. ale tie ty uz asi teoreticky ovladas ;-) ja sa tam chodim obcas strasit ohladom porodu :-S
Odpovedať
no ja sa asi pojdem postrasit neskor :-S ....ale prezili ine, prezijeme snad aj my ;-)...hej...uz by som priznaky odrecitovala aj o polnoci...ale ked kazda zena je tak specificka...no uvidime...najistejsie bude, ked to potvrdi az sono...a to ma este nejaky ten tyzden cas...najblizsi ciel = nech sa do konca tyzdna nedostavi mrcha :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ti teda prajem, aby nie! nech sa neopovazi :-D ! no ja si tiez hovorim, ze prezili aj ine... ale zase pocula som aj o kadejakych komplikaciach a tak.. no prijemne to asi velmi nie je :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a vase obrucky su pekne 8-)
Odpovedať
ved som citala vselico od dievcat na Modrom Konikovi :-S ...ale hadam k zdarnemu koncu pomoze aj pozitivne myslenie ;-)...
Odpovedať
Profilova fotka
to dufam :-) mozno stresujem len teraz a nakoniec to bude relativne v pohode.. aj ked este vobec neviem, kedy to bude... :-S
Odpovedať
este neplanujete? |-| no ja mam uz po 30-ke takze tik tik tak :-D...a materinsky pud ma valcuje uz z kazdej strany :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojky! Čítam vašu debatku...hm, Julova nebojkaj, ešte ten 1 týždeň nejak vydržkaj a potom sa dočkáš. Sú to riadne nervy. Ja sa teraz začínam nejak sledovať....prsia, pleť, chuť do jedla, nafúknuté brucho, atď.... Tiež navštevujem niekedy Modrého koníka ale radšej sa nejdem tým trápiť. Ja sa snažím nad tehulkovstvom nemyslieť /to mi povedal doktor/, ale je to ťažké. Radšej sa teraz zamestnávam myšlienkami okolo svadby. My to máme za 90 dní....to je taaaaka veľa...juj! Kedy by si presne mala dostať mrchu? A chodí ti pravidelne? Sampo: ten detský kútik je na druhom poschodí, vedľa KFC a Čínskej reštiky. Prstienky sú krásne!!! x-)
Odpovedať
ahoj fomarik...tiez sa snazim nemysliet, ale tento posledny tyzden je najhorsi :-D....(ne)cakam ju v stredu-stvrtok...posledne tri mesiace som mala 30-dnovy cyklus...a viacmenej je vzdy tak 29-31 dnovy... my to mame za 76 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako rada by som ti to čakanie uľahčila!!! ;-) ;-) ;-) No vidíš...tak ani nie týždeň, vlastne už v piatok si možeš urobiť testík. Veľmi ti prajem aby bol pozitívny. Kiežby aj náš. Mirko dnes v práci pozeral na malé ponožtičky a hned mi volal, či ich má kúpiť. Týmto ma len viac deprimuje.... Takže za 76? Ja som si to len dnes prepočítala a idem si zrejme strihať meter ako na vojne.
Odpovedať
Profilova fotka
julova no ja by som aj chcela, ale mala by som este chvilu pockat... tak pockam :-) mam 25, tak este ma hodiny tak neprenasleduju. Fomarik jasne, uz viem, minule tam bolo teda dost vela kriciacich deti, tak to ta potom obdivujem, ze to zvladas ;-) ale zase sadla som si vedla nich.. :-D minuly tyzden to bolo, vo stvrtok asi. a vyhravam, ja to mam za nejakych 69 tusim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Minulý týžden som nerobila, bo som bola doma vo VK. No tak nabudúce sa zastav...ak budeš môcť. 69 - magické číselko :-D :-D :-D :-D :-D :-D . Potom, keď to budete mať za sebou, tak mi aspon všetky dáte vedieť, ako to prebiehalo, aké dojmy, zážitky, jednoducho všetko..... ak samozrejme po svadbičke nezanevriete na túto stránku. Ked sa vy povydávate, budem si dopisovať sama so sebou? ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie, ja pekne pockam, kym sa vsetky majovky povydavaju :-D a potom uvidim, kto sem este zavita 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to dúfam :-) . Inak moj drahý pracuje v Europe- ako SBS- kár. je tam jediný vyholený, takže možnože si videla aj jeho.
Odpovedať
Profilova fotka
juuj aj my to mame za 69 :-) leti to teda strasidelne rychlo.... ako prezivate nedelu majovky? ja mam teda dost asi to zabalim a odoberem sa na zimny spanok... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik mozno :-) ale budem si ho musiet vsimnut nabuduce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky. Ak mozem tak sa k vam pridam aj ja kedze svadba sa veru blizi a rady sa hodia :-) Fomarik takto som ta tu normalne objavila :-D Som ale sikulka vsak? Inak aby som sa predstavila volam sa Romi (Romana) a s Petkom sme sa rozhodli pred mesiacom ze ideme robit svadbu kedze som uz od decembra tehulka. Tesime sa najviac na svete ;-) Vy uz mate skoro vsetko zariadene a ja este len zacinam. No takze mam co robit aby som vas dobehla. A snad aj nejaky ten albumik si vytvorim nech mam svoju vizitku svadobnych priprav.
Odpovedať
Profilova fotka
Dididi vitaj... tusim je nejak dost majoviek ktore maju nastavajuceho Petulka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vitaj dididi :-D neboj sa, to stihas .. ak pojde vsetko bez problemov 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No veru aj ja som si vsimla ze Petkov je tu dost :-) A to ten moj chce mat aj synatora s takym menom ;-) sampo vsak ja zatial nestresujem. Len si vravim ze by som sa mohla uz do toho pustit a nieco riesit. Aj ked miesto a cas na obrad a salu na hostinu uz mam zaistenu :-D Uplne bez nicoho nie som ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam nastavajuceho Ivka :-D jaj dididi tak to je v pohode, lebo to je asi hlavne :-) a co to bude? ci to este neviete asi, co?
Odpovedať
Vitaj diddi...aj ja sa hlasim na 12. maj s mojim Petkom :-D :-D...aj ja chcem byt tehulkaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sampo to teda este netusime. Ja som zatial v 12tt takze pomaly koncim treti mesiac. Termin mam v strede septembra takze cele leto budem velrybkovat ako by povedal Petko :-) Pohlavie sa dozvieme az o najake dva mesiace. Samozrejme ze to chceme vediet. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova ved budes, uvidis 8-) dididi ale radsej velrybkovat v lete ako v zime, nie?
Odpovedať
a ked to zoberieme globalne, tak je jedno kedy - hlavne velrybkovat :-D...sampo, presvedcila si ma ;-)...dnes necitim takmer nic...okrem tej pliagy mykotickej ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?