Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no co tak si dam urobit gelove nechty...aj tak som to raz chcela skusit...tak preco nie na svadbu ...a potom hned 14.5. idem na operaciu takze tak ci tak do konca juna by som asi nemohla hrat...aspon si ich v nemocnici uzijem :-D
Odpovedať
:-D :-D....len potom nech Ti nepadaju na zem mince, lebo to s tymi gelakmi ani za ten svet zo zeme nedvihnes :-)...aj ked mi v obchode vydaju drobne, tak to sucham po pulte az si to suchnem do dlane :-D...a este zips si budes zaujimavo zapinat...ale da sa zvyknut ;-)...a myslim, ze ked budu dobre urobene, tak nehrozi, aby Ti odpadli, ako by bolo vysoko pravdepodobne pri nalepenych ;-)
Odpovedať
ja som si uplne s gelovýmy zvikla akoby boli moje.....a casom my isli aj mince zbierat....zo zaciatku to za mna vzdy robil drahý..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky. Tak po krátkej odmlke som tu opať. Som chorá ako pes....je mi na nič |-| |-| , ale "mojusvadbu" si predsa nenechám ujsť. Do zajtra sa musím už konečne preliečiť, pretože idem na skúšku svadobných šiat, čo mi ich teta zužovala a dorábala vlečku. teším sa ko malé deculo.... :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Ti verím ja by som tiez najradsej sla na skusku....naposledy som si ich ani nechcela vyzliect a teta uz chcela zatvárat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja keď som šla úplne prvýkrát skúšať svadobné šaty, ja som pred tým nespala tri dni. Nenormálne som sa tešila. Najradšej by som ich mala už doma a nepustila.
Odpovedať
maaaaaaajovky??????? =-) =-)
Odpovedať
haloooo..hlasim prezencku :-D
Odpovedať
:-D :-D co porabas????
Odpovedať
lietam medzi MS a MK:-D :-D...a studujem a nemyslim na teh. test, co mam na kuch. linke...pockam, az kym NEPRIDE mrcha :-D...prave som doprala - teda pracka |-| , upratane mam, drahy je v praci....a tak surfujem :-D...co Ty? ;-)
Odpovedať
no ja zehlim ....mam pustenu tucnu grecku svadbu ;-) ...a trochu zehlim..... ;-) x-)
Odpovedať
tak u nas je hlavny zehlic moj Petulo :-D...v Po a Ut ma volno, tak mu akurat vyschne, co som oprala :-D...
Odpovedať
Článok sa načítava...
No tak to mas super....moj je yase tak7 kutil Tim... :-) 8-)
Odpovedať
aj to sa hodi :-)...sice aj moj...vymeni ziarovky, urobi zastrcky, zmontuje nabytok...vymaluje, vykachlickuje - fiiiha - a ja mu stale, ze nevie tolko co ja :-D...a on Ti vie toho dost :-D...si ho dnes za to pomojkam, ked sa vrati -D
Odpovedať
moj pride okolo siestej..... :-D :-D :-D :-D sa teskame.... x-)
Odpovedať
moj az okolo tristvrte na 10 :-(
Odpovedať
to my uz budeme spinkat..... ;-) :-D :-D
Odpovedať
tak spinkat hej? ;-)...aj my sme vcera prisli vecer utahani z akcie po 23-ej, ze ideme rovno spinkat, lebo drahy vstaval do prace...ale este sme poistili :-D
Odpovedať
no ved po poisteni budemem spinkat..... :-D :-D ked mi nezaspi...lebo celý vikend robil u sestri na dome.... :-|
Odpovedať
tak ho rafinovane presvedcis :-D...ze je mlady a plny sily :-D
Odpovedať
to nebude taske... :-p :-p
Odpovedať
o tom ani sekundu nepochybujem...vieme ako na nich :-D...
Odpovedať
Profilova fotka
Ach, ach...my tiež poisťujeme a stále nič :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
a kolko sa uz snazite, fomarik? :-( ... my sme len zacali, tak cakam ci pride prva mrcha...dufam ze nie...ale to by bolo idealne :-. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Julova, my už 9 mesiacov. Pochodila som aj všetkých lekárov, som v poriadku aj Mirko, teda drahý. Mojím jediným problémom je, že mrcha mi chodí kedy sa jej chce. Najcastejsie o 2 týždne pozdejsie. Teraz je tomu uz 3 týždne a stále nic. Ale doktor povedal, že ovuláciu mám, tak tehotná mozem byt. Po svadbe by sme to chceli riešiť naplno.Doktor umelo vyvolá ovuláciu a šup.... NO uvidíme
Odpovedať
mrcha mrchata ]-( ...ja (NE)cakam 2.3....tak som zvedava...tiez chodim pravidelene k doktorke a som OK...tak uvidime..
Odpovedať
Profilova fotka
Ze sú to riadne nervy?! Ja som stále taká nervozna, či príde tá mrcha alebo nie. A ešte ked si robím teh.testy...no katastrofa. Robila som si cez vianočné sviatky 3 teh.testy. Dva z nich boli pozitívne a jeden negatívny. Len-tak, zo zvedavosti obcikal jeden test moj drahy a tiež bol pozitívny.
Odpovedať
ani mi nehovor :-D...ale povedala som si, ze vydrzim cakat bez testu a urobim si ho az ked nepride mrcha - teda dufam ]-( ...tak teda...to by bol prvy tehotny chlap :-D...a potom tym testom ver!!...len peniaze z nas tahaju asi...
Odpovedať
MAJOVKY....strajkujete??alebo vsetky snazilkujete? :-D :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som nahodou tu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?