Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
majovkyyyyy :-) trageedia :-D nebudem bordova...budeme vianocny....ani neviem ako sa to stalo, moj drahy sa v polovici pridal do kupovania dekoracie a ja som bola cervena a jak dosiel zmenilo sa to na zeleno cervenu....nevyzera to zle.... ale vsak tak aspon veselo bude... :-D bratislavcanky neviete niektora nieco o heliu? resp. kde sa daju zohnat baloniky heliom plnene?
Odpovedať
Dani, v tom obchodiku elian, com som Ti pisala maju..tiez sme poskulovali, ale jedine ak nam to zacvaka draheho brat ako pozornost :-D...aj balony farebne odtiene vselijake - mensie, vacsie :-D....aj cierne ;-)... my budeme mat civilny sobas :-)
Odpovedať
ja sa chistam za helium opýtat jednej tety v hrackárstve...oni majú aj kolotoce...a je hrozne fajn tak dufam ze pochodim..... :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, neviete náhodou aké bude v máji počasie ? Ja som počula, že bude zima :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ani nahodou neviem, ake bude pocasie. moj drahy volal aj do hydrometeorol.ustavu, ale povedali, ze to sa neda tak skoro dopredu urcit,iba priblizne na 10 dni sa da urcit pocasie. ja len dufam, ze nebude padat sneh alebo nebude prsat... :-(
Odpovedať
no ja pocitam na 65 percent s dazdom alebo vetrom :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No dúfam, že nie :-|
Odpovedať
no podla toho ako to s nasou matickou zemou v poslednej dobe vyzera....tak som realista :-p :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No tak počasie sa nedá ovpyvniť, ale veľmi si želám aby bolo krásne, alebo aspoň nepršalo :-)
Odpovedať
No to aj ja ....uz len kvoli bolerku...neznásam ich.....no a kvoli foteniu..... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luculka už máte oznamká..........aký maté text? My ešte nemáme.
Odpovedať
no vcera sme ich boli objednat,,, :-) dali sme si tam......Od 19.5.2007 spolu uz nechodíme, pretoze sa o 15.00hod berieme......Vsetko sa to odohrá......bla bla bla 8-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
To super, aj mňa to už napadlo........ z toľkých textov, vybrať...........je to zaujímavé. No porozmýšľam ešte, čo by sme si tam dali.
Odpovedať
A vyberali sme vyberali az sme mali hlavu ako melon...z tolkých oznamiek...az ked si isiel drahý von zapálit :-D tak som náhodne otvorila...a vybrala uuuuplne jednoduché......a bolo... :-D :-D je cele biele otváracie...takým vzorovým povrchom...elegantne...a asi ho este doplním bordovou stuhou.....aby k nám ladilo... :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
luculka - ano v IKEA maju lupienky rozne - krabicku - bordove, biele, ruzove, oranzove a stoji tusim 69 a je v nej neviem ci nie 90ks... ja som tam kupovala a kupila som 1 bordovu, 2 biele a 1 ruzovu - nech nie je vsetko zasa iba jedna farba - ruzove to tak trosku ozivia - su tak pekne ruzove nie take cukrickove... :-) inak budeme mat presne taky text na oznamkach tiez... :-N
Odpovedať
mia my májovky sa nejako mooooooc zhodneme :-D :-D :-D ....ja sa tm chistám dokupit este misky pod sviecky...a kupim aj tie bordove a biele lupene..... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my rozmyslame nad zivymi lupenmi na stoly...ale uvidime ako nam vyjdu v ustrety v kvetinarstve :-)
Odpovedať
takze sa asi aj ja vyberiem cez vikend do AVIONU a IKEAi :-D...a aj pozriem draheho ako pekne maka na rodinu :-D - ma pracovny vikend...nam sa na oznamkach stale pracuje, ale uz uz uz budu :-D...kamarat slubil :-)...potom uz len vytlacit a je to...
Odpovedať
Dani, ved im povedz, ze im vzdy po zaverecnej prides zadara pozametat :-D :-D
Odpovedať
no ja sa tam uz chistam pekne dlho...ale som lenivá.....aaaach :-p :-p
Odpovedať
mi nieco hovor, luc :-D...konecne po celom umornom tyzdni volno-tiez sa radske doma v teplucku motam okolo sporaka a tak... :-) ...uvidime ake bude pocasie...a nahovorim kamosku, nech ma pride vziat autom :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vcera som zabludila do VSETKO za 30 ci jak sa volaju tie obchodiky a mali tam umele lupene...bordove tam mali uz len ako dekoraciu a boli peknucke....sacok tusim 39Sk....na predaj mali take bielo-ruzove a zlte.... ale vraj uz nove asi nedostanu...skoda...toe bordove boli krasne
Odpovedať
dana dabrý nápad idem do mesta tak do takeho zabludim aj ja..... 8-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky...tak dnes nám konečne teta poštárka doniesla oznámenia :-D :-D :-D :-D . Hurá, hurá, hurá. Joj, tak veľmi sme sa im potešili! Vybrali sme text so zlatou farbou a akosi sa to na slnku odráža.... no ale nevadí. Tie lupienky ruží majú aj v galantérii, teda aspon v BB. A všelijaké iné somarinky na svadobnú dekoráciu. Balíček lupienok stál 35 SK. Taktiež som videla aj drobné kvietky, akejkoľvek farby od výmyslu sveta. Aj lienky mali, motýliky...proste krása...aké len chcete.
Odpovedať
nas teda traaapis, fomarik :-D :-D...vsetko by sme chceli vidiet a Vas neposlucha fotak ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Mi niečo hovor o tom. Vieš ako kvoli tomu zúrim?! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Oznámenia sú jednoduché, na bielunk-snehovom podklade. Rohy sú také nejaké gravírované. A text máme takýto: Sobota, 26.5.2007 je len všedný deň, ktorý však splní náš spoločný sen. O 14.00 hod. držte chvílu paste a prajte nám dvom aspoň kúsok šťastia na spoločnej ceste. Naše "ANO" zaznie v ev.kostole vo VK. Chceli sme aj motto, ale nevmestilo sa, škoda...a bolo také krásne. Vybral ho moj drahy. Znel takto: Milujem život, pretože mi dal teba. Milujem teba, pretože si moj život.
Odpovedať
pekne x-) ...my budeme mat motto - prelozene do SJ z pesnicky DM (A Q2uestion Of Lust) :-D "...je to otázka túžby..je to otázka dôvery...je to otázka nezanechania toho, čo sme si stvorili..." :-)... a text ze: Všetkým, ktorých máme radi oznamujeme, že 12. máj 2007 bude našim dňom svadobným. Svoje "ÁNO" si z lásky povieme o 15:45 hod. V Zrkadlovej sieni Primaciáneho paláca v Bratislave... :-)
Odpovedať
som doma z mesta a nic som neulovila...teda okrem celenky.... ;-) ale bola som za tetou v kvetinárstve...a má super nápady :-D
Odpovedať
julová tu knihu nasa svadba ti zohnala jerryjanka?????za kolko? :-)
Odpovedať
nie jerry ale jajkadu :-)...za 39,- Sk :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?