Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova, kde ste zohnali ten oblek pre nastavajuceho?
Odpovedať
ahoj sampo, poziciavame ho v salone St. Valentino v Bratislave..
Odpovedať
Profilova fotka
jooj, tak to je trochu daleko :-( a je to drahe? lebo keby sa to oplatilo, tak by sme mozno aj tam zasli.
Odpovedať
pozicanie vyjde na 6.500,- Sk...asi dost a za take korunky oblek aj kupite, ale popravde my sme kupovat nechceli a uz vobec nie taky maslovy-ani sme v obchodoch nepozerali, takze v tomto neporadim, lebo je vyslovene slavnostny a taky leskly, cize by ho nevynosil a na slavnostnejsie prileitosti uz moj drahy jeden oblek ma, ale na svadbu by bol zasa pre zenicha obycajny :-)...tak sme to riesili pozicanim...ale skus pozriet na ich stranku www.stvalentino.sk, pripadne tam zavolat, ci by Ti neporadili :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak diky za info :-) skusim to nejako zistit, lebo skoromanzel velmi oblek kupovat nechcel.. ze uz ma :-| ale tiez je na svadbu obycajny. Pozriem stranku a dohodnem sa s nim, ako to chce riesit :-) ved na svadbu pridu aj z BA, tak by to tam potom mohli odniest.
Odpovedať
no vidis ;-)...a maly tam aj krasny bezovy a aj hnedy, len tie boli mojmu drahemu velke, ale v tomto sa mi velmi pacil a padol mu ako uliaty ;-)...vsetko sa da vyriesit k spokojnosti :-D...tak ho pekne navnad ;-)...drzim palce..
Odpovedať
Profilova fotka
veru nejaky pekny hnedy som videla v nejakom albume (len uz neviem v ktorom), to by sa mu celkom hodilo. V bielom ist nemoze, to ho nepustim, lebo mu to nepristane :-) tvojmu hej. Spracujem ho 8-)
Odpovedať
jeziiiis...to co som napisala??? :-x ze sloveso s Ypsilonom na konci...mooooje nervy :-D - "MALI" tam ma byt :-D ...tak verim, ze spracovanie prebehne uspesne :-D :-D
Odpovedať
caute majovky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ahoj, ahoj......................... :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Tak čo babenky.S čím sa teraz trápite ohľadom svadbičky, hm? My stále riešime ten tanec
Odpovedať
u nas to je zatial v uzadi :-)...my riesime drobceka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My riešime oblek pre ženícha a doplnky - vesta, kravata, atd.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my nic :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sampo - ak ti mozem poradit nehladaj pre draheho oblek v BA tam je to vsetko straasne predrazene - mam to obehane! skus mimo - v Stupave maju kraasne blede - a nove veci a polovicna cena oproti BA a tiez napr v Galante ti ho usiju na mieru tiez nejako za 2-3tis.... proste sa to tu v BA vobec neoplati - inde dostanes este aj krajsie a za lepsiu cenu - moja skusenost!
Odpovedať
Profilova fotka
my riesime skoro vsetko - lebo nam to pada ako domcek z karat - najprv foto, potom moje licenie, teraz kameraman... este stale nemame a tak... uz ma to prestava cele bavit a som z toho riadne znechutena a hlavne aj koli istym ludom co mi zneprijemnuju zivot pre hluposti...otazky viery a tak... ale nenechajte sa touto mojou poznamkou znechutit aj vy!! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze tzv. vzlety a pady su v tomto obdobi uplne normalne...nemozme prezivat celu tu pripravu a to cakanie na den "D" v euforii... no nie? ;-)
Odpovedať
baby a co Valentin? Ja na take komercne amerikanske veci nie som, ale viem, ze drahy v duchu caka nejaku drobnost...a co by som prenho neurobila :-D...tak nech sa potesi "decko" moje dospele ;-)...idem ho poziadat o ruku :-D :-D...predavame u nas taky gyc, ze ruza, a kvet je taky zamatovy - puzdro na prsten a je tam taky prstienok :-D :-D..na malicek sa hadam vojde..tak dufam, ze povie ANO, ked to mame za tri mesiace ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ulova.. co ty nevymyslis :-) ...ja vobec nev iem co s valentinom...nikdy som nemala vo zvyku to nejak riesit, ale nieco mile male by nebolo odveci...len neviem co...
Odpovedať
fidorka s otocnym kolieckom-oslovenim to isti :-D :-D...Chrobáááčik, chcem Ťa :-) :-)..
Odpovedať
Profilova fotka
srandistka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mia 77 dik za radu, ale Stupava je tiez trosku daleko :-( Ale nasla som cosi v Lucenci, tak mozno tam. Alebo este vo ZV, to bude mat drahy po ceste :-)
Odpovedať
ale inak srandy ako Valentin nemusim ;-)...ked idem k nam dole na obchod a vidim ako ludia kupuju mozne aj nemozne...hroza...a tak je to vo vsetky sviatky aj pseudosviatky...som profesionalne deformovana a nemam rada nakupovanie :-D...beriem to skor ako recesiu - ved ako inak, hejze? :-D..nech si aj on odkruti to zaväzne ANO :-D
Odpovedať
Profilova fotka
julova ides ho poziadat o ruku? :-D
Odpovedať
Babyyyy...povedal ANO :-D :-D a aj zmaturovaaaal...dnes (dorabal si externe, aby ste si nemysleli, ze si idem brat "dieta" :-)...aj ked.. :-D...uf...to je dneska pekny den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Julova... gratulujem.Takže povedal ANO? To je pekne. Si ty ale riadna expertka! Ja Valentína nejak neriešim, dostane hubičku a nejakú drobnosť...jeho poteší čokoľvek.
Odpovedať
dakujem :-)...aj my "valentinujeme" cely rok, takze extra Valentin nie je pre nas nicim vynimocny, kedze sa lubime aj bez toho..ale kedze mame pred svadbou, tak som to ponala trosku ako recesiu - inak by to bol tiez boztek a drobnost ;-)
Odpovedať
Ahojte babule prave sme prisli z mesta.....kupili sme oblek :-D :-D a objednali oznamka.... :-D :-D no a este nejake handricky pre mna..... 8-) 8-) ale nie na svadbu :-D :-D x-)
Odpovedať
Ahoj luc :-)...tak supeer .-)...kedy budeme moct "skontrolovat" v albume? :-D
Odpovedať
no oblek jedine na vesiaku...lebo draheho uz donho urcite nedostanem...a oznamka tak za 2 týzdne.... :-D
Odpovedať
zazmurkaj nanho...ved ja Valentin :-D...tak a ked nepovoli , tak aspon na vesiaku ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?