Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
maaajovky aoojte :) zase mam na vas nejake otazky na ktore nepoznam odpovede.... tak pomozte ak viete ;-) 1./ kedy a kto pripina svadobcanom pierka...a kto mladomanzelovi...? asi ja...ale kedy? vzdy ked kukam fotky tak uz v kostole to vsetci maju...ale neviem si realne predstavit ako sa to da stihnut...a ja nechcem aby ma moj videl pred obradom.... mnooo dalsiu otazku som medzitym zabudla :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dana-Viktoria.... tak to je problém. Ja som nad tým ani neuvažovala, ale dala si mi poriadneho chrobáka do hlavy. Viem, že ženíchovi pierko pripína nevesta a ostatným by mali ich partnerky alebo najbližší rodinný príslušníci ženského pohlavia... teda aspon u nás je to taký zvyk. To, že ťa drahý nemá vidiet pred sobášom... to je moj problém, ktorý riešim. My máme mať o 12.00 odpýtanku a to už mám byť v svadobných šatoch, upravená, učesaná, kedže na sobáš idem okolo 13.00. Takže mňa moj nastávajú ci uvidí skor ako na obrade. Hádam nám to neprinesie smolu. Inak mne vela ludí hovorí, že v máji by svadbu neriskovali. No ale ja to mám v paži. Sú to len povery, že? Dana-Vikt., ked ta napadne tá dalsia otázka, napíš.... takto si aspon navzájom pomožeme riešit záležitosti, ktoré by mna asi ani nenapadli.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Co viem ja,tak pierko zenichovi by mala pripinat nevesta pri odobierke.Ostatnym by to mala robit prva druzicka. S tymi satami pred obradom neviem, ale ja urcite budem v satach uz pri odobierke,lebo by to bolo asi dost divne byt na odobierke oblecena inak ako v svadobnych satach.My sa pojdeme este pred odobierkou aj fotit, takze ma moj drahy uvidi este skor. Ale doteraz ma nevidel v satach oblecenych a dokonca nevie, ani ake budem mat saty.Aspon takto to chcem udrzat v tajnosti a pre istotu,ved co ak by nam to nevyslo :-) :-) :-) A o tom maji som tiez pocula a tiez som nebola velmi za to,aby sme sa brali v maji,ale moja sestra ma presvedcila, ze nie datum robi manzelstvo...Takze,co sa ma stat,to sa stane...
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik...aj tu baby spominali ich rodicov co su v maji zobrati a su stastne spolu a napriklad moji rodicia su stastne 37 rokov spolu a videli sa pred svadbou... podla mna v manzelstve plati heslo "aky si to udelas, takovy to mas" ked to proste nevyjde tak je najlahsie to zhodit na maj, alebo na to ze ste sa pred nou videli... kolko ludi sa rozvadza a teda nie su to len majove manzelstva... my maj milujeme, obaja sme v ten mesiac narodeni... navyse je to jar...symbol zivota...priroda je krasne prebudena...zaciatok cohosi...tak preco by to nemohol byt symbol aj zaciatku spolocneho zivosta s osobou ktoru milujes...a navyse je to este aj mesiac lasky... no proste maj je najkrajsi mesiac na svadbu a komu sa nepaci...tak nech...ehmmm... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby, no ja rozhodne nechcem sa s mojim vidiet skor ako v kostole... ja budem mat 3 druzicky, takze ich ulohou o.i. bude aj pripnut pierka. zrejme to budu robit pred kostolom, tam budu mat cas, kedze pred nami nie je ziadna svadba. No a zenichovi to zrejme pripne moja sestra alias hlavna druzicka. Alebo este druha alternativa je ze pierka budu mat len rodiacia, druzicky, my dvaja a druzbovia z jeho strany. Nie vsetci hostia.
Odpovedať
Profilova fotka
mno ale toto by som ja neriskla...pripiname to iba muzom z rodiny ktory budu na veceri kamarati pridu az po 9 na "party" tak tym uz pierka nebudeme davat... a nepoznam teda ani jedinu osobu ktora v kostole by poznala ludi z obidvoch stran...navyse do tohoto kostola sa ide dva dvermi...to znamena ze by to chcelo minimalne dvoch ludi z rodiny kazdeho z nas...a raz tolko pierok (ktorych je aj tak uz vela pretoze rodina je velka) aby nemusel este jeden clovek behat medzi tymi dvoma dverami ze ktorymi voslo viacej ludi z rodiny.... takze fakt neviem :/
Odpovedať
co sa pierok tyka, tak my sme nakoniec dospeli k tomu, ze ho bude mat len moj drahusik :-)...casovo by sa to nestihalo a nechcem, aby pred obradnou sienou niekto stresoval a nechcem nikoho zatazovat, aby sa o to musel starat...a drahemu dam pierko, ked sa stretneme na foteni, lebo sa fotime pred obradom...lepsie povedane, vymenim ho za kyticu, ktoru mi donesie on :-D..a majove povery neriesim..dokonca bol so mnou aj saty vyberat a videl ma ;-)...a mam saty pre druzicku moju jedinu :-)...idem si ich preniest a supnut do albumu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ok babenky, celkom ste ma potešili, tým že sa šíria blbé reči o nešťastí v májovom manželstve. My tie pierke poriešime tak isto ako MIrka20... pri odobierka a budem mať aj svadobné šaty na sebe. Tiež ich ešte nevidel, uvidí ma v nich až tam. Žienky, my s drahým máme taký problém...nevieme tancovať. Ked sme to skusali, tak sme si pripadali, ako "Madveďku daj labku". Dj nám povedal, že nemusíme tancovať valčík, ale môžme si vybrať nejaký peknučký slaďák a tancovať naň... klasika... obijímačky. Nám s drahým to však pripadá zvláštne, všetci budú od nás očakávať valčík, a my sa nalepíme jeden na druhého, on ma chytí za zadok a budem sa na neho lepiť celú pesničku? Myslíte si, že je to fajn nápad? S drahým sme to už prekonzultovali a on sa chce naučiť tancovať valčík... to by som od neho nikdy nečakala!! No s valčíkom budeme asi oveľa smiešnejší ako pri normálnom slaďáku. Čo vy na to?
Odpovedať
Profilova fotka
ja si pamatam, ze ked som bola ako krpec na svadbe sesternici tak nam pripinali pierka pri vstupe na hostinu... mno uvidime...snad este nejake majovky poradia :-)
Odpovedať
fomarik - drz sa toho, co Ti je k srdcu blizsie...aj my budeme sladakovat ;-)...ja sice valcik zvladnem, ale drahy nie a skor by bolo smiesne a neprirodzene, keby si tam odpocitaval raz-dva tri, dva-dva tri, ako ked sa zakyveme pri sladaku - a chytime sa ako pri vlaciku, takze ziadne ruky na zadku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Julova...asi to tak aj poriešime. Ale jasné, že nie s rukami na zadku. My vobec nie sme tanečné typy, teda len ak sa niekde zabávame. A moj drahý bude dosť vystresovaný aj bez toho, aby si počítal kroky. Musíme túto tému ešte spolu prebrať. Teraz sa tvári ako hrdina.... že on zvládne valčík, ale poznám ho...ked sa postaví na parket pred tolkých ludí, on aj zabudne, že sa žení. Veru, veru, ostaneme pri slaďáčiku a budeme sa tých pár minút kolísať v rytme zamilovanej pesničky
Odpovedať
Profilova fotka
caute majove :-) inak k tym pierkam..ja som videla, ze sa to pripinalo zenichovi, ked prisiel vypytat nevestu (teda ked ju uz nasiel).. a ostatnym to pripli druzicky. Lenze ked niekto pride az na obrad, tak potom neviem ako to ma byt..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mnoo moj drahy zo zasady netancuje lebo nevie...teda tak to tvrdi on... nas prvy mladomanzelsky tanec bude od Jon Bon Joviho - Bed Of Roses...a budeme sa na seba tlacit a suskat si sladke slova, spievat si a bozkavat sa a nikto nam nic nemoze povedat, sme mladomazelia, je to nas prvy tanec a komu sa nepaci...nech sa napije :-D valcik by vyzeral pri nas komicky, zle by sme sa citili a je to predsa nas den...ma nam byt krasne...no nie? :-)
Odpovedať
Dani, "netradicne" suhlasim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my budeme mat sladak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takže baby, nie som sama. Ja som si myslela, že to len my sme také nemehielka. Nám DJ navrhol niekolko sladakov, no nám sa nepáčia. Ako napr. Zenit- pre tvoje modré oči stále nespávam, Wonderfull life alebo Forever young od Alphavilu. Nie je to bohviečo. Mne osobne by sa páčil R.E.M- evarybody hurts alebo niečo od Phila Collinsa. Ešte nie sme rozhodnutí, ked to s drahým poriešime dám vám vedieť. to:Dana-viktoria: chválim váš výber pesničky.... Jon Bon Jovi je fakt dobrý, toho zbožnuje moja mama. A ona by chcela, aby sme tancovali bud na BonJoviho alebo Boyzone-Words. No samozrejme, že výber bude na nás. Julova, Zuzky, vy budete mat akú pesničku?
Odpovedať
Profilova fotka
No mne sa velmi paci Joshua Kadison - Beautiful in my eyes slova su velmi pekne na www.wedj.com/wedjcom.nsf/firstdance.html su najpopularnejsie pesnicky, aj "vzorky" na vypocutie. Vsetky su vhodne na prvu pesnicku pre novomanzelov
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik...bon jovi je taky spravne sladky :-) a teda u nich je z coho vyberat ako napriklad este skladby always, alebo thank you for loving me je asi uplne symbolicka, este aj v klipe pobehuje nevesta :-)
Odpovedať
Ja jednoznacne nejaku lahodku od pana majstra hudobnika Martina L. Gore-ho (Depeche Mode) :-))...bud Somebody alebo Oh, my love...alebo cokolvek intimno-sladakove od DM :-)...
Odpovedať
Profilova fotka
Mimochodom, dievcence, my uz mame obrucky :-) tento vikend sme ich objednali a o cca 10 dni ich budeme mat. ked sme podpisovali zavaznu objednavku, tak som este vahala, ci su to naozaj tie najlepsie a najkrajsie, lebo je to nieco co je definitivne na CELY zivot ;-)
Odpovedať
tak sup sup zaloz album, chceme ich vidiet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie tak zhurta :-) no my sme boli v obchode, tam sme si ich objednali a oni nemaju web stranku takze foto nebude ;-) je to ale zo zlatnictva Princess v Palace Shopping v BA
Odpovedať
ja som len skusala :-D...som myslela take "zive" foto, ked uz ich budete mat doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzky, už aj idem pozrieť tú stránku.... Julova: Skladbu od DepecheMode bude mať na svadbe moj brat, takmer na 100% to bude Somebody. On spolu so svojou nastávajúcou sú totálni fanatici do tejto skupiny
Odpovedať
fomarik, noooo teeeda :-)...DEPECHE MODE je aj moja NAJ kapela uz roky rokuce, ale nechodim ortodoxne v ciernom a hudobny svet mi vyplnaju aj ine kapely, ale DM je NAD vsetkymi ;-)...tak teda, ze brata pozdravujem a vyber hodnotim vysoko pozitivne :-D
Odpovedať
inak baby, necitie nejaky utlm, co sa tyka priprav? ja ano..jasne, ze sa tesim aj nadalej, ale uz mam tych vybavovaciek dost |-| ...uz by som to momentalne chcela mat za sebou a nemysliet na nic, co sa tyka dodadavatelov...uz by som chcela minmalne den D, nech som nalicena, navlecena do siat...normalne ma to unavuje...teraz tie pripravy momentalne neprezivam tak ako na zaciatku, hoci moje (aj vnutorne) stastie nie je o nic mensie ;-)...ako ste na tom Vy?
Odpovedať
Profilova fotka
u mna je to detto hoci este mame par vybavovaciek pred sebou, dalo by sa to zvladnut aj za cca 2 tyzdne...
Odpovedať
my este DJ-a a kameramana - uz nas caka len stretnutie, zajednani su obaja. Musime poriesit kolace-vybavuje sa, gravirovanie poharov a potom uz len skuska ucesu, make-upu..Vlastne uz mame zajednane vsetko, ale vela veci sa aj tak dotahuje kratko pred svadbou a ja uz by som mala najradsej vsetko vyplatene, aby boli vsetci spokojni a ja som nemusela v hlave nosit cely ten rozpocet a uz by som chcela mysliet iba na samotny obrad a pohravat sa bez rusivych myslienok uz len s predstavami, ake to bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiež pociťujem menšie stresy ohľadom vybavovačiek. Ja sa radšej trápim nad úplnými maličkosťami... ti ema vedia znepokojiť, napr. vankúšik alebo tácka na prstienky, náhrdelník s príveskom alebo bez, červená alebo bordová výzdoba....atď. Sú to somarinky, no najčastejšie nad nimi rozmýšľam. Tie väčšie záležitosti.... na tie ani nepomyslím. Ale teším sa , strašne sa teším na ten den D :-D :-D :-D
Odpovedať
uz aj na draheho "utocim" ako komaaar :-D :-D...lebo kolace ma na starosti on a aj to gravirovanie...mame este 3 mesiace cas, ale ja mam pocit, ze nejak ten cas urychlim, ked to vsetko budeme mat doma...ale 3-mesacne kolace ponukat by asi nebolo bohvieco :-D :-D :-D...a drahy z trpezlivosti zmaturoval minimalne na 5-nasobnu jednotku, lebo to vsetko vydrzi :-D :-D...je to poklad |-| x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?