Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiha to som jedina co nechce babo este? si take 3-4 rocky manzelskeho zivota chceme este uzit bez mimina...ale ak sa nahodou zadari, tak jasne ze nebudeme nestastni....ale neplanujeme.... mozno aj preto ze sme vpodstate relativne kratko spolu.... kto to tu spominal ten ostrov capri? tak to zaviiiidiiiime....jedno z najromantickejsich miest na svete kde som kedy bola :)
Odpovedať
Profilova fotka
ano? bola si tam? No z toho, co som si doteraz nastudovala, Capri musi byt uzasneeee! A mame naaadherny hotel, priamo nad morom ;-) dana_viktoria, to je uplne v poriadku, samozrejme ze si uzi manzelsky zivot, ved na babo mate zrejme este cas, no ja uz mam po 30tke tak uz sa citim pripravena na malicke mimi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha no tak potom som trochen mladsia :) bola som tam asi pred hmmmmm...10 rokmi.... maju tam aj strasne dobry tradicny alkohol limoncello... ale ten ostrov je uzasny...stravili sme tam len jeden den ale nikdy na nho nezabudnem...vtedy som mala asi 15 tak mozno som to videla este detskymi ocami...ale teda na svadobnu cestu si neviem predstavit nic romantickejsie :-) juuuuj
Odpovedať
Profilova fotka
No parada, uz sa velmi tesim :-)
Odpovedať
zuzky..napodobne s tym vekom...uz som 1/2 rocna 30-ka :-D...keby som mala o 5 ci 6 menej, isto by som si uzila "slobodny" manzelsky zivot...ale ked som stretla toho PRAEHO az v 29-ke, tak uz aj po detoch nam srdcia pistia :-) :-)...tak klop klop klop, nech sa podari :-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova...takze ani vy nie ste velmi dlho spolu ako tak pocitam :)
Odpovedať
no...cas je v tomto relativny asi...niekoho nespoznas ani po rokoch - v juli (1.7.) to budu dva roky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme na tom podobne...v auguste mame dva roky :)
Odpovedať
zaujimave ake su reakcie okolia...ked som chodila s ex 4 roky a len tak padlo slovo svadba, tak vsetci a naco tak skoro?? :-) a teraz este ani nie po 2 rokoch a vsetci to beru ako normalnu vec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som mala 28 ked som stretla Mr.Right ;-) v decembri tomu boli 2 roky...a pred 2 tyzdnami som dovrsila 31.rok zivota, takze z nas, majoviek som asi najstarsia? ;-)
Odpovedať
ja som mala vlastne tiez 28 a o tri tyzdne ako sme sa dali dokopy 29 :-D...a 2 mesiace po svadbe budem mat 31 :-)...a ten moj usiak bude mat 10 dni po svadbe 29...stale len ta dvojka na zaciatku, ale na kazdeho raz dojde :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My sa poznáme rok a zdá sami, že ho poznám velmi dlho. Tiez som s jednym chodila 6 rokov a vobec to nebolo to pravé.Už si na neho vlastne ani nespomeniem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my majovky sme nejake friske.... :-) julova...aj moj ma o dva roky menej odo mna...este sladkych 23, ale cez svadobnu noc bude mat narodky :-)
Odpovedať
tak to veru sme, teda asi ako ktore, my budeme mat presne v den svadby 4 a pol roka co sa pozname a drahy oslavi 3 mesiace pred svadbou 32 rockov nooooooooo veru uz aj dost na zenaca :-D no a ja mam 26 cize pohoda, ale poviem vam, ze biologicke hodiny uz idu na plne obratky :-D 8-) ;-) :-) snad ak sa nam podari urcite po svadbe zaciname riesit mimi ;-) :-) x-) julova aj ja xcem dievcatko ;-) :-) no drahy zase synacika tak sa snad nepobijeme x-) 8-) ;-) :-)
Odpovedať
cafte my sme spolu 3 a pol.... :-D :-D :-D ....A julová.....rozmýslala si ak ostanes teraz tehu co EGYPT...ja sa toho dost bojim... :-( :-|
Odpovedať
luc, ak je vsetko v poriadku, tak do 7 mesiaca tehotenstva sa moze letiet lietadlom :-D...vsetko studujem na nete ;-)...mozno tie horucavy su take vysie tam, ale zasa pitny rezim - nemyslim si ze by mal byt vazny problem..
Odpovedať
Profilova fotka
sorry, pridám sa na chvíľku k vám, z vlastnej skúsenosti by som neodporúčala ísť tehotná do Egypta, hocikam len nie do Egypta, to, že musíš vypiť dosť veľa alkoholu, aj to baby ešte prežilo :-D , ale keď chytíš hnačky, a to ich určite chytíš, v miernej alebo ťažšej forme, neviem, či by lieky nepoškodili bábätko, zisti si najprv u gyneklóga, či sa aspoň niekoré naše lieky znášajú s tehotenstvom, lebo o egyptských, ktoré sú najúčinnejšie, to zistíš ťažko...sú aj nejaké preventívne, brala to kamoška s 2 ročnnou maličkou (boli z Čiech), neviem ako sa volali, ale tiež neviem, či sa môžu v tehotenstve....
Odpovedať
no moj gynekolog povedal ze v pohode ze je to na nás ale ze on by nerad lezal niekde v egypte v memocnici...keby náhodou nieco :-( :-| :-( ....tak neviem ]-(
Odpovedať
ahojte majovky! takze asi sa trosla vymykam, ale ved vynimka potvrdzuje pravidlo, ci nie? :-) my sme s drahym spolu vyse osem rokov, takze v den svadby to uz bude cez osem a pol roka...to nam trvalo, kym sme sa dopracovali k svadbe :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
toho by som nebála, oni majú lieky v pohode (bola som tam u hotelového doktora), normálne mi dal ich anibiotiká, mastičku,arabský ibuprofen :-D , v pohode, skôr z tých hnačiek by som sa bála. Ja som mala obidva krát ľahkú formu, ale druhý krát mi bolo dosť divne, kým som nezačla brať lieky....ale ja som vždy dezifikovala alkoholom, všetkých to tam chytilo ale oveľa horšie (asi im došiel alkohol :-D ), ak by si nezobrala kvôli tehotenstvu lieky, neviem, si predstaviť, čo by si prežívala, nehovoriac, že by si mohla skončiť na infúzkach v nemocnici kvôli dehydratácii, nechcem ťa odhovárať, ale sama viem po skúsenostiach z okolia, aký je dnes problém otehotnieť alebo prísť o nenarodene baby, nešla by som tehotná do Egypta, buď niekde v Európe alebo s baby počkať (neviem, kedy tam idete), a to nie som prehane opatrná, segra v tehotenstve precestovala pol Európy
Odpovedať
Profilova fotka
...tak kto pozeral moju tucnu grecku svadbu?.... :-) ...aj ked som to uz videla...s dabingom to bolo tiez fajn :-)
Odpovedať
ahoj ja som chcela lae boli sme na nasteve...ale zajtra to kuknem na dvd :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..hehe uplne som sa vzila do tych predsvadobnych stresov :))
Odpovedať
a ty si ich este nemala???? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz je na case, ze? :-D
Odpovedať
ozaj uz mate oznamka???? =-) no ja uz pomali zacinam stresovat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si ich vyrobila a vytlacila doma...uz sme co to aj porozdavali.... :-) hehe aj ja zacnem stresovat buduci tyzden, ked konecne uvidime zajednanu miestnost a zistim priblizny rozpocet :)
Odpovedať
no my ich potrebujeme 140 takze som samovýrobu vzdala 8-( :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mno ja ich mam zatial 60 a dosiel toner :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Pridávam sa k vašej téme. My sme si už oznámenia dali robiť, čakáme, že v priebehu tohot alebo najpozdejšie začiatkom budúceho týždňa, ich budeme mať. My sme ich toľko veľa nepotrebovali...len 50ks a 30 ks pozvánok k svadobnému stolu. Nad samovýrobou som ani neuvažovala, nie som ten kreatívny typ človeka. Nechala som to na svadobku. Vybrali sme také jednoduché, ale pekné. Len text a motto, sme si s drahým vymysleli sami. Uvažujem, že menovky k svadobnému stolu urobím sama... ale to len fakt uvažujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?