Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
babenky,tak ja tu nebudem dlhší čas, tak až sa vrátim, rada si prečítam čo ste všetko stihli vybaviť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte slecny moje:))) no, zatial este slecny ;-) dlhsiu chvilku som tu kvoli praci nebola, a uz ste stihli tolko toho popisat. ale som velmi rada, ze sa tato tema tak rozbehla. velmi som sa zo zaciatku bala, ze budem vsetkym na smiech, ze uz teraz mam trosku nervy a stres zo svadby, kt. bude az buduci rok. ale som stastna, ze aspon vas tu mam:) ste taka moja psychika opora:) no co, uz sa tesim na vikendik?:)
Odpovedať
Ahoj Teri, to je super aj ja som 19-majovka, a Mirka tiez teda dufam ;-) kedy kolvek budes nieco potrebovat alebo s niecim poradit urcite napis, a kdeze dost casu bezi to ako dive ani sa nenazdame a je to tu, ja s drahym ideme zajtra na svadbu do BA takze uz sa velmi tesime a budeme vsetko sledovat a hlavne sa inspirovat na buduci rok uz sa aj ja tesim aj mam trosku obavy ako to vsetko postihat a zosuladit, ozik kolko budes mat ludi? skoda ze si tak daleko dali by sme aj stretko, my sme boli s mirkou vcera na kafco a bolo super 8-) co mas uz vsetko nachystane? ja mam este pred sebou dve svadby do tej mojej takze este stale spekulujem :-) Mirka- peknu dovolenku uzite si to :-) ;-) 8-) :-D :-N x-)
Odpovedať
babky pochvalim sa Vam , my dnes ideme na svadbuuuuuu jupiiiii uz sa tesim, tusim do Zichyho palaca :-) :-D 8-) x-) 8-) :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:)) no aky ste mali vikendik?:))priznam sa, ze nenahnevala by som sa, keby bol aj dlhsi ako 2 dni ;-) ery, ako dopadla svadba?? ake to bolo?:)) mas aj nejake inspiracie? ;-) my by sme chceli mat okolo 60 ludi.ale zatial to este nie je iste...:)aj spekulujeme aj nad tym, ze by sme ich este nejak otesali a urobili z nich este mensi pocet:)a ako ste na tom vy? ani si nevies predstavit, ake by som bola velmi stastna, keby sa nam podarilo sa stretnut..co robkas v auguste?:) uz mate nieco zarezervovane?:)))
Odpovedať
ahojky, pre nedostatok casu pisem az teraz, no svadba bola superna prefis sme sa zabavili, mali vacsinou mladych takze pohoda juuuuj len to vsetko strasne rychlo ubehlo, co sa svadby tyka tak mam uz salu, fotografa a kameru uz sa aj pomalicky chystame na faru za nasim znamym knazom a tak, vela veci mam uz premyslene v hlave len je na ne este priskoro ale uz viem ze co a asi ako...noooo stretla by som sa rada len si strasne daleko, minuly tyz.som sa stretla s Miriamou ta si teraz uziva dovolenku 8-) 8-) 8-) 8-) aj ja chceeeeeeem inak bolo super :-D 8-) a Ty si ako na tom s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
ajojky:) no...ja a pripravy.zacinam sa bat, ze ci vobec nieco z nasej svadby bude:( moj drahy sa nejak velmi zmenil.jednoduche uz ziadne tie mile slovka, ale skor urazanie na verejnosti....neviem, myslela som si, ze ho to bude drzat len chvilku,ale uz su to asi 3 tyzdne...neviem, co sa stalo. co som urobila zle...:((( len sa fakt bojim, ze to nedopadne dobre....je mi z toho do placu:(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj terezka25, aj my by sme chceli mať svadbu v máji. Ale ešte som nezačala s prípravou. :-| Už si sa pýtala tvojej polovičky, že čo sa stalo a prečo sa tak zrazu zmenil? Vieš, podľa mňa o problémoch treba rozprávať, lebo ináč ich nevyriešite. :-S Uvidíš, všetko dobre dopadne a svadba bude v máji, ako ste si to plánovali :-) Drž sa ;-)
Odpovedať
Ahoj Teri, nic sa neboj to patri k zivotu hadat sa clovek asi musi inak by to bola nuda, a najhorsie na tom je to ze vzdy to je len kvoli obycajnej hluposti lebo ked sa jedna o vaznu vec tak sa rozumni ludia vzdy dokazu dohodnut a teda aj problem vyriesit a hadky su teda aspon co sa nas dvoch tyka vzdy len pre blbost, neboj bude to dobre sadnite si preberte to a zase bude vsetko ok, teda az sa znova nepritrafi nejaka blbost co to vsetko pokazi, hlavu hore a drz sa a urcite napis ako to prebieha 8-)
Odpovedať
Caute kocky, my tiez mame naplanovane zatial 19. maja 2007, ale este to nie je iste. Najskor totiz chceme vybavit vlastne byvanie, a potom asi pride na rad svadba. Ja som ju chcela cim skor, preto je zatial na maj, ale zase neviem kde sa do maja opalim - do solarka nechcem chodit. Takze mozno bude aj v septembri. A vybavene nie je nic, iba sa predbezne so snubencom bavime, kolko ludi, penazi, aka hudba a podobne. Kamaratky uz cakaju, ze ich kazdu chvilu zavolam, nech idu pomahat vyberat saty. Ale dohodnute nie je nic, kedze datum nie je na 100 %. Jedine co okrem rozmyslania robime je, ze setrime..
Odpovedať
ahoj levik, to je super 19 maj je prima datum to Ti mozem potvrdit ;-) co sa tyka opalovania z toho si tazku hlavu nerob ved uz existuju aj jednorazove nastreky kedy Ta nastriekaju takym kremom co Ti vydrzi dlho a nemusis zabijat cas v solarku a mas to, len to skus este niekedy skor pred svadbou aby si videla a vedela reakciu pokozky, takze tak hadam kvoli opalovaniu nebudes presuvat svadbu 8-) 8-) 8-) Inak odkial si?
Odpovedať
Čafte babenky ;-) tak som konečne doma....som strašne unavená...za posledný týždeň som toho veľa nenaspala....idem sa napapať...naobedovať a potom sa ešte ozvem a prečítam si čo ste tu medzičasom popísali... 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Caveeeees tak to je super ze si uz doma 8-) 8-) 8-) ako bolo? uz sa tesime na zazitky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:))) aj ja sa uz hrozitansky tesim na nejake super zazitky z dovolenky:))) teda kde si bola presne?:)) ako bolo?:))) atd.... ;-)
Odpovedať
joj, sme boli teraz na námestí na Artfilm, premietajú Jedna ruka netleská.... ;-) ale bolo nám zimka tak sme išli dom. Aspoň sa na zajtra lepšie nachystáme...ako bolo??? no supeeeeer:) ešte by som išla....ale už jedine s mojou polovičkou...nebolo to ono...ale ved my si to vynahradíme... 8-) oki babenky, idem buvať lebo ráno zas do roboty...ale ako ja vstanem??? za posledné tri dni som takmer nespala..to viete....diskotéky do rána bieleho a potom východ slnka 8-)
Odpovedať
no babenky, takn zajtra alebo niekedy behom týždňa ideme konečne niečo vybaviť...prvá vec....lebo som presvedčila môjho drahého, že je už na čase sa ísť pozrieť do hotelíka kde by sme to chceli "spáchať" a presvedčila som ho vdaka Vám... ;-) ved asi ja jediná nemám okrem dátumu nič :-S tak snád to výde...
Odpovedať
to je supeeeeeer dufam ze vam to bude pekne pribudat a hlavne nemente datum 8-) drzim palce ja nemam zatial nic nove zajednane ani kupene len tak spekulujem ze co a kedy, ale vlastne predsa len mam 8-) 8-) 8-) kupila som si taky zosit a tam si postupne zapisujem co mam, co este treba, uz mam ako taky predbezny zoznam hosti, to som v piatok nemala co robit :-D bud.pondelok letim do uk za kamoskou na tyzden jupiiiiii tesim sa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kolegyna mi dala kontakt na tuto stranku...najprv som vahala, ved naco, ked sa chceme brat az o rok, ale zistujem, ze to asi nebude az tak daleko... ja mam najvacsi strach z miesta obradu, lebo by som chcela svadbu u nas (v Malackach) v zamockom parku, ale viete, to konzervativne slovensko :-S vsimla som si aj diskusiu ohladne hudby...no, ja som tiez nad tym rozmyslala, ale priklanam sa k DJ, ved ten moze zahrat aj nejake tie ludovecky pre babicku a tety a potom po polnoci aj nieco modernejsie... ostatne veci, ako saty a ucesy len obdivujem na tejto stranke a bojim sa toho, ked si budem musiet vyberat. Jedna kamoska sa totiz vydava v septembri a tvrdila, ze vacsina siat je vo velkosti 38, takze dufam, ze budu k dispozicii nejake obstojne aj vo vacsej velkosti (40/42), co vy na to? :-| zatial pekne snivanie o dokonalej svadbe :-)
Odpovedať
no vitaj katuška ;-) tak aj Ty si 19tka, čoooo? myslím dátum..xixi...veru, už nieje moc nad čím váhať, sály sa zaplňajú, kameramani obsadení...no veru, treba začať. A ja idem hned teraz! Ideme sa za chvíľu opýtať na sálu..drže palce, Ery, tak zošit? No neuveríš, ale nad tým som už aj ja rozmýšlala...ale ešte nemám... :-| ale tak asi budem skoro mať ;-) šťastnú cestu a uži si to ;-)
Odpovedať
tak nič z toho... :-( oni idú ten hotel cez zimu prerábať a nevedia dokedy bude zatvorený... :-S ach ja, a ja,že aspoň toto bude isté...no nič, hľadať sa začína odznova..
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte babenky moje:) miriamka nebud smutna...mas aj nejaku inu alternativu, kde by ste chceli mat ten krasny den D?:) katuska, vitaj tu:)) som rada, ze nielan my sme si vybrali tento datum:))) holky moje, mate uz nieco pripravene?? napr.nejake drobnosti:)))))ja mam fakt v poslednej dobe dilemu, ci to vobec bude fakt dobre sa vydavat..:(ten moj drahy sa fakt v poslednej dobe zmenil.zial k horsiemu:((( mate aj vy niekedy dilemu, ci robite spravne..ale len ja som taka divna:(
Odpovedať
ahojte. pre erytreu: som z bratislavy. a uz som raz sa skoro vydala, ale mala som dilemu, a nastastie som sa nakoniec za dotycneho nevydala. teraz som uplne spokojna, a pochybnosti nie su.. ked su pochybnosti, to nie je podla mna v poriadku. ale treba sa zmierit s tym, ze chlap je len chlap :)
Odpovedať
teri, veru nemám...ale ved sa niečo nájde...len ten hotelík nám prišiel ako stvorený, lebo ho majú v prenájme mojej polovičky známy a tak by sa aj lepšie komunikovalo a vybavovalo..a je to aj ako stvorené pre počet, ktorý plánujeme...no čo... už pár dní tu čítam, že Tvoj drahý sa zmenil....myslíš, že je to vážne alebo len taký chvíľkový mrak nad ním visí? lebo to sa stáva...držím palčeky... ;-)
Odpovedať
ahoj mirka, neboj nesmut urcite najdes nieco ine a urcite tak dobre mozno este lepsie ako ten hotelik, mas este 10 mesiacov ale urcite sa cim skor rozhodni lebo cas bezi veeelmi rychlo, inak kedy pojdes do tn? keby nieco urcite sa ozvi 8-) ja odchadzam teraz v utorok na tyzden ale budem sa tu priebezne ozyvat aj z anglicka ;-) tak zatial ahojky ideme s polovickou na bike, pa paaaa...
Odpovedať
ahojko ery, no ja som sa akurát vrátila z okolia TN, boli sme od štvrtka na chate na Opatovej, ale mali sme tam kopec návštev a detí....ved teraz si na rade Ty...prísť do NM na ľadovú kávu na terasku...až sa vrátiš sa ozvi ako bolo....uži si to tam ;-) 8-) a čo sa týka priestoru na svadbu...ved vieš aká je situácia...nebudem sa tým až do cca novembra zaoberať..uvidíme ako dopadnú ostatné veci... ;-)
Odpovedať
oki, ked sa vratim tak urcite pridem, ozvem sa sem v priebehu tyzdna ale uz z Londyna, ved kamoska ma doma net 8-) ....bezim uz mam toho dnes este tolko vybavit, prajem krasny tyzden plny slniecka pa pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte slecny:) tak ako vy prezivate tuto "demo verziu krematoria"? ;) viem, znie to az skoro morbidne, ale je to pravda. a ked vam este odide aj ten poslendy ventilator...pfuf.. miriamka, taka ta super ladova kavicka by teraz bodla:))))mnam:) ery, dufam,z e sa ti podarilo dnes vsetko vybavit:) drzim palceky...:)))
Odpovedať
ahoj teri, Ty máš aspoň výhodu, že Ti mal aký posledný ventilátor odísť...nám ten náš....veru nekúpi ani jeden a tak sa potíme vo vlastnej šťave....musela som teraz utekať domov sa ospršiť a prezliecť... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
miriamka, tak to fakt nie je sranda...my sice v praci mame klimu, ale doma....tiez sa potim vo vlastnej stave..uz mi ani sprcha nepomaha:( byvas tak blizko pri robotke?:)
Odpovedať
našťastie hej, 10minút peši, ale chodím na biku. My klímu nemáme, topíme sa v spisoch a vo vlastnej šťave...ach jaj.... :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?