Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
kris557 mas IP ;-)
Odpovedať
Kris 557 v Malackach vo vERONIKE.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem Vám za rady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Luculka, nevies kolko stoja tie pohare v Malackach, lebo ja by som chcela tiez take, aj som ich nasla v ponuke tu v bazare, ale 2000,- sa mi zda dost, pretoze mame kopec inych vydavkov okolo svadby - vsak to poznate... :-)
Odpovedať
No my sme si tam objednavali ale ine...a tie nás stali 1400 tusim......tak neviem... :-)
Odpovedať
tak si kupte "klasika-obycajne" dva pohare na sampanske a dajte si ich vygravirovat, resp. vypieckovat podla vlastneho navrhu...co tam po "srdieckovej" nozicke a naklady o dost usetris...teda ak je tisicka dost ;-)
Odpovedať
a inak ta srdieckova nozicka je dost labilná,,,,velmi tenka...my sme si kvoli tomu dali klasika hrube...aj mne sa tie srdieckove pácili...ale urcite by sa lahko pukli.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
asi to tak aj dopadne, ze skoncime pri normalnych, ale ked tie srdieckove su tak super :-( uvidime. dakujem... :-)
Odpovedať
vela veci je super a prezijeme aj bez ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuj babulkyyy mame obruuucky...su krasne aj gravirovanie vyslo.... :-D len mojmu drahemu je trosku velka...asi ho zacnem vykrmovat
Odpovedať
super...mas v albume? :))
Odpovedať
nemas..tak sup-sup..som zvedavaaaaa :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
uz maaaaaaaam :-D
Odpovedať
Dana viktoria...no moc ich nevydno...ale super...zase jednu vec mozes odskrtnut :-D :-D :-D
Odpovedať
Dani, su fakt podobne ako nase az na farbu ;-)....super vankusik :-D...kraaasa...baby a ja mam vejaaaaar...taky cerveny pierkovy, ako ma jerryjanka v albume...je naaaadhernyyy...ved ona mi ho aj zohnala 8-) ...zajtra supnem foto do albumu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tie pierkove su perfektne...ale keby ten cierny nemal bielu rucku... :-|
Odpovedať
a taky je lahucky...no...myslim, ze zazije aj Egypt :-D...aj tento cerveny ma bielu rucku, ale tam mi to ani tak moc "nekričí"...a uz vidim fotku, ako sa s drahym za vejarom schovavame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj bozkavacky za vejarom.... :-) ...no akurat som sa vratila z nahravacieho studia a je mozne ze egypt predsa len nebude...ale pojdeme na svadobno-mojo pracovnu cestu do spanielska.... :-) ...ani to neni zle, no nie? ..ked este dostanem zaplatene za rekreaciu :)))
Odpovedať
no bodejt :-D...ked davjau, ber ber ber :-D...no...moj raaditel chce vykazovat nejaku cinnost, tak si s nim idem pokecat na temu profesne premie za mesiac januar :-D...ze mesacny pohovor to nazyva...tak zatial ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a vypytaj aj niec navyse...vsak svadba sa ti blizi...musi poporovat mlade rodiny , no nie? :-D kokso baby ten maj sa mejak strasne rychlo priblizuje, nemate ten pocit?...vsak ja to mam skoro uz za tri mesiace a vsak sa mi zda ze len vcera to bolo 7 mesiacov do svadby....
Odpovedať
mi nieco hovor...uz mi sem tam zabrni v bruchu :-D...je to tu coby dup ;-)...povedal, ze ked ta svadba bude, tak mi vystroji hostinu...a ked som sa nedavno pripomenula, tak uz si akosi nepamatal ]-( ...tak sa aj dnes pripomeniem ... z recesie :-D
Odpovedať
caute baby, tak co ako idu pripravy? ja uz pomaly zacinam chaosit ze mi toho este toooooolko chyba ]-( :-( :-| ]-( :-S ;-( :-p :-p ale asi to az take zle nie je ked tak nad tym porozmyslam..... :-D dnes som si kupila krabice na vysluzky 8-) baby kolko kupujete stuziek na auto a busy?
Odpovedať
ahoj ery,no ja mozno pojdem elektrickou :-D :-D - ale dohadujem si kamarata...tak len auto budeme potom riesit...a bus asi mat nebudem..kazdy vo vlastnej rezii dorazi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja dopravu este vobec netusim.... :) este som dokonca ani nevidela salu ktoru mame zajednanu a nemam ani sajnu kolko tam co stoji, tym padom vobec neviem kolko nas vyjde svadba pre cca 120 ludi a kde na nu zobrat ked sa to vysplha vysoko nad 100 00Sk :-D... takze erytrea kto ma zacat chaosit? :-D nekupite ladviny? :-D :-D
Odpovedať
:-D...tak trosicku Ta "ukludnim" Dani, my budeme mat 45 ludi na hostine a po 21-ej cca 15 ludi a svadba nas vyjde 140.000,- a to DJ-a budem mat od brata ako dalsi dar a najvacsi vystrelok bola hadam len profi fotografka (14,5 tisic)...ale jinak vsechno v poradku a tiez nemame v kope vsetky penjaaaaze :-)...ved tie boli, su aj budu, len my sa pominieme...obrad mame v Primacialnom palaci (teda dalsi vystrelok za 18.000,-) |-| ... ale auto este nemam...do mesta to mama elektrickou max 8 minut, takze nemam problem :-D...aspon to bude niecim netradicne...si baby predstavte, ako nastupim v satach do elektricky a veziem sa na vlastny sobass :-D...
Odpovedať
julova, to vazne ides na vlastny sobas elektrickou??? =-) WAW, to bude genialne originalne 8-) 8-) 8-) to by som rada videla...:) neviem, ci by som mala ja tolko odvahy, ale len tisko zavidim... :-p
Odpovedať
to neviem este...ale napadlo mi to :-D...ale asi ma odvezie moj svedok... x-) - lebo elektricka nechodi na Bratislavsky hrad, kde zaciname fotit a prestupovat sa mi nechce :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D tak to by bolo cooooooooooool :-) nahodou, keby som mala viac odvahy, urcite by som sa na to dala...to sa nezaziva kazdy den... :-)
Odpovedať
ze? :-D....no...uvidim, ako sa v to rano prebudim :-D :-D obcas som schopna cohokolvek :-D
Odpovedať
ja tiez, ale v mojich predspankovych myslienkach...prave som sa rano smiala ako som si tesne pred spankom vymyslala rozne veci....a ked som rano vstala, len som pokrutila hlavou, ze ci mi sibe len trochu alebo som blazniva uplne... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?