Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
od zajtra nezerem :-D
Odpovedať
cafte.... ;-)
Odpovedať
cau lucy, ako sa mavas?
Odpovedať
ahoj prisla som z robotky...a surfujem :-D :-D a ty ako????
Odpovedať
dani, aj ja uz len papam :-D...a dozivujem lipoxalom a oprasila som King Gym doma..len keby sa kazdy den chcelo |-|
Odpovedať
Uz sme konecne vybrali dovcu...EGYPT x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
jeeeeeeeej lucy tak to je super a kedy idete? :-)
Odpovedať
asi zaciatkom juna...alebo piatok po svadbe.....len neviem ci ist cez AZUR REISEN.... :-|
Odpovedať
hm tak v tom Ti asi neporadim :-| ale ten piatok po svadbe nie je zly termin ;-)
Odpovedať
Lucy...supeeer...aj my ideme do Egypta vo stvrtok po svadbe x-)
Odpovedať
a cez SATUR..
Odpovedať
a kam presne?????
Odpovedať
Článok sa načítava...
do Hurghady - Makadi - Hotel Roayal Azur - a all inclusive :-) ...SATUR uz ma katalog - leto 2007 na nete - a mali pre nas dobry termin odletu hned po svadbe a na first moment sme dostali 15% zlavu este pre Vianocami...len tak si tam teta (inak bola velmi mila-vravel moj drahy, lebo to bol vybavovat) poznacila, ze by nam bez priplatku mohli dat izbu s vyhladom na more, ako pre novomanzelov, tak som zvedava :-)...odlietame 17.5.
Odpovedať
My ideme tiez do HURGYDY....Dana beach rezort.....cez AZUR REISEN,,,,,,all inclusive......18% zlava :-D ...a je to pre novomanzelov...tak ocakávam sampáno na izbe :-D :-D :-D tu izbu jej spomeniem aj ja..... :-D :-D :-D
Odpovedať
no sampano minimalne :-)...labutienky z uterakov pekne v pozore a reproduktory az z mora, nech pocujeme ten nadherny sum :-D
Odpovedať
ktovie ako daleko su od seba tie nase hotely...by sme sa tam este zastihli, keby ste isli v piatok po svadbe..my odlietame 28.5. v pondelok na Slovensko ;-)
Odpovedať
jeeej no to by bolo super...sak by sme nasadli na tavy..... :-D :-D :-D ...idete na 10dní????
Odpovedať
ze...ved uvidime...by sme sa pripadne nejako dohodli :-)..10 noci/11 dni x-)
Odpovedať
jasne este uvidim kedy pojdeme.... ;-) :-D
Odpovedať
jaaaj...si predstav to teplo, vodu, piesok, uslintanych egyptanov, pyramidy, udolie kralov...a moj uz manzel :-D...tak nech to je nasa vysnivana svadobna cesta a nech sa vraciame traja ;-)
Odpovedať
caute baby, pozaram je tu vela novych ludi....ERY, Petruska55 kde ste?Luculka, este Teba si pamatam.... citam co si tu pisamenkujete....aj my chceme ist do egypta, hotel nam min. roku overili rodicia...tiez by sme sa mohli uz rozhybat..... Prosim, poradte mi nejaky text na vino.....nie obrazky....pomohli by ste mi..... drzte sa pa ;-)
Odpovedať
Ahoj a kem chcete ist......julova uslintaný egyptania????? :-D :-D :-D :-D =-)
Odpovedať
Profilova fotka
koki...to vsetky majovky sa chystaju do egypta? :-D ...my tiez :-D ..ale nie hned po svadbe.... ako si stihate potom vymenit doklady? hned v pondelok po svadbe zacinate obehavat? ...juuj my mame dneska s mojim drahym 5 mesiacov od zasnub a vlastne aj "vymesacie" sme rok a 5 mesiacov spolu.... a musel mi to pripomenut...hanbim sa :-N ...zajtra uz budeme mat hotove obrucky :)
Odpovedať
hej, luculka...USLINTANI - ved ked tam nabehnu take krásky ako my, bodaj by neslintali :-D.... Dani, a kedy idete? :-)...ja pojdem este na stary pas :-x ... a OP + zdrav. poistovnu si vybavim hadam od pondelka do stvrtka, kym odletime :-)...a ine ani neviem, co treba...banku vybavim, do prace odnesiem kopiu sob. listu...to by malo byt v pohode :-)...OP a zdravotny preukaz robia na pockanie a pas aj tak potrebujem len kvoli Egyptu a ked bude niekedy treba, vybavim si novy na nove meno x-) ... aj na bytovy hadam zbehnem este..resp. aj na postu kvoli SIPO-u...napisem si vsetko na papier a budem len vyciarkavat :-D...tak som zvedava na Vase obruuucky :-)...ja sa na tie nase kazdy den pozeram aspon raz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím Vás, kde by som zohnala svadobné poháre, ktoré keď sa spoja (spodná časť, asi kovová), vytvroria tvar srdca? :-| Ďakujem
Odpovedať
Ahoj kriss...tak to netusim :-/...ale skus si do vyhladavaca zadat svadobne pohare a popozeraj temy, kde sa o tom dievcata bavili...snad Ti v takej konkretnej teme poradia viac...
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem, ešte teda niečo skúsim.
Odpovedať
Profilova fotka
julova...kedy ideme? no to je dobra otazka... :-D ...mojho draheho som este uplne nepresvedcila...jeho to stale taha na sever :-) a moj sen odjakziva je ist do egypta tak na nho vyvijam jemny ale neustaly natlak :-) a vyzera ze pomalicky teda ho lamem :-D
Odpovedať
u mna zaberie "ked neurobis to a to, tak si Ta nezoberiem.." :-D :-D...ale iba trosicku to po(vy)uzivam ;-)...zatial to zabera. :-D ...tak ho pekne nalom ;-)
Odpovedať
Kris557:skus sa pozriet tu do bazara,videla som tam take,teda ak myslis tie!!! :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?