Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ahoj ery, mne sa dnes to iste snivalo... fuj fuj :-| kde ste boli so psychologom? na faru prisiel? =-)
Odpovedať
hmmm...no tak tu som nic take nepocula.. 8-)
Odpovedať
bella ano tam v tej naukovej miestnosti, bolo nas tam asi 30 samo ze my sme prisli posledny... ako vzdy ale bolo to super ;-) Ty budes mat v kostole ci na urade?
Odpovedať
lucy a u vas je to ako?
Odpovedať
no v utorok ti poviem.... :-D
Odpovedať
idete na zapis?
Odpovedať
ery, my mame v kostole. na nauke sme boli na 2dnovom seminari v Blave, lebo tu obaja robime. A tiez to bolo S u p e r !!!
Odpovedať
ano...ved uz tam chodim dva týzdne a stale sa minam s fararom... :-p
Odpovedať
bella to vazne??? jeeej to muselo byt dobre, napis nieco o tom, co ste robili a tak ;-)
Odpovedať
tak som si dnes bola skúsiť šaty s maminou - teta zo saónu mi priniesla červené bolerko a červenú ružu na sukňu...veľmi sa mi to páči a aj mojej mamine :-) - kuk do albumu...čo hovoríte? si odmyslite moju masku a primyslite si vyčesanú a namaľovanú princeznú :-D
Odpovedať
jeeeeeeeeeej kuk som tvoj albumík....vyzeras supis..... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
dakujem...az na ten "priblbly vyraz na tvari...dufam, ze teta fotografka je carodejnica :-D....aj korunky mala krasne s drobnymi cervenymi kamienkami, tak sa pre jednu rozhodnem, ked sa s kadernickou dohodnem na ucese...zrejme - teda urcite budem mat nejaky pricesok..ja sa taak tesim :-)...inak ze sem tajne chodi citat moj drahy - sa mi vcera priznal ;-)...a vraj sa mu velmi paci, ako sa tu o vsetkom bavime, radime si a ze sa dozvedel aj vela poucneho :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
xi :-D este ze moj na net nechodi.....lebo on ma v satickach nevydel...tvoj ano tak to neni tajne :-D
Odpovedať
haloo..je tu niekto? ja jem čínu :-D
Odpovedať
mnááám si sa cela pochválit???? :-D :-D :-D konecne sem niekto zavítal..... :-p :-p
Odpovedať
jasne :-))...nech ziju fast foody ;-)...az zajtra sa mi chce varit..dnes si uzivam volno ..Ty mas v albume ine saty na sebe?? :-. si si skusala presne tam, kde moja byvala zamestnankyna, co sa bude vydavat 2 tyzdne predo mnou :-D...tiez mala na fotke tu dreveno sklenenu vitrinu :-D...
Odpovedať
no to su tie co som mala N 1.... :-D a stale ich porovnavam s teraz N1...a neviem ci som vybrala správne.... :-p =-) :-(
Odpovedať
Julova k tomu z tej temy egypt...my sa chceme zacat snazit.....asi v marci...april....A na svadobku týzden po svadbe :-D
Odpovedať
a vybrala si si ktore? tie, co mas teraz v albume? alebo tie co si tam mala predtym? lebo v obidvoch mas super figuru...ja by som Ti ani nevedela poradit x-) ..
Odpovedať
No tie co tam nemam..... :-D tie co tam mam by som brala hned...ale kvoli tej vlecke ich nechcem.... :-| :-|
Odpovedať
hm...asi nepohodlne na tanecky, ze? :-S ...v kazdom pripade si v oboch super :-)...tak to vyriesila aj moja kamaratka..mala dvoje naj, ale nakoniec vybrala ti bezvleckove naj :-D kvoli tancovaniu a celkovemu pohodliu x-)
Odpovedať
No ved prave v tých co som si vybrala sa citim fakt pohodlne...len su velke ked si cupnem.... :-D tak neviem neviem ako budem zametat....asi si sadnem a vsetko bude musiet zvlídnut drahý..... :-p :-p
Odpovedať
a ked to zvladne, tak mu posepni aby si dobre zvyky zachoval aj nadalej :-D :-D
Odpovedať
Ozaj uz som sa asi rozhodla pre kyticku....tu zelenu co mam v albume...a take aj to na auto...aj na stole aby to ozivylo tu bordovu....a asi tam pridám...nejake bordo motýle.....aj na torticku.... :-D :-D
Odpovedať
je pekna x-) ..taka svieza...ja uz mam tiez vybratu a drahemu to pekne ozivi ten smotanovy oblek - cervena ruzicka s nejakou zelenou travou :-)...auto este vyriesene nemame, dohodneme sa kamaratom, co nas bude viezt :-)...ale asi tiez do cervena...ta farba je moja celozivotna diagnoza :-D
Odpovedať
caute baby, ja som sa tu uz pekne dlho neukazala :-( ale nestiham od novembra :-S aj teraz som tu len na minutku....ako ste pokrocili v planovani? Chcem sa opytat, neposle mi niekto cez IP nejaky namet na štitky na vino, skor nejaky vtipny text ako obrazok...bola by som moc vdacna..... :-D pekne dnicky ada
Odpovedať
Kuk moj album my budeme mat asi to....ale mam este jeden tip skovaný ;-) :-D :-D
Odpovedať
ahojte defčata :-D...ako po vikende? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fuuuha, po vikende prezrato a to si chcem udrzat liniu :-)
Odpovedať
no mi hovor :-D....ja mam mamu hned vedla nasho bytu...a to kazdy vikend...varila som to a to...nechcete ochutnat? no a nedaj si od maminky :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?