Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, sorry, že sa zamiešam, alen ja som si tiež vybrala v podstate v 1. salóne - v nicole, nevedala som, že Michelle ja na Obchodnej, kde presne, rozmýšľala som, že by som sa tam šla pozrieť, aj keď zálohu už mám zaplatenú. Postúpiť sa nedá? To mi príde divné...
Odpovedať
mozno mala pani veduca v Auparku len zlu naladu ]-( ...ale presne to dnes povedala na nas dotaz...co uz...ale to neznamena, ze to musi byt pravidlo u Vas, dievcata...Salon Michelle je na Obchodnej v City Centre na poschodi - na tej strane ako je Mc Donald...hned ked vyjdes po schodoch tak po pravej strane...malicky chutny salon, maju tam aj katalog a aj tie saty mi vobec neprisli "opotrebovane" ako niektore v Nicole ]-(
Odpovedať
Ved hej, hlavne pri sume, ktoru pytaju za zalohu....Nehovorim keby to bolo 1.000Sk
Odpovedať
aj ja som sa o Michelle dozvedela az teraz...skoda...ale nevadi...satami som nadsena, takze sa s tym lahsie zmierim ;-)...a dokonca ma tie "moje" stali 9.500,- Sk 8-) - co je na Blavu dobra cena si myslim...a tie v Nicole by stali 13.000,- Skk flitre na vrsku uz zazili aj lepsie casy ]-( ...takze este som aj s prepadnutou zalohou kusok usetrila...
Odpovedať
a v Michelle som platila 3.000,- Sk zalohu...a este tam maju aj ked zrusis rezervaciu do 1 tyzdna, tak vratia 50% zalohy a pri 24 hod. celu...
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, to som počula, že tam je, len som sa tam zabudla pozrieť :-) , bola som len v lady Di a v nicole, počula som už zle na Nicole v Auparku, preto som radšej šla na Dostojevského rad a mám to aj bližšie... p.s. Čo bolo zlé na poznámke: tie sadnú skoro každej, možno to len myslela, že tam model pristane skoro každej neveste-skúšajúcej, alebo som to zle pochopila? Škoda, že sa nedá záloha postúpiť- s tým so trochu rátala....
Odpovedať
ono skor islo o to, ako to povedala...miesto toho mohla povedat..."velmi Vam pristanu" ;-)...asi by som sa citila lepsie...to vies, zenska marnivost...kazda si chce v tej chvili pripadat vynimocne, ale nie ze by mi na tom nejak extra zalezalo, lebo tu pani k zivotu nepotrebujem :-)...ale co sa tyka styku so zakaznikom...maju sa este veeela co ucit :-D...mozno na Dostojevskeho ti zalohu vratia ;-)...a mozno tam budes moct aj zalohu postupit...mozno to zalezi len od konkretnej osoby...aj ked majitelka je asi len jedna pre oba salony...ale este to nevzdavaj, opytaj sa a daj vediet, ako si dopadla ;-)...drzim palce aspon Tebe, ked uz ja som nepochodila..
Odpovedať
Zamiesam sa :-N ja som sa chistala do spomínaných salonov do Ba.... :-D ...tu v Ma som náhodou isla do salonu pozriet popolnočné saticky...a odysla som s tým ze som si tam zarezervovala moje svadobne...uplne náhodou..a s kamoskou sme nechapali ze som tu v Ma zohnala take co mi super(teda podla kamosky)sadli a co je hlavne citim sa v nich super a pohodlne...a záloha????smiesnych 1500Sk...teda oproti vasim spomínaným.... :-D :-D :-D
Odpovedať
luculka, potvrdzujem, vyborne si si vybrala, kamaratky Ta nesalili :-)
Odpovedať
cau luculka :o)) suhlasim s julovou, perfeknte saty, si stihlunka, cize perfetkne :o)) budes nadherna :o)) sukna sa mi velmi paci :o))
Odpovedať
jééééj dakujem...som ich tam na chvilku dala kvoli MIRKE :-D :-D ....a suknicku mi este upravia...viac nehuhnaju :-D :-D
Odpovedať
:-D....aj mne ju este vselijak nahuhnaju :-D...hlavne som zvedava aka tam bude ta ruza ala bordó ;-)...a ako bude pasovat to bolerko...dufam, ze v sobotu mama zvladne obsluzit nas fotak...pripadne poprosim tetu zo salonu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
xi aj moja ma s tým problem :-D :-D ,,,mna fotil ocino,,,potrebovala som aj jeho suhlas.... x-) a hrozne som sa mu pacila...a kyticku budes mat cervenu????inak stale sa chcem spýtat na tie vase pohare =-) kde maju spodky??? :-. :-. :-N
Odpovedať
kyticka bude urcite z tmavocervenych ruzi - taka aku mam v albume :-)...tie pohare nemaju spodky :-D...bud si zozenieme na ne stojan, alebo nejaku "štíhlu" vazicku, do ktorej sa daju...vyzera to pekne a sampano sa urcite nevyleje - odskusane :-D
Odpovedať
luci, si naaaaaaaaaadherna... :-) ;-) ;-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Miri,,,diiiiik ...a nerob lebo budem namyslená... :-N :-N :-p
Odpovedať
a to budu mat take vsetci...ci len vy dvaja???? ;-)
Odpovedať
preco by si bola namyslena? ja som tiez v tych satockach citila ako princezna a nie som namyslena.. :-) ale ty si proste naaaaaaaaaaadherna v nich 8-) :-)
Odpovedať
Iba my dvaja ;-)...ostatni budu mat klasicke pohare na sampanske aj so spodkami :-D
Odpovedať
super nápad...my cakame kedyy nám zavolaju za tie nase.... :-D
Odpovedať
a tie napady su hlavne "kvoli" Vam...teda VDAKA Vam :-), ktore ste tu boli este pred mojou registraciou...najprv sme chceli nieco len tak pre svedkov a rodicov a surodencov...a hen, kde sme dnes...uz nam zalezi aj na tom, aby ladila dekoracia na stoloch :-D...nuz chceme si to uzit so vsetkou pompou :-)
Odpovedať
julova niesi sama...ani ja by som bez tejto stranky nemala tristvrte nápadov co mám :-D :-D :-D
Odpovedať
Majovky, zdrvaim Vas :-)...dnes mame celodennu poradu vedenia 8-( ...a je to take nezazivne a unavne :-( ...takze, po obede sup naspat do zasadacky...btw. ked sa riaditel pytal, kolkateho je dnes, ja pohotovo ze 12-eho :-D... (12-eho mame svadbu, tak mi asi iny datum po rozume nebeha :-) )
Odpovedať
:-D :-D :-D mi hovor ja tiez ine nemam v hlave :-p ....tedaokrem svadobnej cesty...ktoru uz dva dni vyberame a uz mi z toho harasi... ]-(
Odpovedať
konecne koniec ]-( ... to uz mame za sebou...nastastie :-)...teda svadobnu cestu..tesiiim sa...tak...letim na nechty a vecer nakuknem, co nove ;-)...zatial pekny zvysok dna, babule :-D
Odpovedať
teda nie svadobnu cestu, ale jej rezervaciu a vyplatenie zalohy :-D
Odpovedať
uvažovali ste niektorá že si kupite vejár? ja len tak že idem objednavať z e-bay a ked sa ich objedna viac vyjde to lacnejšie... :-) a tam sa daju len tri pekne objednať spolu a ja tri naozajsky nevyužijem. ;-)
Odpovedať
caute baby, viete co? dnes sa mi snivalo o nasej svadbe, ze som nemala total nic vybavene a ze som sa zobudila v sobotu asi o 11 tej na obed a zistila som ze nemam absoluuuuuuuuuutne nic!!!! ani ze som len oznamka neposlala ani saty nevyzdvihla z pozicovne no hruza des!!! tak ma chytila totalna panika, ze som vlastne ani v piatok nevyzdobila salu, baby fuuuuj to bol pocit :-( :-( :-( a to preto lebo som vcera vecer pozerala jednu svadbu asi do jednej az som pri tom zaspala taka som bola unavena :-p no a tak.... inak vcera sme boli s drahym na nauke so psychologom teda poviem Vam bolo to super, tolko pravdy co povedal som teda uz dlho nepocula, baby Trencanky ved uvidite je to super aj drahy bol nadseny x-) x-) x-)
Odpovedať
to je povinne...ta nauka??? =-) =-) A k tomu snu,,,ja to mam na dennom...teda nocnom poriadku... :-D :-D :-D
Odpovedať
no pokial chces mat svadbu v kostole tak ano, teda aspon u nas v TN je to tak ze 3 su s knazom jedna je s lekarom jedna so psychologom a jedna s manzelskym parom nas cakaju este 4 x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?